1 kızı olan yeni biri (devamı)

Çünkü uslu uslu oturmuyorsun yerinde, didikliyorsun ve her didiklediğinde mide bulandırıcı bir şeyler çıkıyor. Aferin demeyecekti heralde sana.

Tabi canım ne şüphe ona. Eminim evleneceği kadının telefonunun emlakçı hattı gibi olması hiç rahatsız etmez onu, baksana ne kadar moderen bir bey fjfjf.
Aynen öyle didikliyorum. İlk zamanlar hiçbir şey sormadan geçti gitti aramız çok iyiydi. Ben birazcık deştikçe altından hep bir sürü şeyler çıktı. Mesela düne kadar her saat başı bahanelerle bir şeyler yazan adam bugün Marmaris te diye sesi soluğu çıkmıyor. Her şey çok açıkta insan kabullenmekte zorlanıyor

Adam bana hiç güven vermedi (eski konuyu bilmiyorum)
Eski eş,eski sevgili sohbet muhabbet ben medeniyete ulaşamadım o kadar sanırım.

Çocuk için küçükse konuşması normal ama eski eşle bişey kalmadığını arada çocuk için konuşulduğunu ispatlaması gerekir.

Sizin yaklaşımınız çok keskin evet ama onun kaçamak takılması da hiç güven verici değil.
Aslında keskin yaklaşımımı kırmaya çalıştım. Kızıyla ilgili tüm konuşma ve görüşmelerini saygıyla karşılarım bunları bana her defasında söylemene de gerek yok. Fakat kızın dışında bir konu olunca paylaş benimle ve istediğim zaman mesajları görebileceğimi bileyim dedim. Bunu açık açık istedim omdan ama kabul etmiyor. Tamam diyor sonra yine paylaşmıyor

Aynen öyle didikliyorum. İlk zamanlar hiçbir şey sormadan geçti gitti aramız çok iyiydi. Ben birazcık deştikçe altından hep bir sürü şeyler çıktı. Mesela düne kadar her saat başı bahanelerle bir şeyler yazan adam bugün Marmaris te diye sesi soluğu çıkmıyor. Her şey çok açıkta insan kabullenmekte zorlanıyor
Aşko ordan kopmamış o. Ya da gelince gönlünü alırım mı diyor anlamadım.

Dürüst olmam gerekirse bende telefonumun kurcalanmasindan hoşlanmıyorum, özelime saygı beklerim ama bunu isterken şeffaf olmakta gerekli diye düşünüyorum. Belki al bak dese birkaç cümle okuyup sonra zaten geri verecektiniz. Böyle davranarak birşeyler sakladığını ele vermiş. Hayırlısı olsun bence, karşınıza çok daha güzel adamlar çıkar umarım.
Zaten eve gidecektim son on dk da oldu bunlar. Aniden telefonu çekmeseydi bakabilirsin tabi deseydi on dk nın tümünü o mesajlara ayıramazdım çünkü çok fazla konuşma ses kaydı vardı. Söyledim ona aklıma soru işareti oluşuyor en azından bir iki tane ses kaydını dinletirsen içim rahat edecek çünkü iletişim dilleri nasıl bilmiyorum öğrenmek istiyorum. 1 ay sonra aileler tanışacaktı o kadar ciddi bir ilişkide böyle şeyler olmamalıydı

Sana ne desek yok yine inanmayı seçip yeni konu açacaksın hayırlı boynuzlanmalar 🦌
Etrafımda bu sıra herkes evleniyor, benden küçükler bile sürekli nişan düğün kına yapıyor. Bende tekrar yuva kurmak ve çocuğum olsun istiyorum

Asıl sorunun bu biyolojik saatin geldiği için ve toplum baskısından saçma sapan herife yüz veriyorsun

