Yeni bir ilişkiye başlayanlar ya da platonik bir şekilde aşık olan kadınlar; erkekler hakkında kafalarında bir sürü soru işareti ile dolaşıyor. Bu soru işaretlerini çözmek adına içeriğe göz atmanızda fayda var.

Erkekler Hangi Kadınlardan Hoşlanır?
Kadınların en çok araştırma yaptıkları ve merak ettikleri soruların başında geliyor. Doğal, samimi, çekici ve pozitif bir kadın her zaman için bir erkeğin dikkatini çekecektir. İletişim de erkekler için oldukça önemli. Erkekler ne tür konuşmalardan hoşlanır diye merak ediyorsanız onlarla konuşurken gülümsemeye özen gösterin. Konuşmalarınızda onu beğendiğinizi ve taktir edilecek bir çok özelliği olduğunu belli etmeniz gerekiyor. Fakat açık bir şekilde değil elbette. Ona hitap ederken ise farklı kelimeler bulmalısınız.

Erkekler Ne Tarz Hediyelerden Hoşlanır?
Onları tanıdığınızı ve incelediğinizi belli edecek bir hediye her erkeğin dikkatini çekecek, memnun edecektir. Erkeğe alınabilecek değişik hediyeler konusunda yapmanız gereken ise karşınızdaki insanı tanımak. Hobileri ya da hoşlandıkları şeyler hakkında bilgi sahibi olmak.

erkeklerin_hoslandigi_seyler_nelerdir_erkekler_hakkinda_tuyolar-600x371.jpg


Nasıl Erkekler İle Evlenilir?
Evlilik oldukça önemli bir adım. Kadınlar her zaman aşık oldukları erkek ile evlenmek ister. Ancak aşık olduğumuz kişiyi biz seçemeyiz. Evlilik kararı almanız için başka özelliklere de dikkat etmeniz gerekiyor. Dürüst, sadık, güçlü ve çalışkan biri evlenilecek erkek kalıbına uygundur. Hangi tür erkekle evlenilmez diye düşünenler kesinlikle kendini öven ve sürekli yalan söyleyen kişilerden uzak durmalı!

Erkekler Hakkında Acımasız Gerçekler Tıklayın !

Erkekler hakkında bilinmeyenler..! Tıklayın !

He He Okuyun Erkekler Ne İster?

Kaslı erkek mi göbekli erkek mi? Tıklayın !

Erkekler de bakir olmalı mı? Tıklayın !

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? Tıklayın !