10 haftalık hamile olup göbeği belli olan var mı

H

huriye aydın

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi huriye aydın
kızlar 10 haftalık hamileyim ve göbeğim belli oldu. Bide baya yiyorum fazla bulantım olmuyo çok şükür... hamile kalmadan önce hiç göbeğim yoktu zayıftım acaba ondan mı erken belli oldu dersiniz?????

zayıfsan olur herhalde genelde 3 ay bitimine doğru belli oluyor

walla benim de 3 aydan sonra ancak belli olmaya başlamıştı.....

benimde daha henüz bellı oluyor..bugun çarşıda arkadasımla karsılastım...ne kadar büyümüş göbeğin dedi..cok hoşuma gitti:)hihoyyyt

benim 8 haftalık biraz çıktı şimdiden

ben de 7,5 haftalik ikizlere hamileyim ve acayip gobisim cikti. Zaten kiloluyum ama sanirim bu 3. hamileligim oldugu ve iki bebis oldugu icin boyle oldu. Daha hic kilo almadim.

Ece

benimde arkadaşımın 2.5 aylıktı ve çok belli oluyordu göbüşü hatta biz erken çıktı demiştik...

zaten ilk haftalarda henüz bebek 3-4 santim olmasına rağmen rahim büyüdüğü için göbek çıkıyor..birde vücudun fizyonomisi değiştiği için gaz da şişkinlik yapıyor..asıl göbüş 5 aydan sonra çıkıyor..

Ben nerdeyse 4 aylık olucam ve hiç göbeğim yok. Bu tamamen annenin vücut yapısıyla alakalı bişiymiş. Benim gibi karnı çıkmayanlar üzülmesin yanisüprizzzzz

kızlur ben de 9 haftalık hamişim ama alt göbek ortada normal mi?sizin de çıkmışmıydı?

gazdır canım o. daha bellı olmaz 4. aydan sonra anca bellı edıyor kendını gobek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…