Birincisi sizin tavırlarınız çok yanlış. 2 yıldır evliyim ne kocam telefonuma bakmak istemiştir ne ben onunkine bakmışımdır. Önce özel hayata saygı. Güzel bir ilişki yaşamak istiyorsanız bu huyunuzu törpüleyin.
İkincisi adamın bir şeyler çevirdiği ve size karşı dürüst olmadığı aşikar. Onunla olduğunuz her dakika zaman kaybı. Sizin gibi evleneyim aile kurayım çocuğum olsun kafasında değil. Aslında çok farklısınız ama niye ikiniz de sürdürüyorsunuz anlamadım. Umarım kendinize uygun biri çıkar karşınıza çünkü bu adam o kişi deği

İnanmıyorum kız ne inanması Allah korusun

Herkes evleniyor bende evlenmeliyim diye evlenen herkes mutsuz bunu unutma 😉 vardır bi vakti senin de merak etme, böyle saçma sapan birine de yüz verme gözü dışarda şimdiden

Muhtemelen diyor dönünce gönlünü alırım. Ama geldiğinde ben tatile gitmiş olacağım. İnşallah bu adamı da hayatımdan çıkardım tamamen eğer dayanabilirsem bir daha konuşmak istemiyorum
Oradayken aramaması yeterince mide bulandırıcı lakin. Ne zoru var da bi açıp alo demiyor? Kavga da bahane oldu şimdi tabi mis gibi, sorunca kavgalıydık diyecek.

Oradayken aramaması yeterince mide bulandırıcı lakin. Ne zoru var da bi açıp alo demiyor? Kavga da bahane oldu şimdi tabi mis gibi, sorunca kavgalıydık diyecek.

Herif çok manipüleci sürekli konu sahibini suçluyor, eski eşle fingirdemiş sonra mesajlarını silip sen kıskandığın için yaptım diye üste çıkıyor 🤦🏻‍♀️

Zaten şu kadınlar üzerinde toplum baskıları olmasa böylelerine yüz vermezler de Malesef var böyle öküzlere de gün doğuyor, kendilerini nimetten sayıyorlar

Birincisi sizin tavırlarınız çok yanlış. 2 yıldır evliyim ne kocam telefonuma bakmak istemiştir ne ben onunkine bakmışımdır. Önce özel hayata saygı. Güzel bir ilişki yaşamak istiyorsanız bu huyunuzu törpüleyin.
İkincisi adamın bir şeyler çevirdiği ve size karşı dürüst olmadığı aşikar. Onunla olduğunuz her dakika zaman kaybı. Sizin gibi evleneyim aile kurayım çocuğum olsun kafasında değil. Aslında çok farklısınız ama niye ikiniz de sürdürüyorsunuz anlamadım. Umarım kendinize uygun biri çıkar karşınıza çünkü bu adam o kişi deği
Telefonuna bakmam zaten yanlış, gerçekten normal bir ilişkinin içinde olsaydım böyle şeyler yapmaya ihtiyaç duymazdım . Ama planlarımıza göre 1 ay sonra aileler tanışacaktı ve ben eski eşiyle muhabbeti ne seviyede bilmiyorum, rica ettim yanımda bir kaç kez konuşur musun diye konuşmadı, en azından mesajlardan anlarım diye düşündüm oda olmadı. Zaten elimden o şekilde direk çekmeseydi ben tek tek hepsine bakmayacaktım böyle yapınca şüphelendim arkasından da eski sevgiliside çıktı ortaya.

Herkes evleniyor bende evlenmeliyim diye evlenen herkes mutsuz bunu unutma 😉 vardır bi vakti senin de merak etme, böyle saçma sapan birine de yüz verme gözü dışarda şimdiden
Herkes evleniyor diye değil de evlenmek istiyorum sanırım. Bu adam da bana umut olmuştu gerçekten. Hayal kırıklığı yaşadım, şimdiden bu kadar sorun olduysa burdan bi cacık olmaz

Herkes evleniyor diye değil de evlenmek istiyorum sanırım. Bu adam da bana umut olmuştu gerçekten. Hayal kırıklığı yaşadım, şimdiden bu kadar sorun olduysa burdan bi cacık olmaz

Cool kız olmaya çalışma kıskanç olmak ayıp değil, ben sevdiğimi kıskanırım seninkinin bir de Ukranyalı eski eşi var kızzz kaç kaç :)

Bence daha fazla uzatmayın siz aşırı kıskançsınız adam da baya güvenilmez biri evlenseniz bile bu sorunlarla fazla sürmez diye düşünüyorum.

