1 yıl olmadan revizyon ameliyati olmak ?

nazmk

Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2023
117
18
24
1 yıl dolmadan burun revizyonu olmak tehlikeli mi ?Burun deliklerimde çok ciddi asimetri var .Burnum çok kısa ve çok kalkık ameliyatimi bu yüzden 1 yıl dolmadan olmak istiyorum. Lütfen daha önce bir yıl beklemeden revizyon ameliyat olan birilerini tecrübelerini paylaşabilir mi?

1 yıl dolmadan burun revizyonu olmak tehlikeli mi ?Burun deliklerimde çok ciddi asimetri var .Burnum çok kısa ve çok kalkık ameliyatimi bu yüzden 1 yıl dolmadan olmak istiyorum. Lütfen daha önce bir yıl beklemeden revizyon ameliyat olan birilerini tecrübelerini paylaşabilir mi?
Merhabalar naz hanım bende de benzer sorun var ameliyat olalı 2 ay oldu bende 1 yılı beklemek istemiyorum. Psikolojim çok bozuk. En erken 6 ay geçmesi lazım diyorlar

Merhaba. Problem sadece burun ucundaysa, kısalığı da kalkık olduğu içinse 6 ay sonra da sadece tipplasti olabilirsiniz aslında. 1 yıl beklemeye gerek yok diye biliyorum bunun için.

Merhabalar naz hanım bende de benzer sorun var ameliyat olalı 2 ay oldu bende 1 yılı beklemek istemiyorum. Psikolojim çok bozuk. En erken 6 ay geçmesi lazım diyorlar
Evet ama 6 ay sonra ameliyat olup çok pişman olan da var .3 aydır yataktan çikmiyoru ben .3 aydır doğru dürüst güneş bile görmedim .Evde balkona bile çıkmıyorum. Ameliyat olduğum güne lanet olsun

Benim deliklerde hafif asimetri vardı baya sonra geçti bu asimetri hatta ben umudu kesmiştim daha eşit olmaz diyordum.ameliyat olalı 1.5 yıldan fazla oldu geçen resim çekilince gördüm aynı olmuşlar artık.sabırlı olmakta fayda var 1-2 yıl beklerdim ben.ilk ameliyatımda 2 yıl sonra burun çok kötü bir hal almıştı benim o yüzden beklediğime sevindim en azından ne kadar kusuru varsa ortaya çıktı doktor hepsini düzeltti.

Evet ama 6 ay sonra ameliyat olup çok pişman olan da var .3 aydır yataktan çikmiyoru ben .3 aydır doğru dürüst güneş bile görmedim .Evde balkona bile çıkmıyorum. Ameliyat olduğum güne lanet olsun
Ben ortada ruh gibi geziyorum 2 aydır her gören neyin var diyor inanın psikolojik olarak çöktüm öyle böyle değil hayattan soğudum hiç biseyin tadı yok.

Ben ortada ruh gibi geziyorum 2 aydır her gören neyin var diyor inanın psikolojik olarak çöktüm öyle böyle değil hayattan soğudum hiç biseyin tadı yok.
Fotoğraf atma şansınız var mı doktorunuz kim nerede ameliyat olduntz

Gecmis olsun neden beğenmediniz hangi kısmı olmadı

Yamuk ,asimetrik ,burun sırtı çok alınmış,sürekli tıkalı ,akıyor ve nefes alamıyorum. Şekli de bok gibi
Anladım :/ size nazaran daha ufak sorunlar vardı bende kafayı yemek üzereydim her gün sabah öğle akşam fikrimde sadece bu vardı.10. ayda lokal bir operasyon geçirdim yani aşikar bir çok sorun var sizde de biraz daha sabredin :/

