Bebek Beslenmesi 1 aylik brbegin 4 bes saat ac kalmasi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

bbburcu66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
436
131
31
Kızlar bebeğimi emzirecektim lakin yorgunluktan gece uya kalmışım 4 beş saat ac kaldı yanlız oda hiç ağlamadı 4 beş saat aç kalabilirlermi

Kızlar bebeğimi emzirecektim lakin yorgunluktan gece uya kalmışım 4 beş saat ac kaldı yanlız oda hiç ağlamadı 4 beş saat aç kalabilirlermi
Yeni doğan o kadar aç kalmamalı 2 saat ideal ama bizler de artık yorgun düşüyoruz Bir seferden birsey olmaz bidaha dikkat edin

Çok dikkat ettin okadar saat aç kalmaz normelde çok küçük en fazla 3saatde bir emzirin tabi ilk zamanlar çok zor yoruluyosunuz alrm kurun

Tehlikeli olan ilk aylar degil ilk gunler. Benim bebegim daha kucuk, doktor 1 haftlikken dogum kilosunun uzerine ciktigi icin artik uyandirmana gerek yok dedi (sariligi oldugu halde) o gun bugundur kendi agladikca emziriyorum ki birkac kere 4-5 saat uyanmayip emmemisligi var. bir aylik bebegin herhangi bir riski yok zaten. Hem uyumak da bebek icin yemek kadar faydali, uyandurma bebegi derdi ilk cocugum doktoru

Son düzenleme:
Bende de olmuştu 2 aylıkken 5 saat uyumuşum gece uyanamadım. Melekler doyurmuştur onu korkmayın. Allah ne derse o olur cenabı rabbim sizi de dinlendirmiş hepsi bu. Daha da uyuyakalmazsınız zaten korkmayın. Sağlıkla büyüsün bebişiniz

Bende de olmuştu 2 aylıkken 5 saat uyumuşum gece uyanamadım. Melekler doyurmuştur onu korkmayın. Allah ne derse o olur cenabı rabbim sizi de dinlendirmiş hepsi bu. Daha da uyuyakalmazsınız zaten korkmayın. Sağlıkla büyüsün bebişiniz
Çok yorgun oluyorum bazen kalıyorum ne yaziki hiç aglamiyoda sesini duysam kalkcam

X