lip lift siddetle yaptirmayin

Naznazu

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2018
5
5
E6E2B6FD-075F-447E-A4ED-E4828BB87469.jpeg
3B069E75-7E9D-49D9-A0C7-9D2C18F104F7.jpeg
merhaba,ben ömer sağıra liplift yaptirdim instagramdan bulmustum.ve ucuz diye gittim baya da yaptiran olmus fakat bu doktorlar hep guzel fotolari koyup paylasiyolar.
Birincisi doktor ilgisiz demiyim de soguk ve pek konusmuyo islemden sonra ve komplikasyon olustugunda bana hic bir sey demedi onermedi.hic bisey yokmus gibi davraniyo yani
Benim yuzumde anormal yara iyilesmesi oldu ve iz kaldi.
Ilk diktiginde bile bosluklar delikler vardi icinden etim gorunuyodu ve dikisinin berbat oldugunu dusundum bu bosluklar nasil kapanicak dedim hep,1 hafta sonra kontrole gittim aaa kapanmamis mi tekrar dikiyim dedi
Sonra 2-3 gunde bir cildimin altindan surekli dikisler disari firladi onlari kestirmek icin gittim
Bu kadar basit bi islem icin 1 ay gittim gittim geldim ve doktor neler olup bittigiyle ilgili hic bisey anlatmadi gecer gecer diyip yolladi
Ve bu surede bir de ustune enfeksiyon kaptim izler daha da kotu oldu
Bekleme salonunda karsilastigim bi cok hastanin sikintilari vardi
Gercekten cerrahi hic bisey de iyi bir doktor oldugunu dusunmuyorum
Aa niye boyle oldu ki bu falan gibi tepkiler veren,aciklama yapmayan oneride bulunmayan bi doktor.duzgun dikis bile atabildigini dusunmuyorum.
Benim tedavimi hastanede dermatolog yapti cok iyi gelen kortizonlu ilaclar verdi.Ama kendi doktorumdan hic ses cikmadi anliycaginiz

Son düzenleme:

arzum77

MEMETÖR :))
Pro Üye
15 Ekim 2010
15.742
12.595
Eki Görüntüle 2137045 Eki Görüntüle 2137046 merhaba,ben bu doktora liplift yaptirdim instagramdan bulmustum.ve ucuz diye gittim baya da yaptiran olmus fakat bu doktorlar hep guzel fotolari koyup paylasiyolar.
Birincisi doktor ilgisiz demiyim de soguk ve pek konusmuyo islemden sonra ve komplikasyon olustugunda bana hic bir sey demedi onermedi.hic bisey yokmus gibi davraniyo yani
Ilk diktiginde bile bosluklar delikler vardi icinden etim gorunuyodu ve dikisinin berbat oldugunu dusundum bu bosluklar nasil kapanicak dedim hep,1 hafta sonra kontrole gittim aaa kapanmamis mi tekrar dikiyim dedi
Sonra 2-3 gunde bir cildimin altindan surekli dikisler disari firladi onlari kestirmek icin gittim
Bu kadar basit bi islem icin 1 ay gittim gittim geldim ve doktor neler olup bittigiyle ilgili hic bisey anlatmadi gecer gecer diyip yolladi
Aa niye boyle oldu ki bu falan gibi tepkiler veren,aciklama yapmayan oneride bulunmayan bi doktor.duzgun dikis bile atabildigini dusunmuyorum.
Benim tedavimi hastanede dermatolog yapti cok iyi gelen kortizonlu ilaclar verdi.Ama kendi doktorumdan hic ses cikmadi anliycaginiz
Geçmiş olsun,kesi yara iyileşmesi biraz kişisel bir durum. Ama doktorunuzun ilgisizliğine birşey diyemem tabi. Muhakkak kendisi olan biten sorunların farkındadır ama hasta doktor ilişkiside çok önemli tabi. Aynı doktora ameliyat olan iki hastanın biri doktor ile iyi iletişim saglıyorken digerine çok soğuk ilgisiz gelebiliyor. Normal hayattada insanlarla yaşadığımız ilişki gibi :)
Son haliniz nasıl,yani dermatologun tedavisinden Sonra izler nasıl iyileşti? Fotolar son halinizmi merak ettim?

