1 hafta önce sözlendim ancak ailesi istemiyor?

asudese

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2024
4
-1
24
Merhaba :
1 hafta önce söz yapıldı . Söz yapılına ve bitene kadar aramızda sözlümle hiçbir sorunumuz yoktu . Söz gecesi erkek tarafının ailesi kendi aralarında tartışmışlar ve akrabaları bizden hiç hoşnut olmamış . Ben yüzük takıldıktan sonra tek tek hepsinin ellerini öpmem lazımmış sadece yüzük takan kişinin elini öpmüştüm bilgim yoktu . Bunlardan dolayı tartışma çıktığını ve beni kendi oğullarına yakıştırmadıklarını söylemişler. Akrabaları da onay vermemiş. Sözlümün ailesi ilçede yaşıyor biz merkezdeyiz. Söz takıldıktan sonra biz ertesi gün buluştuk konuşalım diye. Konuşma esnasında benim telefonum çaldı ve yıllar önce okuldan tanıdığım bir arkadaşım aradı . Ben rehberimde kim kayıtlı kim değil pek bakan biri değilim açıkcası . Sözlümün yanında telefonu açtım ve sesi hopörlere aldım . Nişanlımda yanımda yanlış anlıyor lütfen açıkla dedim . Telefondaki çocukta özür dilerim ben nişanlı olduğunu bilmiyodum vs dedi. Bursaya araç almaya gelmiş yeri sormak için aradım falan dedi.Bu konuda biz tartıştık suçum günahım olmadan , sözlümde beni orda bırakıp gitti. Ordan çıkıp ailesinin yanına gitmiş köye . Ailesine ayrıldığımızı söylemiş. o gün akşam beni aradı ve özür diledi. Neden ayrıldığımızı söyledin ailene diyince de annem çok kötü olmuştu fenalaştı ölcek zannettim falan dedi. Annesi bize hiçbişey söylemeden ben ve annemi engelledi. Erkek arkadaşım hala köyde bir süre orda kalcağını ve ikna etmeye çalışcağını söyledi. Ben günlerdir yemek bile yiyemiyorum çok kötüyüm . Bana fikir verebilirmisiniz onu seviyorum ve bozulsun istemiyorum .

Daha sozde boyle yapan evlenince neler yapar bir dusun istersen. Yol yakinken kac. Sen onu cok seviyorsun ama o hic de seni seviyormus gibi gorunmyor. Seven insan hareketleri degil cunku.

Ailesi sizi istemeyen adamdan koca olmaz surekli sorun cikar arada kalirsiniz,ustelik tum sulale istemiyor biri sussa digeri konusur,anne engellemis falan ,defolsun gitsin elin arizali kv cekmek ..ne munasebet ,kendinizi sevdirmeyle gececk omrunuz ne gerek var? 3 gun aglar sonra unutursunuz

Eğer ben çok fesat değilsem arayan kişiyi nişanlınız ayarlamış gibi geldi
benim de aklıma geldi biliyomusun , çocukla hiç iletişimim yok falan sonra bir anda watsaptan aradı bide bana dediki o çocuk senin sosyal medyanda da vardı , anlaşmadığını nerden bilcem falan

Ailesi sizi istemeyen adamdan koca olmaz surekli sorun cikar arada kalirsiniz,ustelik tum sulale istemiyor biri sussa digeri konusur,anne engellemis falan ,defolsun gitsin elin arizali kv cekmek ..ne munasebet ,kendinizi sevdirmeyle gececk omrunuz ne gerek var? 3 gun aglar sonra unutursunuz
yediremiyorum kendime , neden yüzük takıldı o zaman neden isteme oldu neden birsürü şey konuşuldu . Ayrıca bitmenin de adabı vardır takılan yüzükler takılar bile duruyor ..

yediremiyorum kendime , neden yüzük takıldı o zaman neden isteme oldu neden birsürü şey konuşuldu . Ayrıca bitmenin de adabı vardır takılan yüzükler takılar bile duruyor ..
Iste bunlarin daha agirini evlilikte yasamamaniz icin ,simdiden bununla kurtulmaniz lazim su anlattiginiz kadariyla kotu bir tablo var ,neden oldugu belli bile olmayan bir durumun icindesiniz

benim de aklıma geldi biliyomusun , çocukla hiç iletişimim yok falan sonra bir anda watsaptan aradı bide bana dediki o çocuk senin sosyal medyanda da vardı , anlaşmadığını nerden bilcem falan
Bana öyle geldi. Ben olsam siz istesenizde ben istemiyorum artık der resti çekerdim dönmezdim ilerde cok üzer bunlar sizi sevgi herşey değil bir başkasınıda sevebilirsiniz diğer unsurlarda olması lazım evlilikte.

X