1 sene sonra Vajinismusu yendim!!!

Bende 3 sene oldu evleneli hala daha uğraşıyorum 1 defa doktora gittim parmak egzersizlere geçince yarıda bıraktım kadın doğuma gittim hiçbir sorun olmadığını sadece psikolojik durum olduğunu söylediler dilatör önerdi onu denemeye başladım ama daha ilk küçük olanı bile alamadım onda bile sızlama oluyor ne yapmam gerek bilmiyorum çok sıkıntıdayım ıkınsam da yine girmiyor yada yanlış yere doğru tutuyorum anlamadım

kegel ve nefes egzersizleriye rahatlayın ıkınıp yerleştirin nefesi ağızdan verirken dilatörü itin. takıldığınız yerde çıkarmayın nefes alıp vermeye devam edin birde kalça yönünde ittirin direk ittirmeyin

Merhaba hangi klinige gittiniz acaba ??

Merhaba hangi klinige gittiniz?

Kesinlikle katılıyorummmm o iş bir kere olunca bir daha istesen de başa sarmıyorsun bu süreçte gün aşırı yaparsan daha kolay oluyor vajen sonuçta esneyen uzayan organ bende vajınusmusu yendim daha sonra eşim rahatsızlandı ve biz neredeyse 1,5 ay ilişki denemedk iyileşip denediğimzde kaldığı yerden devam etti

O zaman alıcamm bu internete yazınca uygun fiyatlı bi set çıkıo bide yüksek fiyatlı çıkıo çok para ödemeye gerek yok sizler nerdn aldınz hepsi buradadan alsam gizli paket gönderirler umarm
Canım ben de arkadasın dedıgı gibi rabır olandan aldım hepsi burada'dan almıstım..Kapalı pakette gelıyor merak etme Evde birileri de varsakişiye özel teslımat diye de sıparısınde belırt sadece sana teslim ederler

Geçmiş olsun canım.Doktora parmak egzersizini yapamadığını söylediğinde buna bir çözüm bulmadı mı yoksa sen kendı kendıne sonra devam etmedın mı doktorun haberı yok muydu tedavıyı bıraktıgından ? Eğer öyleyse ve senı ikna etmek ıcın ugrasmadıysa bu alanda iyi bir doktor değilmiş demekki..Benim doktorum parmagımla yapamayacagımı söyledıgımde hemen aldı benı konustu cesaret verdı tekrar hıpnoz calısması yaptı..Ugrastı yanı..Mesela ben böyle yumusak parmagımla hıssetmek ıstemıyorum dedım eldıven gıydırdı oyle yaptırdı her benı engelleyen duruma karsı bır çözüm önerisi vardı cok sabırlıydı bu konuda doktorunun sabırlı olması şart..Dilatör konusuna gelecek olursak en küçük boya bol ultrason jelı dök bıraz da vajına gırısıne dök nefes al nefes ver sureklı oyle dene canım.Ve aslında aynada bakabılıyorsan vajınana bakarak yap..Ama herseyı denedın olmuyorsa psıkolojını yıpratma mutlaka doktora gıt sana kendı doktorumu önerırım ıstanbuldaysan

Öyle mi tamam çok teşekkür ederim

Anestol kullanabilirsin canım.Ultrason jelini vajina girişine ve eşli denemeyse penise veya eğer dilatörle egzersız yapılacaksa dilatöre sürüyoruz bolca..Kadın doğum uzmanı o sekılde uyguladıgına göre bir zararı olduğunu düşünmüyorum canım..Zaten sorun çözülünce kullanmıyoruz.İnşallah sen de yenersin canım

Merhaba Beni de alabilir misiniz ?
Merhaba 31 yasindayim 2016 evlendim doktorlarda gittim fakat bu hastaligi yenemedim sadece parmak egzersizi ise yaradı onun dışında hiç bir şey olmadı dilator aldim yarin elime ulaşacak birde vemcain sprey ve bebek yağı aldim inşallah yenerim bu illeti cidden her anlamda etkiledi beni ve yardımlarınızı önerilerinizi rica ediyorum inşallah yeneriz ve evlat sahibi oluruz dilerim rabbimden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…