1 yaşında oğlum hem gece hem gündüz ağlayarak uyanıyor

sara9292

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
72
13
31
Merhaba herkese

Oğlum 1 yaşında yaklaşık 20 gündür hem gece hem gündüz uykularından ağlayarak uyanıyor. Gündüz bir şekilde idare ediyoruz ama gece kıpır kıpır sürekli hareketli ve ağlıyor doğru düzgün uyku uyumuyor haliyle bizde artık tükendik. Bizi çok yordu 😞 5 aylık gebeyim riskli gebelik yaşıyorum doğru düzgün uzanıp dinlenemedim ne zamandır kendimi çok bitkin yılgın hissediyorum. Allah’a isyan etmek istemiyorum ama neden herşey bu kadar üstüme geliyor oğluma ne oldu bilmiyorum. Asla böyle değildi gece uyanmazdı bile şimdi bizi çok zorluyor. Bu durumu yaşayan var mı? Ne gibi çözümler bulabildiniz ? İşe yaradı mı? Lütfen fikir verin kafayı yemek üzereyim

gazı olabilir mi? Benim kızım öyle, gaz sancısı olunca kıpır kıpır mırıldanıyor geceleri

Merhaba herkese

Oğlum 1 yaşında yaklaşık 20 gündür hem gece hem gündüz uykularından ağlayarak uyanıyor. Gündüz bir şekilde idare ediyoruz ama gece kıpır kıpır sürekli hareketli ve ağlıyor doğru düzgün uyku uyumuyor haliyle bizde artık tükendik. Bizi çok yordu 😞 5 aylık gebeyim riskli gebelik yaşıyorum doğru düzgün uzanıp dinlenemedim ne zamandır kendimi çok bitkin yılgın hissediyorum. Allah’a isyan etmek istemiyorum ama neden herşey bu kadar üstüme geliyor oğluma ne oldu bilmiyorum. Asla böyle değildi gece uyanmazdı bile şimdi bizi çok zorluyor. Bu durumu yaşayan var mı? Ne gibi çözümler bulabildiniz ? İşe yaradı mı? Lütfen fikir verin kafayı yemek üzereyim
1 yasinda bi atak donemi var ona girmis olabilir. Benim oglum da 1 yasinda gece cok uyaniyo ve agliyo. Su veriyorum.bolca sabaha kadar 300 400 ml su iciyo cunku cok sicak. Sulugunu yatagina koyup yerini gosterin. Uyandikca kendisi alip icebilir boylece uykuya da devam eder eger desteksiz uyuyosa

Bilmiyorum Nekadar inanırsın ama çocukların enerjisi daha hasastir nazar olabilir,uykusunda korkuyo olabilir uyurken Ayetel Kürsi açarsanız faydasını görürsünüz insaAllah uyutmadan sesli bı şekilde YouTube dan açıp dinletebilirsiniz Gazi falan varsa da yastığa karın üstü uzatıp sırtına masaj yapabilirsiniz...

Merhaba herkese

Sıcakta bebekler hiç uyuyamıyor ya da gazı olabilir. Yeni bir gıda tattı mı? Alerji yapmış olabilir?

Merhaba herkese

Biz yaşadık.Sizi çok iyi anlıyorum.Saniyorum bı süreçti bu.Doktorumuza danistik çünkü biz de tükenmiştir.Bi damla reçete etti bize.Mucizeler yaratmadı ama çok daha iyi oldu hem bebeğim hem bizim için.Doktorunuza mutlaka danışın.

Yaz geldi bizim de duzenimiz sasti, uyku egitimi icin o kadar emek sarf ettikten sonra cok sinir bozucu ama hem pespese cikan disler hem de sicaklar surekli aglayarak uyanan bir bebege cevirdi kizimi 😪 hatta bi ara yataktan kalkip evin icinde kosarak da agladigi birkac gecesi oldu 😬 son atak donemiydi bi de, her sey ust uste geldi yani. Sizin de atak doneminiz olabilir mi?

Sanırım çoğu annenin sorunu aynı.benim bebeğim de 14 aylık ve hep gece uyanır.uykudan yana tek şansımız kolik bebek olmamasıydı.ilk 6 ay çok güzel uyudu ama büyüyünce uyku düzeni şaştı.ben uyku eğitimi vermedim geç mi kaldım bilmiyorum ama yaptığım bir hata da şu ki hep emzirerek uyuttum ne zaman uyansa meme istiyor.ek gıda dönemine de berbat girmiştik zaten.allah biz annelere sabır versin demeye geldim. bugünler de geçecek inşallah. bebekleriniz sağlıkla büyüsün

Merhaba herkese

Diş sorunu olabilir götür doktara baktir

Biz yaşadık.Sizi çok iyi anlıyorum.Saniyorum bı süreçti bu.Doktorumuza danistik çünkü biz de tükenmiştir.Bi damla reçete etti bize.Mucizeler yaratmadı ama çok daha iyi oldu hem bebeğim hem bizim için.Doktorunuza mutlaka danışın.
Doktorunuz hangi damlayı yazdı size biz de gittiğimizde danışalım eğer size iyi geldiyse.

Benim kızımda 1yaşında.bu aralar 2.gündüz uykusundan ağlayarak uyanıyor. 1 saat kadar falan böyle huysuz mutsuz sürekli ağlıyor. Sabahta erken uyanıyor. Yine bi uyku gerilemesi yaşıyoruz diye düşünüyorum hem de çok sıcak

Kizim 9 aylik. 2. Gunduz uykusuna aglaya aglaya daliyor. Gece de 4-5 kere hafif aglayarak uyanmaya basladi. Sicaklar herkesin belasi sanirim.

Kan değerlerine baktırın. Gün içerisinde çok uyarana maruz kalıyor olabilir. Tv tablet gibi şeyleri oldukça azaltın daha fazla dışarıda vakit ve aktivite yapmasını sağlayıp denerseniz belki düzelebilir. Bir de gece terörü olabilir. Evde huzursuzluk ya da kendini güvende hissetmeyeceği bir an bir şeyler yaşandı mı?

X