0-4 Yaş Kız Bebek Kıyafetleri ve Dahası (S:72 ve Sonrası)

3-6 ay kot pantolon. İçi polar. Kızıma dar gediği için bir kaç defa giyildi.. 7.5tl
$8-1.jpg
$8.jpg

3-6 ay kadife tulum. Sorunsuz. 5 tl
$13.jpg

3-6 ay tulum. Sorunsuz. 5 tl
$18.jpg

Sorunsuz 3 tane alt pijama 5tl.. 3-6 ay
$36.jpg

3-6 ay kadife tek üst. Çok az giyildi. Tertemiz. 4 tl
$6 (1).jpg

3-6 ay sweat. Sorunsuz. 3 tl
$7.jpg

3-6 ay elbise. Sadece 2 kez giyildi. 7 tl
$25.jpg

$16.jpg

Çıtçıtlı badiler. Sorunsuz. 0-3 ay. 5 aya kadar olur. İkisi 5 tl.
$18 (1).jpg

$34.jpg

6 ay çıtıtlı badi. Sorunsuz.. 3tl

Bedeninden daha küçük. 0-3 aya uyumlu..Sorunsuz. Bir kaç defa giyildi. Kızıma küçük geldi.4tl
$5 (1).jpg

3-6 ay çıtçıtlı badi. Sorunsuz..3

1 Yaş Uyumlu sıfır çıtçıtlı badi.4tl
$11.jpg

Sıfır çıtçıtlı badi. 1 yaş uyumlu.4tl
$10.jpg

Sadece bir defa giyildi. Tertemiz. 3tl
$26.jpg

$33.jpg

Çorap Tutucu. Sıfır.2.5 tl

$37.jpg

Eldivenler. Sorunsuz. 2.5 tl hepsi..

$42.jpg

Kutusunda. Sıfır.İkiliydi. Bir tanesini kullandık digeri duruyor.. Teklisinin piyasafiyatı 15 tl.

Yeşiller ve sarı sıfır. Diğer ikisi bir kaç kez giyilmiş. Tanesi 1 tl.
$39.jpg

Eklentiler

• $30.jpg
    $30.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 123
cnm meraba urunlerine baktim geneli 6 ay yaziyor biraz daha buyukleri var mi ki acaba bir de sen hangi urunleri begendin ona gore dusunelim :KK66:

cnm meraba urunlerine baktim geneli 6 ay yaziyor biraz daha buyukleri var mi ki acaba bir de sen hangi urunleri begendin ona gore dusunelim :KK66:

Evet cnm 6 ay. Daha buyukleri malesef yok. Sade kırmızı gri olan takım ve caramel tulumun kalıbu buyuk. Caramel tulumu ben denemek için kızıma 8 aylıkken giydiriştim oldu ama tam oldugu için kıyamadım giydirmeye.. Çabuk küçülür diye.. Bir de mavi çıt.badivar sıfır. o da buyuk. kırmızı patıkler de olur 18 no.sıfır onlar da.
Ben ev patiği nosunu soracaktım. Bir de mor etek ve pembe beyaz yeleklı takımın bedeni?

Mavi kadife tulum, kadife tek alt, sarı ve kırmızı uzun kol çıtçıtlı badiler, bebek mavisi çıt.badi, krem rengi ayıcıklı çıt.badi, turkuaz mini damla çıt.badi satılmıştır..

Caramel kırmızı tulum ve kahverengili ikili takım hariç, diğer erkek bebek kıyafetleri satılmıştır..

X