Telefonuna bakmam zaten yanlış, gerçekten normal bir ilişkinin içinde olsaydım böyle şeyler yapmaya ihtiyaç duymazdım . Ama planlarımıza göre 1 ay sonra aileler tanışacaktı ve ben eski eşiyle muhabbeti ne seviyede bilmiyorum, rica ettim yanımda bir kaç kez konuşur musun diye konuşmadı, en azından mesajlardan anlarım diye düşündüm oda olmadı. Zaten elimden o şekilde direk çekmeseydi ben tek tek hepsine bakmayacaktım böyle yapınca şüphelendim arkasından da eski sevgiliside çıktı ortaya.
Kesinlikle tanıştırmayın o güveni vermediğini söyleyin

Cool kız olmaya çalışma kıskanç olmak ayıp değil, ben sevdiğimi kıskanırım seninkinin bir de Ukranyalı eski eşi var kızzz kaç kaç :)
Evet maalesef bu tarafımı kontrol edemiyorum, zaten kıskançtım bir de bu eski eşe karşı olan iyice arttı.

Bence daha fazla uzatmayın siz aşırı kıskançsınız adam da baya güvenilmez biri evlenseniz bile bu sorunlarla fazla sürmez diye düşünüyorum.
Evet kıskancım maalesef, normalde idare ediyordum da bunda kıskanılacak çok şey var diye iyice ortaya çıktı bu tarafım. Haklısın sürmez bu ilişki

Evet maalesef bu tarafımı kontrol edemiyorum, zaten kıskançtım bir de bu eski eşe karşı olan iyice arttı.

Hazır cocuğun yok illa boşanmış olsun deme bekar da olur, çocuksuzlar çocuklularla yapamıyor, o cocuk varken ömür boyu görüşecekler, bunu herkes kaldıramaz.

Boşanmış çocuklu erkekler genelde denge kuramıyorlar, erkekleri biliyorsun anasıyla karısını bile idare edemiyorlar, eski eşle yeni eşi mi idare edecekler.

Kendi dengini bulmaya çalış canım 😉

Ben de çocukluyla yapamam bünye meselesi 🥲 cocuk çok severim asla şiddet uygulamam ne fiziksel ve psikolojik, ama çocuklar hep tatlı değiller anneleri bile bazen tahammül edemiyorlar biz hiç yapamayız

