Düğün 10/10/2009 düğün günü kalan son bir 12 gün

birsen2505

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2009
137
1
kızlarrrrr
10/10/2009 düğün günüm çok heyecanlıyım uyuyamıyorum
5 kilo verdim 2 haftada sakinleşmem için bana bi şeyler söyleyin
gözlerimin altı morardı çöktüm resmen güzelleşmem ve kendimi toparlamam için öneri bekliyorum sizlerden:kedi::kedi:a.s.

ay bu kadar stres yapma cnım.

ruya gıbı gelıp gecıcek..olduguna bırak zaten bı bakmıssın düğün bitmiş..

hatta eve gıdıyorsun sabah oluyor bu kadar mıydı ,o kadar ugras hemen bıtsın düğün diyorsun.

gecıp gıdıyor anlamıyorsun bıle..

takma hıc

al bı elıne lımonatanı bı elıne de bol bol pasta börek , uzat ayakklarını koltuga ,bol bol tv seyret :))

canım öcelikle hayırlı olsun..birlikte mutlu bir ömür geçirin inş.. opuyorumnanaktan herşeyden önce stres yapma..düzenli uyu.gece uykunu al mutlaka. o zaman morluklar hafifler ,1-2 gece de patates koyarsın bişi kalmaz. :nazar: yemene içmene dikkat et,seni zayıflatan da çökerten de stres.. benm arkadaşlarım da böyle olmuşlardı. son bi hafta bi deri bi kemik kaldırlr resmen. ama düğünleri mahvoldu.yorgunluktan kalkamadılar ayağa..:1closedeyes: o yüzden iyi bak kendine. hayatının en mutlu gününe bomba gibi başlamalısın..delikafadulden darısı başımıza artık mucuk

ay bu kadar stres yapma cnım.

ruya gıbı gelıp gecıcek..olduguna bırak zaten bı bakmıssın düğün bitmiş..

hatta eve gıdıyorsun sabah oluyor bu kadar mıydı ,o kadar ugras hemen bıtsın düğün diyorsun.

gecıp gıdıyor anlamıyorsun bıle..

takma hıc

al bı elıne lımonatanı bı elıne de bol bol pasta börek , uzat ayakklarını koltuga ,bol bol tv seyret :))

İnşallah hayırlısıyla geçer
evet en iyisi bol bol yemek yemek:eek:kaydirigubbakcemile2a.s.

canım öcelikle hayırlı olsun..birlikte mutlu bir ömür geçirin inş.. opuyorumnanaktan herşeyden önce stres yapma..düzenli uyu.gece uykunu al mutlaka. o zaman morluklar hafifler ,1-2 gece de patates koyarsın bişi kalmaz. :nazar: yemene içmene dikkat et,seni zayıflatan da çökerten de stres.. benm arkadaşlarım da böyle olmuşlardı. son bi hafta bi deri bi kemik kaldırlr resmen. ama düğünleri mahvoldu.yorgunluktan kalkamadılar ayağa..:1closedeyes: o yüzden iyi bak kendine. hayatının en mutlu gününe bomba gibi başlamalısın..delikafadulden darısı başımıza artık mucuk

bomba gibikaydirigubbakcemile3
inşallah patlamamkaydirigubbakcemile2
çok güzel ama çok yorucu inan bana
darısı başına tatlım:teytey:

X