1 yılda çöktüm

mutluaskyoktur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2012
203
3
Son 1 yılda resmen yaşlandım eşimle cinsel hayatımız yok hatta aramızda sevgi dahi yok ona karşı çok soğuk hissediyorum ölü toprağı serpilmiş gibiyim inanın beni boşasa hiç umrumda olmuycak neşesiz gözleri çökmüş enerjisiz bi halim var sırf çocuğum için hayata tutunmaya çalışıyorum yoksa eşimi bin kere terketmiştim çok zor durumdayım napmam lazım bilemiyorum çok çirkinim bu adam benim gibisini napsın:KK43: Bi akıl verin bende hiç kalmadı ondan

Son düzenleme:
Son 1 yılda resmen yaşlandım eşimle cinsel hayatımız yok hatta aramızda sevgi dahi yok ona karşı çok soğuk hissediyorum ölü toprağı serpilmiş gibiyim inanın beni boşasa hiç umrumda olmuycak neşesiz gözleri çökmüş enerjisiz bi halim var sırf çocuğum için hayata tutunmaya çalışıyorum yoksa eşimi bin kere terketmiştim çok zor durumdayım napmam lazım bilemiyorum çok çirkinim bu adam benim gibisini napsın:KK43: Bi akıl verin bende hiç kalmadı ondan

Neden bu kdr mutsuzsun, her insan dönem dönem çöküntü yaşayabliyor, bu halinden çıkmak senin elinde.
Bi kere önce KENDİNE DEĞER ver. Senden önemli kimse olamaz. Git bi saçına başına bakım filan yaptır ,
alışveriş filan yap. Eşinle sorunlar varsa oturup konuşmayı dene ki öle de olmalı, konuşamıyorsan onun
ANLADIĞI DİLDEN KONUŞ :KK1:

Ömür geçiyor gidiyor, geçmişi hatta şu 1 saat öncesini kimse geri getiremiyor, bu kdr kendini hırpalamak yerine
bi yerlerden başla. Hİçbişey yapamıyosan git psikoloğa konuşta konuş :) iyi geliyorlar.

ablacım çirkinim diye kendini niye üzüyorsun ? eşin çok mu yakışıklı:KK19: özelinizi bilemem ama bi silkelen kendin için çocuğun için birazcık bakım yap kendine :KK16: kalk bi güzel makyajını saçını başını yap aynaya bak ve kendin için yap bunu eşin için değil sen kendini beğenirsen emin ol seni beğenmeyecek kimse olamaz :) kendinden emin ol unutma en büyük güzellik bu hayatta anne olmaktır sanırım :) şanslısın çünkü annesin :nazar: o yüzden kendini üzme boşuna :)

O kadar bıkkınım ki konuya nerden başlasam bilemiyorum...Eşimle 2 buçuk yıl önce severek evlendik şimdi 4 aylık kızımız var ama hiçbir günüm mutlu geçmedi hatta mutsuzluğun da ötesi ..Eşimle doğru dürüst iletişim kuramıyorum mutlaka takacak bişey buluyor ve neredeyse hergün hakaret ve şiddet..evlendiğimizden beri işsiz ve evde sürekli beraberiz.Benim ailemin desteğiyle yaşıyoruz ve ben bu durumdan çok mahçup oluyorum.Şimdi kpss kursuna yazıldı ona bile doğru dürüst gitmiyor..Hergün benim başımda çocuğumla iletişimimden tutun da ev işlerine yaptığım yemeklere kadar hepsine laf söylüyor sürekli beni aşağılıyor..
Sürekli anneliğimi eleştiriyor sen ne biçim annesin çocuğu ağlatıyosun diyor.Halbuki çocuk gazdan ağlıyor ama bunu ona söylesem benimle kavga ediyor..Her gece ..... sitelerinde oyun sitelerinde geziyor ve ben kızımla yatıyorum o başka odada yatıyor..Sonra gelip bana sen çirkinsin ben seninle nasıl evlenmişim diyor..:KK43:Daha aklıma gelmeyen neler neler ve ben artık eşimden çok soğudum onu hiç sevmiyorum aynı evde yaşamak işkence gibi geliyor boşanmak istediğim zaman çocuğu alırım elinden diyor..:KK43:Ara sıra nefes almak için annemlere geliyorum ama eve dönerken bunalıma giriyorum..Napıcamı bilmiyorum...

bu önceki konunuz eşinizi sevmiyorsanız çalışmıyorsa boşanın ozaman çocuğu mahkeme anneye verir...

