10 Kasim Mustafa Kemal Atatürk''ün ölüm yıldönümü Atamız icin dualar okuyoruz

Sorduğun da sorumu arkadaşım tabiki değildi😂 adam müslüman karşıtı yahu

Gökten indiği sanılan kitap(Kuranı Kerim)
Arapoğlu (peygamber efendimiz Muhammed Mustafa (sav) diyen biri için bende bir dakikalik saygı duruşu hediye ediyorum.
Buradan böyle cak cak konuşma özgürlüğünü verdi diye böyle düşmansınız değil mi? Kimin ne olduğunu, son nefesinde ne söylediğini Allahtan başka kimse bilmez lakin bazı insanlar bırak Müslümanlığı insan olmaktan o kadar uzak ki bunu anlayamazlar kapasiteleri yetmez. Ona saygı, sevgi duyanların duaları yeter de artar bile gölge etmeyin başka ihsan istemez. Ayrıca sizlerle ilgili yasal işlem başlatıyorum. Ülkenin kurucu lideri hakkında oturduğunuz yerden rahat rahat konuşup, halkı kin ve düşmanlığa sevkedemezsiniz. Beğenmediğiniz adamın kurduğu ülkede yaşamamanızı temenni ederim.

Buradan böyle cak cak konuşma özgürlüğünü verdi diye size böyle düşmansınız değil mi? Kimin ne olduğunu, son nefesinde ne söylediğini Allahtan başka kimse bilmez lakin bazı insanlar bırak Müslümanlığı insan olmaktan o kadar uzak ki bunu anlayamazlar kapasiteleri yetmez. Ona saygı, sevgi duyanların duaları yeter de artar bile gölge etmeyin başka ihsan istemez. Ayrıca sizlerle ilgili yasal işlem başlatıyorum. Ülkenin kurucu lideri hakkında oturduğunuz yerden rahat rahat konuşup, halkı kin ve düşmanlığa sevkedemezsiniz. Beğenmediğiniz adamın kurduğu ülkede yaşamamanızı temenni ederim.
Ne dediğinizi anlamadım kimseyi kin ve düşmanlığa sevk ettiğim yok

Arapoğlu (peygamber efendimiz Muhammed Mustafa (sav) diyen biri için bende bir dakikalik saygı duruşu hediye ediyorum.
şu yorumlarınız 5816 ya da aykırı! Suç duyurusunda bulunayım bakayım da kimle ağzınzı ayırarak dalga geçtiğinizi görün bi!

şu yorumlarınız 5816 ya da aykırı! Suç duyurusunda bulunayım bakayım da kimle ağzınzı ayırarak dalga geçtiğinizi görün bi!
Üyeliği iptal etti diye kurtulacağını sanıyor. Ne kadar kolay bulunabileceğini bile bilmiyor ama gelmiş burada yayıla yayıla konuşuyor.

Siz kimsiniz ya? Kimsiniz de Atatürk’e laf ediyosunuz? Sizin şu ülkeye 5 kuruşluk faydanız mı var da bu ülkenin kurucusuna hakaret edebilme cürretinde bulunyorsunuz?
Size edilebilecek o kadar ağır hakaretlerim var ama etmicem onun yerine sizi mahkemelerde süründürcez hadi bakalım. Bi tarafına güvenen çıkar mantar dağına bu mesajlarınızın sonucunu göreceksiniz!
Beğenmiyorsanız kurduğu ülkeden seve seve gideceksiniz! Gitmiyorsanızda çenenizi kapatıp oturacaksınız!

Hanımlar lütfen sakin olun, edilen dualar kabul olsun inşaallah🙏
Atatürk’ün neye inandığının hiçbir önemi yoktur bu vatan için ne yaptığı önemlidir ve yine önemli olan Atatürk’e minnetini dualarıyla göstermek isteyen insanların niyetidir.

Rahmetli Zübeyde Hanım Şeyhülislam Nakibüleşraf Seyyid torunudur, Seyyid kimlerin ünvanıdır biliyorsunuz değil mi?

Rica ediyorum lütfen inanç meselesine girilmesin, dua etmek istemeyen sekmeyi kapatır.
IMG_2166.jpeg

IMG_2167.jpeg

Not: Atatürk’ün soyağacı, ırkı, özel hayatı, dini kendisini ilgilendirir, netice nedir? Asırlardır varlığını sürdürürken bir anda düşman işgaline uğramış zulüm görmüş halkı kurtarmış, vatanı yeniden ayağa kaldırmıştır.
İnanç da Allah’la kul arasındadır, hiçbir kul başka bir kulun neye inanıp inanmadığını sorgulayamaz.

Son düzenleme:
"Oku" ilk ayet
okumayı bilmediğiniz gibi yazmayı da bilmiyorsunuz...

Ne kadar bilmiş bilmiş hadsiz ve şuursuzca yazıyorsunuz 😡 sizler kime dua edilip edilmeyeceğini, kimin inanan kimin inanmayan olduğunu neye göre belirliyorsunuz ??

Bu yazdıklarınız da " ZAN " olduğunu unutmayın... iki cihanda hesap vereceksiniz..