Merhaba hanımlar, yine yardımınıza ihtiyacım var 😞 önceden bir konu açmıştım, koşacak özet geçeyim. Ben boşanmış çocuğu olmayan bir kadınım. Boşandıktan 2 yıl sonra 1 çocuğu olan eski eşi Ukraynalı olan bir adamla tanışmıştım. Önceki açtığım konularda siz önemli kısımlarda beni uyarmıştınız ve bende ona sormuştum oda tüm sorularımı sabırla cevaplandırmıştı. Sonrasında başka sorunlar yaşadık. Sevgilim dediğim kişi yurt dışında çalışıyor git gel yapıyor. Yani 10 gün orda 20 gün burda. Döndüğü zaman ben onu aldım yemek falan yedik, yeni bir telefon almıştı bakabilir miyim dedim, verdi parmak iziyle girip. Bende whatsabına girdim, eski eşiyle konuşması vardı daha okuyabilir miyim diyecektim ki telefonu elimden çekmesi bir oldu. Kesinlikle okumama izin vermedi, 3 aydır birlikteydik ilk defa okumak istedim mesajları. Israr ettim rica ettim bana mısın demedi asla okuyamazsın dedi. Ben biraz kötü oldum yalan söylüyorsun, beni kullandın oyaladın falan dedim sonra tuttum telefonunu yere fırlatıp ayrıldım ordan. Ben ayrıldığım gibi konuşmaların bir kısmını ekran görüntüsü olarak attı hep bu tepkilerinden dolayı göstermiyorum dedi. Tabi küçük bir kısmını atmıştı ve ses kayıtları vardı içinde ne var bilemiyorum. Sonra açıkladı dedi benden para istedi, hayatında biri olduğunu öğrendiği için laf sokmuş, gel kızını götür sende kalsın falan demiş, bu konuşmaları görmemi istememiş. Bende biraz haksızlık yaptığımı düşündüm sonra, özeli sonuçta hak verdim. Ama yinede istediğim zaman bu konuşmaları görmek istediğimi, görmeyince aklımda soru işareti kalacağını belirttim. Ortak bir arkadaşımız ertesi gün bizi buluşturdu barıştık. Beni eve bırakırken araba da bir defa da olsa o mesajları görmek istediğimi söyledim oda sildim diyip direk kendi açıp gösterdi. Orda arşivlenmiş mesajlar var gir oraya dedim girmem dedi. Yine tartıştık ben uzatınca orda başka biriyle konuşmam var dedi. Aç bakıcam dediğim zaman da yine aynı muhabbet asla bakamam falan. O konuşmalarda eski sevgilisiymiş, çocuğu çok hastaymış yurt dışından bir ilaç lazımmış aklına bu gelmiş. E niye okutmadın mesajları diyorum rahatsız olursun tepki veriyorsun o yüzden diyor. Verdiğin tepkiler normal olsa seninle her şeyi paylaşırım ama sen her şeyden rahatsız oluyorsun diyor. Evet biraz yüksek tepki veriyorum sanırım. Şu kıskanölık huyumu törpüleyemedim fakat bunlar da normal şeyler mi. Şimdide gitmiş Marmaris’te erkek arkadaşlarıyla tatil yapıyor. Bende bu hafta başka memleketteydim bana sordu ne zaman geleceksin diye, bende belli değil diyince sen yoksun zaten bende tatile gidiyorum ordan kızını görüp tekrar yurt dışına gidecek. Ben ayrıldım tamamen. Kavgayla gürültüyle değilde senin hayatın bana uygun değil diyerek bitirdim. Ama yine de içim huzursuz, sıkıntılı. Uzun zaman sonra ilk defa biri çıkmıştı karşıma oda olmuyor maalesef. Etrafımda bu sıra herkes evleniyor, benden küçükler bile sürekli nişan düğün kına yapıyor. Bende tekrar yuva kurmak ve çocuğum olsun istiyorum. Ben boşandım diye hep boşanmış biriyle evlenmeyi istiyordum, çocuğu olsun eski eşiyle mesafesini koruduğu sürece sıkıntı yapmam diyordum. Fakat öyle olmuyormuş, ben çok kötü oluyorum eski eşiyle konuşunca, onların bulunduğu memlekete gidince. Üstüne o konuda beni de dışarıda tutuyor bir çok şeyi paylaşmıyor benimle daha da rahatsız oluyorum. Beni sevdiğini, çok özlediğini biraz zaman verirsem her şeyi toparlayacağını söylüyor. Evlenince bu planlarıma sende dahil olacaksın diyor. Ama nedense bana gerçek gibi gelmiyor. Evet telefon karıştırmak etik değil fakat eşim olacak kişinin de istediğim zaman telefonuna bakabilmek istiyorum. Yanlış mı yapıyorum bilmiyorum. Sizler ne diyorsunuz bu durumlara 🫤
Daha üç ay olmuş evlilik için ne bu acele . Telefon karıştırmak istemeler. Adam bana güven vermedi. Sizin de durumu iyi görmedim ben.

X