Gebeliğe Hazırlık 1 yumurta göründü

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetin 3 günü gittim 5 tane iğne vermişti onlar bitince tekrar gittim ovitrelle verdi yumurtam da çatladı ama gebelik oluşmadı

Yok yahu her ay 1 yumurta salgılar vücut normal süreç budur istisna diğerleri 😊
Yorumunuzu iyikide gördüm dünden beri kafama takılıyor konularda 3 tane oluştu benim diyenler var google'da baktım yumurta sayısı fazla olursa gebelik şansı artar diyordu baya üzüldüm de şimdi yorumunuzu görünce bir tane olması daha iyi galiba demi bütün gücünü ona harcayacak daha kalitelide olurmu acaba o zMan teşekkür ederim şimdiden 😊🌺🌺

• Beğen
Reactions: H M
Yorumunuzu iyikide gördüm dünden beri kafama takılıyor konularda 3 tane oluştu benim diyenler var google'da baktım yumurta sayısı fazla olursa gebelik şansı artar diyordu baya üzüldüm de şimdi yorumunuzu görünce bir tane olması daha iyi galiba demi bütün gücünü ona harcayacak daha kalitelide olurmu acaba o zMan teşekkür ederim şimdiden 😊🌺🌺
İlaçla kaç tane oluşacağı bünyeye bağlı ama normal doğal süreçte 1 dir genelde istisna 2 kere yumurtlama olur 🤗 herkes bir le kalıyor bunda standart yok 🤗

İlaçla kaç tane oluşacağı bünyeye bağlı ama normal doğal süreçte 1 dir genelde istisna 2 kere yumurtlama olur 🤗 herkes bir le kalıyor bunda standart yok 🤗
Benim ilaçla bir tane oluşmuş canım 19 mm inşallah hamile kalırım onlada hayırlsı ile tekrar teşekkür ederim canım 🥰🥰🌹

• Muhteşem
Reactions: H M
Benimde 2 tarafta birer tane 19.mm oldu iğne yaptılar bekliyorum sonuç ne olacak dua edelim
Kaç gün oldu canım sana benim bugün 4. Gün ilişki sıklığı nasıl oldu çok özel olmazsa bide ağrıların oluyor mu benim yumurtam sağ tarafta daha önceki aylar olmayan değişik ağrılarım var sağ kasığım da ama sadece iğneden sonraki ikinci gün başladı iğnenin etkileri diyorlar ama bilmiyorum sürekli bi hareketlilik var orda bide afedersin hem kabız oldum hem ishal değişik durumlar ya ben 6 mayısta test yapacam geçmek bilmiyor günler bi türlü hayırlsı artık hakkımızda

Kaç gün oldu canım sana benim bugün 4. Gün ilişki sıklığı nasıl oldu çok özel olmazsa bide ağrıların oluyor mu benim yumurtam sağ tarafta daha önceki aylar olmayan değişik ağrılarım var sağ kasığım da ama sadece iğneden sonraki ikinci gün başladı iğnenin etkileri diyorlar ama bilmiyorum sürekli bi hareketlilik var orda bide afedersin hem kabız oldum hem ishal değişik durumlar ya ben 6 mayısta test yapacam geçmek bilmiyor günler bi türlü hayırlsı artık hakkımızda
Aynen canım ben 23 nisan sabah iğne oldum bugün iğnenin 2. Günü dünden beri sol kasığımda ağrı var yürürken bile canım ağrıyo kendimi de zorlamak istemiyorum. Bu bi hafta deneyin dedi doktor. 2 hafta sonra kan testi ver dedi

Aynen canım ben 23 nisan sabah iğne oldum bugün iğnenin 2. Günü dünden beri sol kasığımda ağrı var yürürken bile canım ağrıyo kendimi de zorlamak istemiyorum. Bu bi hafta deneyin dedi doktor. 2 hafta sonra kan testi ver dedi
Benimde birinci gün iğneden 2 saat sonra başladı ağrılarım canım belim bile ağrı dı akşamda ateşim vardı ikinci gün akıntım çok oldu ilişkiden mi acaba dedim dünle bugün de hiç akıntı yok ama kasık ağrısı beni mahvetti insan hem korkuyor hem ümitleniyor bide ateşim yeniden çıktı şimdi ateş ölçer olsada baksaydım iyi olurdu aslında da senin ağrın nasıl canım benimki yumurtanın olduğu tarafta sadece böyle bi ağrılık var gibi iş yapamıyorum hiç bacaklarımı kendime çekip oturamıyorum uzanmam lazım inşallah bebişler imiz bize tutunuyor dur inşallah

Bende 6 mayısta verecem canım

Benim dün sol yumurtamın olduğu yer ağrıyordu belimle birlikte bugün sağ tarafım perşembe sabah vurdu iğneyi inşallah hayırlara vesile olur ağrılar
Ben araştırdım bayada bazısında hiç olmuyor muş böyle ağrı kiste felan dönüncede ağrı oluyormuş ağrıması mı iyi ağrımamasımı çokda fazla bu konu hakkında bişeyde bulamadım hayırlsı ya

X