Size aileniz bakiyormus zaten neden evden yollamiyorsunuz? Sevmiyormussunuz da. Sizi tutan ne :)

çocuğunuz için eşinize katlandığınızı söylemişsiniz ama sürekli hakaret eden ,sorumluluk almayan maddi manevi sizi yıpratan ve her şeyden evvel kendinize olana güveninizi zedeleyen biriyle aynı ortamda bulunmak ne derece sağlıklı bir çocuk yetiştirmeye elverişli orası tartışılır

Sen kendini cirkin gördükten sonra o adam seni nasil guzel görsün Allah askina. Az silkelen ya sanki yuz yasindasin boyle bir bikkinlik olamaz...
Kendine bakmiyosundur sen biraz da ondan cinsel hayatiniz olmuyordur adam sende istek gormuyordur. Elinden kacirirain kocani sonra kafani vurursun duvarlara. Az silkelen ya cirkin kadin yoktut kendini gyzel hissetirecek seyler yap.
Agdani yap kokularini sür sacina az sekil ver dislerini fircala guzel giyin illa gecelik bilmem ne giy demiyorum az sen de havaya gir iki mum yak guzel bir yemek hazirla bak bakalim kocan pervane oluyor etrafinda kendine gel yaaa...
Seninle evlenmisse adam demek seni cekici bulmus ki evlenmis.

Hayatim ben henuz evli degilim ama sana soyle bisey diyebilirim sen guzelsin herseyden once annesin.esinde senin gibi dusunmuyor belliki hala yaninda.oncelikle kendine guven duymalisin sonra yasam enerjin ve evliligin Allahin izniyle yola girecektir.kendini neden cirkin hissediyorsun ssacin mi giyimin mi cildin mi problem gordugun noktalari anlat sana yardimci olalim.sen kendini sevki cocugun esinde mutlu olsun.olur mu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim eski konunu paylasmis bir arkadas.senin ailen bakiyormus zaten size esin issiz gucsuz cocuk falan alamaz senden sen calisiyormusun ise gir bebisi annenlere birak ve kendine bak ayril kurtul bu adamdan kendini ezdirme niye asagilanasin sen onu asagilayacak durumdasin yani kaldiki!! Onun ailesiyle konus issiz kocana ailenin baktigini ve bole devam ederse cocugu da alamayacgi bi bicimde ayrilacaginizi hissettirin lutfen ya bu ne rahatliktir.sen kendine kendin ve evladin icin lazimsin dusunme bile o kocayi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bence çocuk için evli kalınmaz.
sizin enerjınızı çocuk hıssedıyor zaten
en azından çocuk ilk başta etkılenır sonra alısır.
anne mutlu ve hzuurlu olacak ki, çocukta olsun :KK34:

Bu adam böyle oldugu sürece ben kendimi toparlayamıyorum bi sabah her şeye yeniden başlamak için mutlu bi sekilde kalkıyorum ama mutlaka enerjimi mutlulugumu emecek bişeyler yapıyor..arada sevgi kalmayınca hiçbişeyin anlamı kalmıyor..kendime baksam da ona güzel görünmüyorum çünkü gözlerim parlamıyor onu görünce ve hiç heyecan baglılık hissetmiyorum o yokken daha huzurluyum haliyle yaşlı kadınlara döndüm..

