10 haftalık Gebelikte kahverengi lekelenme

Mandown

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
108
36
Merhabalar. 10 haftalık gebeyim,2 hafta önce kanamam oldu ve kesildi. Sonra ikiz bebeklerimden birini kaybettim.birkaç gün hiç ağrım ve lekelenmem yokken pazartesiden bu yana bazen siyah bazen kahverengi bazen ip gibi akıntılarım oluyor. Karnımın sağ tarafında iğne batması gibi ağrılarım var. Gebeliğinde buna benzer şeyler yaşayanlar varsa paylaşabilir misiniz

Merhabalar. 10 haftalık gebeyim,2 hafta önce kanamam oldu ve kesildi. Sonra ikiz bebeklerimden birini kaybettim.birkaç gün hiç ağrım ve lekelenmem yokken pazartesiden bu yana bazen siyah bazen kahverengi bazen ip gibi akıntılarım oluyor. Karnımın sağ tarafında iğne batması gibi ağrılarım var. Gebeliğinde buna benzer şeyler yaşayanlar varsa paylaşabilir misiniz
Doktora göründün mü

Doktora göründün mü
Doktorumla devamlı takip halindeydim. Bir önceki kanamadan kalanlar diyor. Çok net bi açıklana yok yani. Bebek iyi görünüyor. Kese altında kanama alanı var ancak kanama yok. 12. Hafta bitene kadar devam edebilir dr. Buna benzer durumlar yaşayanları dinlemek istedim

canim tam 10. Haftada bende yasadim bende ikiz gebeyim. kanama alani vrdi o temizlendi. Tam bir ay kahverengi kanama surdu. Sen dinlen progesteron vurul. Benimde adet olacak gibi agrilarim vardi

Bahsettigin kahverengi kanama ben de yaklasik 7 hafta kadar surdu mutlaka doktor kontrolu ihmal etme stres de olma doktorumun bana soyledigi kirmizi taze kan olmadikca korkma olmustu ama tabiki yine soyluyorum icin her rahat etmediginden mutlaka gorun doktora ama sebep yüzde 99 eski kanin disari akmasi

Evet kahverengi lekelere alıştım artık 15 gün oldu ama bebeklerden birini kaybedince öbürünü de kaybetme korkusunu asla yenemiyorum. Her hafta kontrole gidiyorum. 11+4 günlük olduk ve her gün acaba yaşıyor mu düşüncesiyle 9 ay nasıl geçecek bilemiyorum

X