Davranış Bozuklukları 1 yaşındaki kızım masturbasyon mu yapıyor

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

neeoglakmigeliyor

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2018
374
401
26
Hanımlar kızım 1 yaşında yürüyor düşsede. süpürgeye ,sırtıma ileri geri hareketi yapıyor.İlk yaptığından beri ne eşim ne de benn en ufak tepki vermedik tepki çektiğini sanıp tekrarlamasın diye ama yinede devam ediyor.Özür dileyerek söylüyorum masturbasyon gibi yapıyor.Geçn akşam ben oturarak emziiyorum oda bacağım iki bacağının ortasında olacak şekilde farketmeden emzirdim baktım yine aynı şeyi yapıyor poposundan tutup iki ayağını birleştirdim kızdı bacağını aynı şşekil yaptı ve yine ileri geri yapmaya devam etti ne yapmam lazım lütfen yardıdmcı olun

Hanımlar kızım 1 yaşında yürüyor düşsede. süpürgeye ,sırtıma ileri geri hareketi yapıyor.İlk yaptığından beri ne eşim ne de benn en ufak tepki vermedik tepki çektiğini sanıp tekrarlamasın diye ama yinede devam ediyor.Özür dileyerek söylüyorum masturbasyon gibi yapıyor.Geçn akşam ben oturarak emziiyorum oda bacağım iki bacağının ortasında olacak şekilde farketmeden emzirdim baktım yine aynı şeyi yapıyor poposundan tutup iki ayağını birleştirdim kızdı bacağını aynı şşekil yaptı ve yine ileri geri yapmaya devam etti ne yapmam lazım lütfen yardıdmcı olun
Bez bağlı değil mi altında? Bezler bayağa kalın o şekilde bir hissiyat oluşmaz herhalde ya.

Bu yayını izlemiştim Ezgi Hanım çok güzel bir şekilde böyle durumlarda ne yapılıp ne yapılmaması gerektiğinden bahsetmişti. Mutlaka izleyin Login • Instagram
Teşekkür ederim gerçekten bi beş dakikasını izledim devamını mutlaka izleyicem acaba bebek için devamında bahsediyor mu

Benim oğlumda da var. Ne zaman başladığını hatırlamıyorum ama şu an 22 aylık devam ediyor. Ben kızmadım hiç ama o anda hemen kafasını başka şeye yoracak bir aktivasyon alıyorum ya da düzeltiyorum duruşunu. Okuduğum kadarıyla normalmiş.

sakın kızmayın tepkı gostermeyın bır pedagogdan yardım alabılırsınız dikkatını baska bır seye cekmekte yardımı dokunur

X