0.10 beta hcg yükselir mi?

bshk1993

Kırmızılar gelmedikçe ümit hep var :)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Mart 2017
1.028
1.483
30
Merhaba arkadaşlar. 6 temmuzda adetim başlamıştı 1 hafta sürdü. Gebelik isteği olduğu için korunmasız ilişki yaşadık. Ağustos 1 de doktor mantar enfeksiyonu için 3 günlük fitil verdi ama vermeden önce beta baktı 0.10 çıktı yani döngümün 27.gününde doktorda daha yükselmez dedi. Adetlerim düzensiz olduğu için tam bilemesemde tahmini bat 5 ağustos. Neyse ben fitil başladım son fitili kullanmadan lekelenmeler başladı. Fitil lekelenme kanama yapmaz dendi. Bende adetim başlıyor o zaman sandım. O da tam olarak başlamadı hatta şuan kesildi. Neyse ben dün denemek için gebelik testi yaptım evde pozitif çıktı testi de paylaşacağım aşağıda. Hemen 1 dakika içinde. Başkada testim yok yarına kadar beklicem mecbur. Merak ettiğim şeyde kanda 0.10 çıkan hormon sonradan yükselir mi hadi yükseldi diyelim 5 gün içerisinde idrarda dahi belli olacak kadar yükselir mi? Testim de one step bu test güvenilir değil sanırım yalancı pozitiflik yaşayanlar var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Eklentiler

• 20220806_190641.jpg
    20220806_190641.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 387
Test pozitif, benim de boyle silik cizgiydi bi gun sonra kan verdim beta 22 ile ogrendim yani deger kucukte olsa idrarda silik oluyor

Aradan birkaç gün geçmiş bu arada değeriniz yükselmiş olabilir 2 kat arta arta gittiği için bence ihtimal var ama kan testini tekrarlamanız lazım

Test pozitif, benim de boyle silik cizgiydi bi gun sonra kan verdim beta 22 ile ogrendim yani deger kucukte olsa idrarda silik oluyor
O zaman yeni mi yükselişe geçmiştir diyorsunuz? Aslında umut edicem ama 5 gün önce 0.10 çıktığı için olsa o zaman kanda çıkardı azda olsa diye düşünüyorum. Birde one step gebelik testinde yalancı pozitiflik olanlar baya olmuş o yüzden şüphedeyim. Şimdi başka testim de yok eşime de al diyemiyorum heveslenirse diye.

Aradan birkaç gün geçmiş bu arada değeriniz yükselmiş olabilir 2 kat arta arta gittiği için bence ihtimal var ama kan testini tekrarlamanız lazım
Ayy yükselir mi ya yine bi heyecan kapladı içimi. İnşallah hayal kırıklığına uğramam. Bu zamana kadar gebelik testlerin hep negatif çıkardı en azından umudum olmazdı. Şimdi böyle görünce heyecanlandım. Bide hemen çıktı çift çizgi ve çok net göründü.

İnşallah yükselir bence siz yarın sabah gidin kan verin çok umutlandırmak istemem hayal kırıklığına uğratmak ama bence gebelik var pembe çizgi çünkü belirgin çok silik değil

İnşallah yükselir bence siz yarın sabah gidin kan verin çok umutlandırmak istemem hayal kırıklığına uğratmak ama bence gebelik var pembe çizgi çünkü belirgin çok silik değil
Benimde cuma günü beta testim 2.30 çıktı ama regl 5 gün vardı şuanda 2 gün var ama ben cuma günü test yaptığımda negatif çıkmıştı. Acaba yükselme olmuş mudur ya da olur mu? Bende bugün bi denesem mi test yaparak

Deneyin tabi ki 5in altı negatif diyolar ama 2li olup da yükselen çok kişi var burda okuduğum kadarıyla bata kaç gün var sizin

Beklenen adet tarihi demek istemiştim o zaman 2 gününüz kalmış bence yarın test verirseniz net sonucu alırsınız 😊

Benimde cuma günü beta testim 2.30 çıktı ama regl 5 gün vardı şuanda 2 gün var ama ben cuma günü test yaptığımda negatif çıkmıştı. Acaba yükselme olmuş mudur ya da olur mu? Bende bugün bi denesem mi test yaparak
Valla benim 2.30 çıksaydı yükselişe geçebilir diye zaten umudum olur gebelik testini tekrarlardım bence sizde tekrarlayın. Artabilir. Benimki direkt 0.10 çıktı yani net bir şekilde negatif. Hatta doktora da özellikle sordum mantar ilacı vereceği için. Daha adet günüme var acaba yükselir mi diye. Olsa çıkardı burdan yükselmez dedi. O yüzden zaten ben negatifim diye fitili kullandım. Bi yandan o da içimi kemiriyor bir ihtimal hamileysem zararı olmuşsa fitili diye. Bilmiyorum kafam çok karışık. Belkide gebelik testim hatalı zaten yalancı pozitiflik vermiş bi çok kişide belki benimki de hatalı ve yok yere ümitlendim dünden beri. Bazen heyecanlanıyorum bazen içim daralıyor. Neyse mevlam neyler neylerse güzel eyler hayırlısı hepimiz için ne ise o olsun.