Naznazu

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2018
5
5
Geçmiş olsun,kesi yara iyileşmesi biraz kişisel bir durum. Ama doktorunuzun ilgisizliğine birşey diyemem tabi. Muhakkak kendisi olan biten sorunların farkındadır ama hasta doktor ilişkiside çok önemli tabi. Aynı doktora ameliyat olan iki hastanın biri doktor ile iyi iletişim saglıyorken digerine çok soğuk ilgisiz gelebiliyor. Normal hayattada insanlarla yaşadığımız ilişki gibi :)
Son haliniz nasıl,yani dermatologun tedavisinden Sonra izler nasıl iyileşti? Fotolar son halinizmi merak ettim?
Evet son hali,ilgi baska bir seydir,ters giden bir durumda tedavi onerisi yapmak ve durumu aciklamak baska seydir.Gormezden gelince olmuyo iste

Alyanaz ece

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2018
7
3
30
Başka bir ysptıranla görüştüm attığı dikiş şişmiş iz kalmış ömer sağır da sonra kız başka hekime gidp düzelttirmiş

Alyanaz ece

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2018
7
3
30
Eki Görüntüle 2137045 Eki Görüntüle 2137046 merhaba,ben bu doktora liplift yaptirdim instagramdan bulmustum.ve ucuz diye gittim baya da yaptiran olmus fakat bu doktorlar hep guzel fotolari koyup paylasiyolar.
Geçmiş olsun şu an nasılsınız foto atavbilir msnz

Nilofnil

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
3
-1
36
Merhaba ,

Öncelikli olarak çok geçmiş olsun.. Ben 01.09.2018 tarihinde meme toparlama ve dikleştirme ile yağ enjeksiyonu ile popo kaldırma ve büyütme operasyonu geçirdim. Op.Dr. Ömer Sağır'ın mükemmel tecrübesi ve hastalarının olumlu referanslarına güvenerek operasyona gönül rahatlığı ile girdim. Şimdiden müthiş sonuçla harika hissediyorum. Hem Op.Dr. Ömer Sağır'ın ilgi ve alakası hem de asistanı Arzu Hanımın harika enerjisi sayesinde çok kısa sürede toparlandım. Ameliyattan sonraki gün ayağa kalkmam ile hayrete düşen değerli doktorum bu durum tamamen sizin eseriniz:) Çok ama çok teşekkür ederim doktorum olduğunuz için çok şanslıyım. Olumsuz yorumu görünce çok üzüldüm. Belki durumunuzun sebebi farklı bir sorundur yaa araştırdınız mı :KK43: İsteyen arkadaşlara Doktorumun ilgi ve alakasını whatsapp yazışmalarımızdan da gönderebilirim. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarımı da yardımcı olabileceksem paylaşırım.. Ameliyat olmayı düşünen tüm arkadaşlara Op.Dr. Ömer Sağır'ı kesinlikle tavsiye ediyorum.. Fiyat olarak işin ehli doktorlar arasında bana göre fiyatı çok normal:)

Sağlıkla güzelleşmeyi diliyorum..

portakalli_kek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2018
11
2
34
Naznazu cok gecmis olsun canim.Ben de uzun zamandir bu operasyonu istiyorum ancak malesef Turkiye de yapan doktor sayisi sinirli.Omer Sagir i instagramda buldum yaptiklarini da begenmistim.Hatta kendisini dudaklarimin resmini attim operasyon icin ideal oldugunu soyledi kendisi.Ama benim icin tek bir tane bile olumsuz yorum yapan hastanin olmasi bu kadar onemli ve yuzumun tam ortasina yapilacak bir operasyondan vazgecmem icin yeterli.Berker Buyukguralla gorustum bi kac ay once de gorusmustum 5500 olan fiyat suan 6 bin tl.Operasyonu yapan kisitli sayida hekim olunca fiyatlarla da istedikleri gibi oynayabiliyolar.Su an durumun nedir canim.Forumda bu operasyonu yaptiran yaptirmayi dusunen kimler var kizlar.Ben 15 ekimde dusunuyorum.

Naznazu

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2018
5
5
Kizlar sosyal medyadan omer sagira liplift yaptirmis 6 7 kisiyle gorustum hepsinin durumu ve izleri berbat.anliycaginiz tek ben degilim yani
Kimse bosuna o kendini doktor sanan adamin reklamini yapmasin.Ve bu islemde sikinti oldugunu bile bile yeni hastalara aylarca yapmaya devam etmis iki yuzlu sey