Bağımlılık yapan o dizileri sizlerle paylaşalım... Netflix izliyor musunuz? En sevdiğiniz diziler hangileri?

The Bonfire of Destiny ( Le Bazar de la Charité )​

The Bonfire of Destiny.jpg
1897 Parisi'nde yaşanan yıkıcı bir yangının ardından üç kadının hayatı ihanetler, aldatmacalar ve romantik çalkantılarla altüst olur. Gerçek olaylardan esinlendi.

Sick Note​

Sick Note.jpg
Aylak Daniel Glass'a yanlışlıkla kanser teşhisi konmasının ardından, söylediği yalanlarla kendini absürt bir sahtekârlık, şantaj, şüphe ve talihsizlikler ağında bulur.

The Hook Up Plan​

The Hook Up Plan.jpg
Parisli Elsa eski sevgilisini unutamayınca, onun hayata devam etmesini isteyen en iyi dostları gizlice bir erkek escort tutarlar. Ama bu plan biraz fazla iyi sonuç verir.

Sweet Magnolias​

Sweet Magnolias.jpg
Amerika'nın güneyindeki Serenity adlı kasabada eski dostlar Maddie, Helen ve Dana Sue, ilişkileri, aileleri ve kariyerleriyle uğraşırken birbirlerine destek olur.

Thieves of the Wood​

Thieves of the Wood.jpg
Karizmatik haydut Jan de Lichte, 18. yüzyıl Flandersı'nda ezilenlere ve zulüm görenlere önderlik ederek yozlaşmış aristokrasiye karşı bir isyan başlatır.

Deadwind​

Deadwind.jpg
Yaşadığı trajik kayıptan sadece birkaç ay sonra dedektif Sofia Karppi, Helsinki'deki bir inşaat şirketiyle bağlantıları olan bir kadının öldürülmesini araştırır.

Call My Agent!​

Call My Agent!.jpg
Paris'teki bir ajansta çalışan menajerler, beklenmedik bir kriz sonrasında yıldız müşterilerini memnun etmek ve şirketlerini ayakta tutmak için çabalıyor.

Baby​

Baby_dizi.jpg
Bu İtalyan dizisi, gençler ve ebeveynler arasındaki karmaşık ilişkileri anlatıyor. Roma'nın varlıklı kesimlerinden iki genç kız, ailelerinden ve okul arkadaşlarından sıkılarak şehrin yeraltı dünyasına kapılır ve çifte hayat yaşamaya başlar.

Black Spot​

Black Spot netflix.jpg
Ürkütücü bir ormanın yakınlarındaki ücra bir kasabada bir dedektif ve yeni gelen eksantrik bir savcı, bir dizi korkunç cinayeti ve esrarengiz fenomeni araştırır.

Into the Night​

Into the Night netflix diziler.jpg
Into the Night, Jason George'un Jacek Dukaj'ın Polonya bilim kurgu romanı The Old Axolotl'dan esinlenerek oluşturduğu Belçikalı kıyamet bilim-kurgu dram filmi web televizyon dizisidir. Dizi, 1 Mayıs 2020'de Netflix'te gösterime girdi. Netflix'in ilk Belçika orijinal serisi.

Aşk 101​

ask_101_bagimlilik_yapan_netflix_dizileri.jpg
Öğretmenlerinin bir basketbol koçuna âşık olmasını sağlamaya çalışan dört isyankâr ve bir örnek öğrenci, birlikte arkadaşlığı, aşkı ve kendileri olma cesaretini öğrenir.

Vis a vis​

vis_a_vis.jpg
Erkek arkadaşı tarafından zimmetine para geçirmesi için kandırılan ve hapse giren naif bir genç kadın, bu acımasız yeni dünyada hayatta kalmayı bir an önce öğrenmelidir.

50M2​

50_m2.jpg
Karanlık bir adamın kirli işlerini yapan Gölge, geçmişine ait sır perdesini aralamaya çalışırken işler karışır ve kendini bambaşka bir kimlikle küçük bir mahallede bulur.