1 yaşındaki bebekle tatil

Merhaba,
1 yaşındaki oğlumls ağustosta 1 haftalığına tatile gitmek istiyoruz.
Nereleri önerirsiniz?
Otel, apart, villa vs her öneriye açığım

Havuza sormayacağım bu sebeple sahil oteli arıyorum.
Denizi sıcak olsun yeter
Biz de vaktinde reklamlara kandık. Sonra gördük ki bebekle tatil pişmanlıkmış. İkinci gün benim dirsek içlerim, ensem, boynum tamamen kabardı. Yani terden pişik oldum 🤦‍♀️ Çok acı vericiydi. Neyse ben başıma gelenleri daha fazla anlatmadan tavsiyelere geçeyim.

Kendi park yatağınızı götürün, otel oark yataklarının kenarları leş gibi, çocuk kalkınca ağzını o kenarlara sürüyor

Odada klimanın direkt bebeğe vurmasını engellemek için park yatağı koyacağınız yeri belirleyin.

Yanınızda küçük çamaşır askılığı götürün, çoğu otelde olmuyor. Bir sürü kurutulacak kıyafet çıkıyor.

Mümkünse 1+1 Suit tutun çünkü tatilin en güzel yanı tatil seksi 😄😄

Bebek için denizde de kullanacağı bir kumaş şapka alın. Denize girmeden onu suyla ıslatıp kafasına koyun. Deniz suyuyla ıslatmayın, gözleri yanar.

Odadan çıkmadan ve suya her giriş çıkışta iyice güneş kremi sürün. Sudan çıkar çıkmaz mayo bezini kurusu ile değiştirin

Biz de vaktinde reklamlara kandık. Sonra gördük ki bebekle tatil pişmanlıkmış. İkinci gün benim dirsek içlerim, ensem, boynum tamamen kabardı. Yani terden pişik oldum 🤦‍♀️ Çok acı vericiydi. Neyse ben başıma gelenleri daha fazla anlatmadan tavsiyelere geçeyim.

Kendi park yatağınızı götürün, otel oark yataklarının kenarları leş gibi, çocuk kalkınca ağzını o kenarlara sürüyor

Odada klimanın direkt bebeğe vurmasını engellemek için park yatağı koyacağınız yeri belirleyin.

Yanınızda küçük çamaşır askılığı götürün, çoğu otelde olmuyor. Bir sürü kurutulacak kıyafet çıkıyor.

Mümkünse 1+1 Suit tutun çünkü tatilin en güzel yanı tatil seksi 😄😄

Bebek için denizde de kullanacağı bir kumaş şapka alın. Denize girmeden onu suyla ıslatıp kafasına koyun. Deniz suyuyla ıslatmayın, gözleri yanar.

Odadan çıkmadan ve suya her giriş çıkışta iyice güneş kremi sürün. Sudan çıkar çıkmaz mayo bezini kurusu ile değiştirin
Bebegin yanında da seks yapabilirler ki
Bebek sonuçta 😅

O değil de güneş yaniklariyla sevişmek
Bı an içim sızladı
😅 Ben yazları yanmamak için sürekli krem banyosu yapıyorum 🤭

Bebegin yanında da seks yapabilirler ki
Bebek sonuçta 😅

O değil de güneş yaniklariyla sevişmek
Bı an içim sızladı
😅 Ben yazları yanmamak için sürekli krem banyosu yapıyorum 🤭
Kaç aylık olursa olsun bebeğin yanında öyle bir şey yapılmaz. İnşallah kimse de yapmıyordur. Hangi yüzyılda yaşıyoruz

Kaç aylık olursa olsun bebeğin yanında öyle bir şey yapılmaz. İnşallah kimse de yapmıyordur. Hangi yüzyılda yaşıyoruz
Bilmem bana çok anormal gelmedi .
Konu sahibinin bebeği üç ayı geçtiyse evet doğru olmaz, çocuk çevreye açık halde ve sandığımızdan daha bilincli üç ay itibariyle .

İlk üç ay sakınca görmüyorum benim görüşüm bu yönde ☺️

Agustos ta bodrum guzel olur antalyada buharlasirsiniz sicakta, gelecek yaza bize de nasip et Allahim bebekli tatile gitmeyi 😋

Merhaba,
Nereleri önerirsiniz?

Denizi sıcak olsun yeter
Kesinlikle Muğla Dalyan ı tavsiye ederim bebeğim 6 aylıktı ilk gittiğimizde şimdi 3 yaşında hala aynı yere gidiyoruz .
Rota apart otelde kalıyoruz harika bir yer hem maddi olarak çokta iyi tavsiye ederim :KK36:

Merhabalar. Bence kuşadasındaki oteller güzel. Pine bay in denizi çocuğa uygundu hatırladığım ki zaten bir yaşındaki bebek çok girmez denize.
Bebek için denizde üstü güneşlikli üzerine bindiği şeyler oluyor ya adını unuttum öyle bir şey alın, sonra küçük bir gemi olabilir elinde tutacağı bu onu denizde oyalar. Uv filtreli mayo ve şapka alın bir de.
Biz gittiğimüzde kızım 8 aylıkta ben odaya elektrikli küçük tencereden götürüp evden getirdiğim organik yumurtayı, sebzeyi falan falan haslaşmıştım.
Bir arkadaş park yatak götürün kirlioluyor demiş ama biz çok kullandık otel yataklarını hiç sıkıntı yaşamadık, ben yinede cristalin diyebir sprey var(boğaza falan da sıkılabiliyor dr um önermişti bunu, eline falan dezenfaktan olarak kullanıyorum,elini ağzına sıkması sıkıntı olmuyor)
Yanınıza mutlaka ateş düşürücü, burun spreyi ,ateş ölçer falan alın. Bize dr umuz sinek ıaırığı güneş yanığı gibi şeyler için s.... ile başlayan bir krem önermişti tatile giderken, bi dr unuza sorun isterseniz. Bir de aleoveralı acil durum spreyi var benim hep çantamda durur
Bir arkadaş dalyanı önermiş dalyan da iztuzu çok güzel ama iztuzunda kalmak için işletme yok her gün arabayla denize gitmek gerekiyor, küçük çocukla denize sıfır her şey dahil bence en rahatı

Son düzenleme:
Merhaba,
Nereleri önerirsiniz?

Denizi sıcak olsun yeter
geçen yaz 1 yaşında ikiz bebeklerimle fethiye kayaköyde apart kiraladık havuz size ait olduğu için ben çok dert etmedim plajada ölüdenize gittik genelde bebeklere çok çok uygundu kum plajıda denedik heryerimiz kum oldu çok fenaydı

X