1 kürtaj 5kimyasaldan sonra yine bir macera

Canım sen bir an önce perinatolog bul ve iğnelerini ol.bu değerler iğne olmanı gösteriyor.çocuğun gelişimi için vurman lazım.
kayseride operasyonu yapan doktora değerimin 91 çıktığını söyledim iğneye başlamamı söyledi 1 yıllık raporum vardı bitmiş muğladayım ilçedeyim burada ki doktor yazmadı eczaneden alayım dedim 238 tl dedi

Benim doktorumda kayseride.Eğer hala kayseride olsaydın sana doktor önerirdim.evet iğneler pahalı ama acilde yaptırabilirsin rapor çıkarana kadar.Zaten pıhtılaşma testini kime göstersen yapar.Benim yaptırmışlığım vardı iki defa acilde.

Benim doktorumda kayseride.Eğer hala kayseride olsaydın sana doktor önerirdim.evet iğneler pahalı ama acilde yaptırabilirsin rapor çıkarana kadar.Zaten pıhtılaşma testini kime göstersen yapar.Benim yaptırmışlığım vardı iki defa acilde.
göaklp önere gittim. elimde reçete yok iğne yok yaparlar mı ki?

coraspin yeterli gelmez mi?

Yok benim doktorum prof.dr mustafa başbuğ.kendisi perinatolog.keşke reçete olsaydı
evet kendisin içok duydum iki doktor arasındaydım gökalp beye gittim. buarada buradaki doktorlada görüştüm pazartesi gidicem bakalım keseyi olması gereken yerde gördüğümğzde iğneye başlıycaz dedi

Canım eğer yine gebe kalırsan bunu öğrenir öğrenmez iğneye başla.bu çocuklar iğneyle gelişiyor kese iğneyle görülüyor bebek iğneyle vücut buluyor

Canım eğer yine gebe kalırsan bunu öğrenir öğrenmez iğneye başla.bu çocuklar iğneyle gelişiyor kese iğneyle görülüyor bebek iğneyle vücut buluyor
doktor kontrolunde olmam lazım evet ama bunu hiç beklemiyordum ve maddi olarakda hazır değildik beklemem gerekti ama düşüyor şöyle ki dün çamur gibi kavherengi leke geldi baya geldi yani. tuvalete girdim adet olmuş gibi kahverengi leke damla damla aktı sonra biara kırmızı gibi oldu ama baya koyu kırmızı.. şimdi adet oluyor gibi ama sadece tuvalete girdiğimde kan geliyor ama hiç mi hiç ağrım sızım sancım yok :KK43:

doktor kontrolunde olmam lazım evet ama bunu hiç beklemiyordum ve maddi olarakda hazır değildik beklemem gerekti ama düşüyor şöyle ki dün çamur gibi kavherengi leke geldi baya geldi yani. tuvalete girdim adet olmuş gibi kahverengi leke damla damla aktı sonra biara kırmızı gibi oldu ama baya koyu kırmızı.. şimdi adet oluyor gibi ama sadece tuvalete girdiğimde kan geliyor ama hiç mi hiç ağrım sızım sancım yok :KK43:
Keşke şu an için bi doktora gitsen hatta acile git.Allah korusun içinde parça falan kalmasın

Canım naptın ne durumdasin
ilçedeyim dün acile gittim kan felan aldılar sonucunu beklemeden hastanede kadın doğumcu yomuş dün bu sebeple ambulansla üniversite hastanesine sevk ettiler değerim 820 çıktı. şöyle diyim 9 eylülde 91 çıkmıştı 17 eylülde 820 çıktı. kahvrenri çamur gibi akıntı geliyor ama sadece tuvalete girdiğimde geliyor aynı bu çamur gibi ama koyu kırmızı olmuş bugünde.. kan böyle homojen gibi olur ya öle değil kesilmiş sütün kırmızı rengi gib düşün öyle geldi ama yine tuvallette geliyor ağrım sancım yok.. altttan muayene ettiler dün rahim kalınlaşması güzel dedi içerde kan yok dedi dış gebelik bulgusu görmedim ama normal gebelikte diyemem dedi.. ordan özele geçtim karnımdan baktı 2 gün verelim dedi değer ne olacak bakalım 800 civarlarında çıkarsa sağlıksız gebelik ilermeyecek deriz dedi.. çok garip bi haldeyim hiiç bir sancı yok işin garibi anlam veremiyorum

X