Valla benim 2.30 çıksaydı yükselişe geçebilir diye zaten umudum olur gebelik testini tekrarlardım bence sizde tekrarlayın. Artabilir. Benimki direkt 0.10 çıktı yani net bir şekilde negatif. Hatta doktora da özellikle sordum mantar ilacı vereceği için. Daha adet günüme var acaba yükselir mi diye. Olsa çıkardı burdan yükselmez dedi. O yüzden zaten ben negatifim diye fitili kullandım. Bi yandan o da içimi kemiriyor bir ihtimal hamileysem zararı olmuşsa fitili diye. Bilmiyorum kafam çok karışık. Belkide gebelik testim hatalı zaten yalancı pozitiflik vermiş bi çok kişide belki benimki de hatalı ve yok yere ümitlendim dünden beri. Bazen heyecanlanıyorum bazen içim daralıyor. Neyse mevlam neyler neylerse güzel eyler hayırlısı hepimiz için ne ise o olsun.
Hayırlısı olsun hepimiz için. Ben daha 24 günlük evliyim 1 ay bile değil kaşıntım olduğu için gitmiştim doktor herşey temiz dedi ama yinede ilaç verdiğinde hamileysen hiç Bi zararı yk demişti acaba oda yükseleceğini düşündüğü için mi öyle dedi bilemeidm. Yani ben böylr bsy beklemiyordum bile olursa baya hazırlıksız yakalanmış olcam. Rabbim sizede hayırlısını nasip etsin insan her türlü umutlanıyor. Ama sizde de oluyor mu bilmiyorum da ben de hep hamileymişim gibi Bi his vardı hatta doktora gitmeden önce bile şakasını yapıyrdm 😇 şimdi var mı yok mu onu da bilmiyorum bu ikilem çok kötü

Hayırlısı olsun hepimiz için. Ben daha 24 günlük evliyim 1 ay bile değil kaşıntım olduğu için gitmiştim doktor herşey temiz dedi ama yinede ilaç verdiğinde hamileysen hiç Bi zararı yk demişti acaba oda yükseleceğini düşündüğü için mi öyle dedi bilemeidm. Yani ben böylr bsy beklemiyordum bile olursa baya hazırlıksız yakalanmış olcam. Rabbim sizede hayırlısını nasip etsin insan her türlü umutlanıyor. Ama sizde de oluyor mu bilmiyorum da ben de hep hamileymişim gibi Bi his vardı hatta doktora gitmeden önce bile şakasını yapıyrdm 😇 şimdi var mı yok mu onu da bilmiyorum bu ikilem çok kötü
Gebelik isteyince kendinizi her ay o malum gün yaklaşırken gebe hissediyorsunuz zaten ama olmadıkça hayal kırıklığına dönüşüyor. Sonra bi süre sonra alışıyorsun umut etmemek adına temkinli davranıyorsun. Normalde gebelik testim pozitif çıktı uça uça gitmem lazım kan testine ama hep olumsuz düşünmekten şuan umudum hala bile tam yok açıkcası.

Kızlar benim de 2 gün önce silik ikinci çizgi çıktı bugün kan verdim < 2.30 çıktı adetim de 8 gün gecikti yükselme ihtimali var mı ? Kan sonucu benim gibi çıkan var mı? 🥺

Kızlar benim de 2 gün önce silik ikinci çizgi çıktı bugün kan verdim < 2.30 çıktı adetim de 8 gün gecikti yükselme ihtimali var mı ? Kan sonucu benim gibi çıkan var mı? 🥺
Silik oluyor zaten genelde. Testi yapar yapmaz çıktı mıydı 5 dakka içinde ikinci çizgi. Kanda Negatifse malesef işte benim dediğim gibi gebelik testi yanıltıcı. Çünkü idrarda olması için zaten önce kanda çıkması gerekiyor beta. Bide 8 günde geçmiş. Sanırım adet olmayı beklemeniz lazım olmazsanız doktora gidin muayene edip ilaçla adet oldurabiliyorlar. Tabi öncesinde yine bi beta bakılır emin olmak adına.

Silik oluyor zaten genelde. Testi yapar yapmaz çıktı mıydı 5 dakka içinde ikinci çizgi. Kanda Negatifse malesef işte benim dediğim gibi gebelik testi yanıltıcı. Çünkü idrarda olması için zaten önce kanda çıkması gerekiyor beta. Bide 8 günde geçmiş. Sanırım adet olmayı beklemeniz lazım olmazsanız doktora gidin muayene edip ilaçla adet oldurabiliyorlar. Tabi öncesinde yine bi beta bakılır emin olmak adına.
5-10 dakika içinde çıkmıştı görseli ekliyorum, 3-4 gün bekleyip tekrar kan vereceğim yükselme yok ise hcg’de kistim olduğu için ilaç kullanıyorum kullanarak adet söktürücü ile adet olurum yine 🥺 < 2.30 çıktı doktor adet olmazsam tekrar kan vermemi söyledi

Eklentiler

• CE2AEDC2-B43E-4828-BEB1-E6610F34DAC9.jpeg
    CE2AEDC2-B43E-4828-BEB1-E6610F34DAC9.jpeg
    96,6 KB · Görüntüleme: 197
  • B4AA5B14-E67D-4820-A733-AA7B5B6483A9.jpeg
    B4AA5B14-E67D-4820-A733-AA7B5B6483A9.jpeg
    109,9 KB · Görüntüleme: 106
X