BİRİKİMCİ HATUNLAR

ozrengin

Subhanallahi ve bi-hamdihi, subhanallahi'l-azim
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2010
21.498
8.181
gerçekleştirilebilir hedefler koyarak kendi hayatımız ın gerçeklerine göre birikim yapmaya ne dersiniz az çok demeden yeterki birikim yapalım .......
birikim yaparken amaç birbirimizi cesaretlendirmek şu kesinlikle unutulmamalıdır burada paylaşılanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez....

ARALIK.png

Son düzenleme:

delimideli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2013
2.390
2.410
Bende varim hatunlar :) bugun 10kuruslari topladim evde :) ve her maastan 10 yada 5 tl aticam bankaya zaten emeklilikte var anck bu kadar gelii smdlik elimizden

Janet Jak Esim

Durme, durme querido hijico
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2012
30.519
65.494
Cok şükür bizim durumumuz iyi. Calismiyorum fakat aylik elime gecen hir miktar para var. Eşimin işi zaten iyi ama yarin bile ne olacağımızı bilmedigimiz ve bilemeyecegimiz icin Elime gecen paralarla altina yatirim yapiyorum. Kumbaram var oraya bozukluk bazen kagit para atiyorum. Esim de birikim yapıyor tabiki.
Ama yine de harcama yapmaktan kendimi alikoyamiyorum. Alisveris falan filan zaten hep kadinlara göre. Insallah alisverislerimi de zamanla azaltabilirim :KK48:

Janet Jak Esim

Durme, durme querido hijico
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2012
30.519
65.494
ahh zaten en büyük sorun şu alışveriş sevdamız ne olacak bilmiyorum :) bende alıkoyamıyorum kendimi ne yapayım :) bugün bile 2 tane kargo bekliyorum markafoniden :))
Ben disari ciksam muhakkak almazsam kendimi suçlu hissediyorum o derece yani.. :-)
Kizlar insallah herkes güzel guzel birikimlerini yapar. Yarini da dusunmemiz gerekiyor gercekten :-)

Yukarı Alt