1 aylik burun (tecrubesi olanlar yardim !)

haziraaansever06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2017
25
1
27
Iyi gunler kizlar..
Bi sorum olcak tecrubeli arkadaslara . Oncelikle ben bir ay once ameliyat oldum ve ilk bandajlar ciktiginda baya sisti burrnum sırt kisminin sisligi indi ama burun ucum hala top ve buyuk . Eski burnumun ucu bile daha kucuktu ve kikirdak alinmisti yani burnumun ucunda operasyon oldu.benim gibi bu durumu yasayanlar ne kadar surede indi bu uctaki sislik .simdiden tesekkur ederim

Buda 1 aylik fotograflarim
Snapchat-547184353.jpg IMG_20170712_142058.JPG

Iyi gunler kizlar..
Bi sorum olcak tecrubeli arkadaslara . Oncelikle ben bir ay once ameliyat oldum ve ilk bandajlar ciktiginda baya sisti burrnum sırt kisminin sisligi indi ama burun ucum hala top ve buyuk . Eski burnumun ucu bile daha kucuktu ve kikirdak alinmisti yani burnumun ucunda operasyon oldu.benim gibi bu durumu yasayanlar ne kadar surede indi bu uctaki sislik .simdiden tesekkur ederim
Benim de burnum 4. haftasında, hala ucu şiş biraz. Gayet güzel görünüyor burnunuz, birkaç aya iner ve yüzünüze oturur bence.

Ben ekim 2016da oldum, daha anca son halini aldı galiba :) Telaş yok, son halini bir yıla alıyor ve geçirdiği değişimi tahmin edemezsiniz. Bandaj çıktığında kalemle çizilmiş bi burnum vardı şimdi çok daha doğal görünen bi burnum var.
Ha birde, bazen hala sabah uyandığımda gördüğüm burunla akşam yatmadan önceki aynı olmuyor. Sabah daha bi şiş oluyor.

Iyi gunler kizlar..
Merhaba burnunuzun son hali nasıl acaba.

Iyi gunler kizlar..
6 ayda anca kendine geliyo burun ama kotu bsy yok bence

X