1. KK nın En Şık Bayanı Yarışması - Elbiseli Güzellik

Aman şekerler, baktım da fotolarıma..hazırda ,hiç günlük entariyle çekilmiş yok.boshayallersmile.
Hep balo hali, hep balo halibayanssulusmile..katılarak, diğer arkadaşların şansını bölmiiim dedim:kedi:.kafamçokkarıştı.

:roflol::roflol:

Aman şekerler, baktım da fotolarıma..hazırda ,hiç günlük entariyle çekilmiş yok.boshayallersmile.
Hep balo hali, hep balo halibayanssulusmile..katılarak, diğer arkadaşların şansını bölmiiim dedim:kedi:.kafamçokkarıştı.

bencede canım olumunekankayizsmile:roflol::roflol:

kız,bu kez de heidi de peter e vere vere kirpi mi veriyordelikafadulden:roflol:

ısim yazmayın kızlar...fotoları anlete açınca da isim yazmayın bence..etkilenme olmasın..

Gerçi tanıdıklarımızı anlarız ama olsun ..

Benimde aynı yaa :hulya: balo kıyafetli kk güzelleri diye yarışma olursa biz ona katılırız canım kaydirigubbakcemile5

senin şu heidi hikayelerine de hastayım ha.olumunekankayizsmile..çok hoş hatunsun vesselam..aklinialirimsmile

Bakalım sırada ne var?aklinialirimsmile

Nasıl göndercem ben fotoyu yaa fisfisfis
canım özelden mesaj at yada mailime gönder
hızlıresim.com sitesine yükle istediğin resmi sonrada linki gönder

canım çekiver sende günlük bi resim

bayanlar listeyi ilk sayfaya ekledim bi bakın olmayan varmı?

super yarisma olmus dusunenin aklina saglik kizlar:)
katilimcilara bol sans:)
ben de takipteyim, simdilik oy vererek katilicam ama belki diger yarismalara katilimci olurum:)

yhaa bu lstede ksin ben sonuncu olcamsenağlama

yaa bence bu gece 12de aç anketi. katılım flza olmus yaa.. :S

nie öle diyosun ki tatlım bence sen gayet güzelsin
anketide pazartesi dedik bekleyelim hem katılım çok olsun ki daha sonraki yarışmalara ilgi olsun
hem belki katılım çok olursa kazen hediye verir bizede

super yarisma olmus dusunenin aklina saglik kizlar:)
katilimcilara bol sans:)
ben de takipteyim, simdilik oy vererek katilicam ama belki diger yarismalara katilimci olurum:)

bu yarışmayada katıl bekliyorum bakk

bende katıldım ama kesin sonuncu ben olacagım,öyle bi his var içimdeboshayallersmile telle çektigim içinde kötü bi foto oldu:gitme: katılan herkese başarılar diliyorum

Hediye mi var ? aklinialirimsmile Oooo ! ...
Makyaj topiğine baktım da kızlar ödüllü yapmışlar yarışmayı hoşuma gitti.Gerçi bu ilk yarışma kıyafet topiğinde,ama hediye olursa ,hem katılan daha çok olur ,hem de çam sakızı çoban armağanı KK'dan bir hatıra kalır dereceye girene.aklinialirimsmile

X