Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar Romatoit Artrit (RA)... Paylaşalım

Angel wing

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Arkadaslar aranizda Romatoid Artrit hastasi olan var mi? ve olupta hamile kalmak isteyen var mi?

Varsa normal zamanda ne tur tedavi goruyor? Hamilelik doneminde ne tur tedavi goruyor.

Bilgilerinizi benimle paylasirsaniz sevinirim.

Son düzenleme:

Puantiye

en güzeli hiç doğmamış olmak........
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
nasıl bir hastalık acaba .Daha ç
önce hiç duymadım çok geçmiş olsun arkadaşım

BenZumrutuAnka

oriflame direktörü ücretsiz üye yapılır
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bu hastalıktan annemde var ama o daha başıymış yinede bu kreçlenme sonucunda baş parmağındaki tendomlar koptu başparmağını hiç hareket ettiremez oldu ve 10 gün önce ameliyat oldu ama hamilelikte ne tür ilaç kullanılıyo bilmiyorum

_xsxirine_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Link vermek yasak mı bilmiyom ama burda doğal tedavi var:
Site ile alakam yok tedavi ne kadar etkili bilmiyom.

Angel wing

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
................................................

Son düzenleme:

matibore

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
geçmiş olsun arkadaşım.Benim babamda aynı rahatsızlık var .Allah sana kolaylık versin.Bendede ankilozan spondilit diye bir rahatsızlık var .Romatoid antritin bir değişiği.daha yayılmış daha sancılı vede ağrılı.İnan ikiside çok zor çok dayanılmaz bir hastalık tedavileri yok sadece ilerlemesini yavaşlatabiliyorlar.Almanyadan da ilaç geliyor bana.Hepimize acil şifalar.

damla8333

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende annemin iltahaplı romatizmasını internette araştırırken RHEUTRO adında bitkisel bi ilaca rastladım .internet üzerinden siparişini verdik.4 hafta kullanması gerektiğini söylediler.doktorları var bu firmanın aynı zamanda.kullandı annem ilacı 2 hafta içerisinde ağrılarında azalma oldu.prospektüsünde ankilojan spondilite ve Romotoid artridede kullanılabileceği yazıyor.isterseniz bi araştırın.tavsiye ederim.herkese acil şifalar

serapzey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
damla8333 adlı kardeş bendede romatizma var.rheutro adlı ilaçı bende aldım daha 2 hafta olmadı benim kullanmam .daha bi faydasını göremedim.annenizin geçtimi hastalığı nasıl oldu bi cvp yazarsan sevinirim

Yukarı Alt