Keşke evlenmeseydim keşke

Emoandrock

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
187
96
Hanimlar icim kopuruyorrrr. Boyle avaz avaz cokca aglamak istiyorum. Ya insain iyi niyetle yaptigi bisey bile burnundab gelir mi!!! Asure yaptim. Kocam aradi is arkadasi da istyormua kendiaine ve kardesine. 2 kavanoz yollar mi demis. Istrse malz alirim demis. Yok koyarm nolcak dedim. Normlade 2 kisiyz evse buyuk tencerem yok. 2 tencere yaptim boldum. Is arkadasina da 2 kavanoza kiydum. 2 tane 750 ml lige kiydum. Baslaid soylenmeye ben sana dun demedim mi yap koy diye koydum zaten dedim. Odun kopuyo birinw bisey vermye dedi yahu ne alakasi var daha ne kadar vericm doldurdum iste. Geri kalani da belli dagitacaklarm dedim. 2 tencere yaptm zaten anca cikti bunlar ddedim. Burnummmmmdan getirdi. Az koymusum. Inunla iddalasiyormusum. Kopur kopur kopurttu kendini. 1 er kiloluklara bosalttim baskalarinin hakkindan vererek.. annesine de yolladm. Aile apartmani. Bu sefer niye dayimlara da yollamadin desi. Bilnem hic yollamiyodum ki bi annene yolluyordum dedim. Bi posta da ona kopurdu. Kapiya falan vuruyo yumruguyla. Cildiricaaammmmm artiiiiik. Cildiricam aptaaaal aptal sebeplerden kavgalardan biktimm. Cok biktim. Aklimin hayalimin almycagi seylerden kavga ediyoruz. Sanki 60 yasinda incik cincik seyleri dusunen tee 80 li yillarin sert surekli sinirli olan adamiyla yasiyorum. Oyle hissediyorum. Ya bu zamanda daha bu yasta boylr sinir adam yok. Daha gencsin. Ne bu tavirlarin ne. Daha gec3n hafta tatile ciktik. Heppp izledim etraftaki kari kocalari. Hepp uyumlular. Hic kiz bisey yaptignda, ters bakan ya da aaa bana saygisizlk yaptin diyen insan degl kocalari. Gerci biz de disardan iyi gibi duruyoruz. Bilmiyorum. Ama benmki gibi degillerrrr. Agir abi takilmak icin kasmiyorlarrrr. Daha 29 yasinda.Biktimmmm herseye. Saygi saygi saygii demesinden. Cokkkkkkk bulanigim. Ama biktimmmm. Keske 6 sene oncemi geri verseler. Donebilsem... neler vermezdim

BlupBlupBlup

Tokatlı Fıstık Burhan 💩
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
1.773
4.547
Ya ne ayıp. İlk günden beri böyle miydi bu adam(!)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-04-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 174 gün kaldı.

Kan hacminizdeki artış ve burun zarlarının şişmesine neden olan östrojen hormonunun etkisiyle burun kanamaları ve burun tıkanıklığı yaşayabilirsiniz. Eğer burun kanaması yaşarsanız burnunuzun iki yanından (kemik dokularının bittiği yerden) bastırmanız kanın durdurulmasında faydalı olacaktır. Başınızı biraz geriye yatırmanızın da faydası olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

benmarian

Her şey seninle güzel ❣️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
670
1.961
Allahım sabır :bicak: insan gibi düşüneceksin sadece yaa bu kadar basit.

Emoandrock

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
187
96
Saygı görmek istiyorsan sen de bana saygı göster kocacığım diyin.Çalışıyor musunuz? İşiniz gücünüz var mı?
Ben bunu cok dedim. Sakinken.. bana sen bana bisey yapmadignda ters cevap vermedignde ben zaten sana iyiyim diyor. Yalannn. Neyi kabul etti ki. Her kavgada allahh affetsin deli gibi gunaha girip mezardakj babasina sayip sovuyorum bunu boyle kendin gibi sinirli hircin yetistrdigin icin dyorjm:KK43:(( 4 aydir calismiyorum. Ama hep boyle biri. Calismayla falan inanin alakasi yok

m_aslicim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2019
1.109
1.398
Anladığım kadarıyla agresif olmak için hep bir bahanesi var öyle mi? :KK64: Sizden aşırı bir saygı bekliyorsa, önce size karşı saygılı olmayı öğrenmesi gerekecek. Talepte bulunun.

Yukarı Alt