O kadar bıkkınım ki konuya nerden başlasam bilemiyorum...Eşimle 2 buçuk yıl önce severek evlendik şimdi 4 aylık kızımız var ama hiçbir günüm mutlu geçmedi hatta mutsuzluğun da ötesi ..Eşimle doğru dürüst iletişim kuramıyorum mutlaka takacak bişey buluyor ve neredeyse hergün hakaret ve şiddet..evlendiğimizden beri işsiz ve evde sürekli beraberiz.Benim ailemin desteğiyle yaşıyoruz ve ben bu durumdan çok mahçup oluyorum.Şimdi kpss kursuna yazıldı ona bile doğru dürüst gitmiyor..Hergün benim başımda çocuğumla iletişimimden tutun da ev işlerine yaptığım yemeklere kadar hepsine laf söylüyor sürekli beni aşağılıyor..
Sürekli anneliğimi eleştiriyor sen ne biçim annesin çocuğu ağlatıyosun diyor.Halbuki çocuk gazdan ağlıyor ama bunu ona söylesem benimle kavga ediyor..Her gece ..... sitelerinde oyun sitelerinde geziyor ve ben kızımla yatıyorum o başka odada yatıyor..Sonra gelip bana sen çirkinsin ben seninle nasıl evlenmişim diyor..:KK43:Daha aklıma gelmeyen neler neler ve ben artık eşimden çok soğudum onu hiç sevmiyorum aynı evde yaşamak işkence gibi geliyor boşanmak istediğim zaman çocuğu alırım elinden diyor..:KK43:Ara sıra nefes almak için annemlere geliyorum ama eve dönerken bunalıma giriyorum..Napıcamı bilmiyorum...

şaka gbı:KK53: sana aılen bakacaksa neden evlendın cnm ve bu adamın hakaretlerıne neden katlanıyorsun?????????????????? bebegını asla senden alamaz blirkişi olarak olarak bunu soyluyorum.delı mısın sen bu evlılgıgı surduruyorsun??????????gercekten sok oldum okuyunca

Anlamadım, niye o sizi boşasın diye bekliyorsunuz? Siz boşayamıyor musunuz?

Ölü gibiyim demişsiniz. İyi de varlığınız amacı bir adama eş olmak değil ki. Olmuyorsa olmuyor. Noktayı koyun düzeltme şansınız yoksa.

Kaldı ki siz bu kadar hayattan bezdiyseniz, o da bu evlilikle büyük bir mutluluk içinde değildir herhalde. Asalak gibi sizden faydalanıyor, çıkarlarından vazgeçemiyorsa o farklı bir mevzu tabi.

.

siz öncelikle kendinize, kendi özgüveninizi kazanmak için, iyi hissetmek için bakmalısınız eşiniz için değil.

Bu adam evlendiğinizden beri çalışmıyor, sizde çalışmıyorsunuz bu kadar sene ne kendi ailesi ne sizin aileniz yeter demedi mi yani. Evlenirken nasıl evlendiniz işsiz olduğunu bilmiyor muydunuz bir de çocuk yapmışsınız neye güvenerek yaptınız. Bu zamana kadar evinizin ve çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını aileniz mi karşıladı keşke çalışsaydınız ailenizin eline bakacağınıza en azından boşanamıyorsanız bile kol kırılır yen içinde kalır misali halinizi belli etmezdiniz. Benim ailem eşim böyle olsa sorar yani böyle nasıl gidecek ne kadar biz yardım edicez boşan o zaman diye. Nasıl rahat ediyorlar siz bu durumdayken taşıma suyla değirmen dönmez.

Şimdi zaten bu adamın eve bir şey getirdiği yok aileniz hem kendi evlerine hem size bakıyor ve size boşanmanız için telkinde de bulunmuyor siz çalışmıyorsunuz evde kaderim bu deyip oturuyorsunuz siz böyle olunca bu adam size her lafı söyler, aşağılar çünkü biliyor cesaretsiz olduğunuzu, özgüveninizin olmadığını, boşanamayacağınızı farkında.

Bence alın çocuğunuzu gidin ailenizin yanına önce kendinize güvenin, bir işe girin çalışın bakın nasıl kendinize özen göstereceksiniz boşanma davasını da açın beş kuruş talep etmeyin kurtulun yeter kendinize bir düzen kurun yoksa burada şikayet etmenizin hiçbir anlamı yok.

Ne adamlar var yani inanmak zor gerçek olduklarına...Adama bak; evlendiğinden beri yan gelip yatsın, ailen içgüveyi gibi beslesin utanıp mahçup olacağına seni aşağılayıp hor görüyor. Çocuk için, hep çocuk için çekin siz bu adamları. Hayır anlamadığım böyle sorunlar olan, oturmamış bir evlilikte bu çocuk işinin acelesi ne??
(Güzelleşmeye falan değmez bu adam,O önce bozuk ağzını düzeltsin, sen de saçını başını düzeltirsin canım)

X