1 sene sonra Vajinismusu yendim!!!

Arkadaşlar yardımlaşma grubu varsa beni de alabilir misiniz gruba? Nasıl dahil olabilirim? Ben de aparatlarla kendim yenmeye çalışıyorum ancak 4. De tıkandım ve motivasyonum sıfır en başa dönmüş gibi hissediyorum lütfen yardım eder misiniz. 3.yü de öyle böyle alırken 4ü neden yapamıyorum anlamıyorum. Haliyle öyle olunca penisle de yapamam gibi hissediyorum

Beni de alır mısınız grup varsa

Canım dörtte insan başta öyle düşünüyor ama nefesini al ve ittir önce üçle dene sonra dördü yap

Evde nasıl yendnz

Merhaba parmak egzersizinden sonra hemen esliye mi gectiniz

merhaba bana da yardımcı olabilir misiniz en azından aklımdaki sorulara yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. bende bi türlü aşamıyorum her gün denememe rağmen kimseye de anlatamıyorum böyle bir şeyi birisi özelden yazabilirse çok sevinirim

Merhabalar. Sizi tebrik ederim. Ne mutlu size.
Ben de 33 yaşındayım, 8 aylık evliyim ve vajinismusum. Bir türlü yenemiyorum bu korkumu. Sizden ricam özelden gittiğiniz doktorun ismini yazar mısınız?
Ayrıca bu illeti yenen arkadaşlar lütfen bana da yardımcı olur musunuz?

Yardımcı olabilirim

Yardımcı olabilirim

Çok sevinirim ya. Ne yapmam lazım, nasıl bir yol izlemeliyim?
açıkçası bende yenmeye çalışıyorum herkes egzersiz ve sürekli deneme demiş ama bu bir korku hastalığı bu kadar korkuyorken bu egzersizleri tam anlamıyla yapamıyorum ve her defasında deneyip yapamadığımı görünce daha çok umutsuzluğa kapılıyorum nereye kadar sürdürebilirim bunu artık bende emin değilim doktora da gittim fakat önerdiği tedavi yöntemine inanmadığım için gitmek istemedim artık daha ne yapabilirim inanın bimiyorum. birileri yardımcı olabilirse çok sevinirim

Seni çok iyi anlıyorum canım. İnan her tarafta in sıkışmış hissediyorum. Çok kötü bir durum ama inşallah burada yenen arkadaşların vesileyle biz de yeneriz bunu.
Sen yenen arkadaşlara mesaj at ya da alıntı yaparak yorum yap. Sana yardımcı olurlar muhakkak.
Birbirimize destek olarak ancak bunu aşabiliriz. Çünkü karşıdakini en iyi anlayan kişi onun yaşadıklarını aynen yaşayan kişidir!
O yüzden sen mutlaka dediğim gibi yap.
Rab'bim, büyüktür. O, her şeye kadirdir. Bize de inşallah şifa verecek.

inşallah canımmm

Beni de gruba alır misiniz
Beni de alın grub varsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…