Anladım :/ size nazaran daha ufak sorunlar vardı bende kafayı yemek üzereydim her gün sabah öğle akşam fikrimde sadece bu vardı.10. ayda lokal bir operasyon geçirdim yani aşikar bir çok sorun var sizde de biraz daha sabredin :/
Bi 8 ay sonra tam 1 yıl olacak ve o zaman erkan soyluya revizyon olmak istiyorum. Gece gündüz ağlıyorum .Revizyon olup burnu daha da maf olan bir sürü insan var.4 ay oldu ve inan 4 aydır yataktan çıkamıyorum. Bugün annem de gelip benimle ağladı. Yani şöyle diyeyim bizimkiler eğitim seviyesi öyle yüksek insanlar değiller ama çocuklarının böyle bir halde olmasına da katlanacak insanlar değiller.Antep fakülte hastahanesinde oldum ve parası az olduğu için seçtim. Burnum sürekli akıyordu. Doktorla sadece 2 kere görüştüm ve ikincisi ameliyat masasıydı. Burun konusunda samsunda okurken en iyi doktorları bile beğenmeyen ben gelip antepte saçma sapan bir doktora ameliyat oldum.İnan annemi düşünmesem bak yemin ederim hiçbir şeyden zevk alamıyorum zaten .Kpss çalışmam gerek ama sürekli düşünüyorum. Ya revizyondan sonra bile de maf olursa .erkan soylu çok pahalı bir doktor ama almanyada kuryelik yapan bir abim var o da çok kazanmıyor ama belki sana yardım ederim dedi bana. Ben bu ekonomik sıkintılarıma, endişelerim rağmen nasıl böyle bir hata yaptım bilmiyorum ....Babam da bu süreçte bir kaza geçirdi ve 1 ay boyunca hiçbir şekilde doğru dürüst yürümedi...Her şey üst üste geldi .Doktoruma 15700 lira ödedim ve bu parayla annem babam ustune adam akıllı bir şeyler alırdı diye her gün düşünüyorum. Çok bir şey değil belki işte ne bileyim ...İntiharın eşiğindeyim .Geceleri sinir krizi geçirip uyaniyorum.En iyi doktora bile artık güvenemiyorum

Fotoğraf atma şansınız var mı doktorunuz kim nerede ameliyat olduntz
Merhaba ,Gaziantep fakülte hastahanesinde ameliyat oldum özele yaz doktorumu da yazarım.Çok kötüyüm ...Burnun hem sağlık olarak daha da kötüye gitti hem de çok kötü bir şekli var

Benim deliklerde hafif asimetri vardı baya sonra geçti bu asimetri hatta ben umudu kesmiştim daha eşit olmaz diyordum.ameliyat olalı 1.5 yıldan fazla oldu geçen resim çekilince gördüm aynı olmuşlar artık.sabırlı olmakta fayda var 1-2 yıl beklerdim ben.ilk ameliyatımda 2 yıl sonra burun çok kötü bir hal almıştı benim o yüzden beklediğime sevindim en azından ne kadar kusuru varsa ortaya çıktı doktor hepsini düzeltti.
2 yıl beklemek çok uzun bir süre değil mi ?İntiharın eşiğine belkim .Kpss çalışıp atanmam gerek .Hayallerim var ....Burnumdan dolayı hiçbir şeye odaklanamıyorum. Sadexe güzellik olsaydı bile neyse derdim ama içi çok kötü kokuyor,tıkalı ,asimetrik ve burun sırtinda kemik yok .Erkan soylu yaparsa ve kısmet olursa 8 ,10 ay sonra kesin olmak istiyorum ama işte cilt tipi de kalın
Çok korkuyorum, her gün revizyon ameliyati olduğumu goruyorum

2 yıl beklemek çok uzun bir süre değil mi ?İntiharın eşiğine belkim .Kpss çalışıp atanmam gerek .Hayallerim var ....Burnumdan dolayı hiçbir şeye odaklanamıyorum. Sadexe güzellik olsaydı bile neyse derdim ama içi çok kötü kokuyor,tıkalı ,asimetrik ve burun sırtinda kemik yok .Erkan soylu yaparsa ve kısmet olursa 8 ,10 ay sonra kesin olmak istiyorum ama işte cilt tipi de kalın
Çok korkuyorum, her gün revizyon ameliyati olduğumu goruyorum
Kpssye odaklan bence zaman geçer birşeye focus olursan yani benim burnum gerçekten çirkindi o yüzden psikolojim baya etkinlendi ama benim tekrar ameliyat olacak cesareti toplamam 5 yıl aldı.ne kadar geç olursan dokular o kadar iyileşir ve başarı şansın artar o yüzden en azından 1-2 yıl beklemeni öneririm.yalnız içinde enfeksiyon olabilir bir kulak burun boğaza gidin baksın enfeksiyon ciddi problem olur.kalın ciltte çok geç iyileşiyor benim baya kabuk oldu uzun süre o tuhaf koku yapıyor.

Merhaba ,Gaziantep fakülte hastahanesinde ameliyat oldum özele yaz doktorumu da yazarım.Çok kötüyüm ...Burnun hem sağlık olarak daha da kötüye gitti hem de çok kötü bir şekli var
Merhaba ben de antepte yaşıyorum sanırım o doktorun adini biliyorum. Özelden yazar mısınız aynı kişi mi merak ettim. Ben de özel hastanede oldum ama benim de kalkık. Birkaç ay sonra istediğin kadar inmezse basit bir işlem indiririm 10 dakikada dedi. Ama çok korkuyorum

Aynı hislerimiz kesinlikle mahvettim kendimi

X