Sevmek zorunda değil SAYGI duymak zorundasınız !!

ALLAH ım okuduğumuz duaları kabul eyleee vatanımızın kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün ruhuna hediye eyledik aminn🤲

Hanımlar lütfen sakin olun, edilen dualar kabul olsun inşaallah🙏
Atatürk’ün neye inandığının hiçbir önemi yoktur bu vatan için ne yaptığı önemlidir ve yine önemli olan Atatürk’e minnetini dualarıyla göstermek isteyen insanların niyetidir.

Rahmetli Zübeyde Hanım Şeyhülislam Nakibüleşraf Seyyid torunudur, Seyyid kimlerin ünvanıdır biliyorsunuz değil mi?

Rica ediyorum lütfen inanç meselesine girilmesin, dua etmek istemeyen sekmeyi kapatır.
Eki Görüntüle 3333615
Eki Görüntüle 3333616
Kendi soylarını bilmiyolar neyden geldiklerini bilmiyorlar burada Atatürk’e sallıyorlar ya insanın kanına dokunuyor abla.

Vallahi şaşıyorum ya herkes kendi imanının kusursuzluğundan emin olmuş da sürekli başkalarınınkini sorguluyor ,her müslüman imanını kurtararak mı ölüyor?inşallah Allah hepimize imanımızı kurtararak ölmeyi nasip etsin de ama hiçbirimizin garanti belgesi yok buna dair.
Var sayalım ki inanmıyordu bir zaman ,ne biliyorsun başka bir zaman sonra iman etmediğini yanında,kalbinde miydiniz?
Ne yapalım biz bir müslüman Türk olarak, bunca iyilik yapana hakkını vermeyelim mi?
Ben Müslümansam ,yaratıcım Allah ise ondan onun için iyilik isterim ,merhamet isterim ,inşallah Allah katında da buradaki kalplerde olduğu gibi yeri güzeldir.

Kendi soylarını bilmiyolar neyden geldiklerini bilmiyorlar burada Atatürk’e sallıyorlar ya insanın kanına dokunuyor abla.
Kimsenin soyu kimseyi ilgilendirmez aslında, Atatürk’e minnettarım ama ne inancı, ne soyu, ne kimlerden geldiği, özel hayatı beni alakadar etmedi, isterse hiçbir inancı olmasın, isterse ailesi seyyid soyu olmasın, isterse anne babası kimdir bilinmesin benim için hiç fark etmiyor, cephelerde savaşmış bu topraklar için canını bile hiçe saymış mi? Saymış. Bana size bizlere seçme seçilme hakkı tanımış mı? Tanımış.

Diyanet’i kurmuş mu? Kurmuş, bitti.

Neyse hanımlar şikayet raporları olunca geldim, gelmişken de yazayım dedim, Allah niyetinizi de dualarınızı da kabul etsin🙏

İlk mesajımda da yazdığım gibi, Atatürk neye inanırdı inanmazdı orası Allah ile kendisi arasında, mühim olan sizin güzel niyetinizdir Allah sizlerden razı olsun inşaallah.

Neyse hanımlar şikayet raporları olunca geldim, gelmişken de yazayım dedim, Allah niyetinizi de dualarınızı da kabul etsin🙏

İlk mesajımda da yazdığım gibi, Atatürk neye inanırdı inanmazdı orası Allah ile kendisi arasında, mühim olan sizin güzel niyetinizdir Allah sizlerden razı olsun inşaallah.
Sizden de ablacım🙏

Kimsenin soyu kimseyi ilgilendirmez aslında, Atatürk’e minnettarım ama ne inancı, ne soyu, ne kimlerden geldiği, özel hayatı beni alakadar etmedi, isterse hiçbir inancı olmasın, isterse ailesi seyyid soyu olmasın, isterse anne babası kimdir bilinmesin benim için hiç fark etmiyor, cephelerde savaşmış bu topraklar için canını bile hiçe saymış mi? Saymış. Bana size bizlere seçme seçilme hakkı tanımış mı? Tanımış.

Tabii ki abla bizi ilgilendiren bizi hiçlikten alıp bugün gururla vatandaşı olduğumuz Türkiye Cumhuriyetini kurması. Yahu Atam Hatay’ı anavatana katmak uğruna canından oldu. Son nefesine kadar bu ülkeyi ve vatandaşlarını düşündü. Ama hala hala yaranamıyor ya insanlara, insan bazen diyor ki bunlar için mi canından oldu? Bunlar arkasından geniş geniş konuşsun diye mi kurdu bu güzel ülkeyi? Keşke yapmasaymış diyor insan.
Hiçbir şeye inanmasın kime ne? Ben varsam onun sayesinde.
Kusura bakma abla çok üzgünüm karman çorman yazdım.

Medeniyetin göbeği Fransa'da bile kadınlar "madam, matmazel" diye ayrılırken Atatürk "bizde kadın kadındır" demiş bir lider. Kadınlar hakkında bu kadar ince düşünen bir lideri yine kadınların kötülemesini benim içim almıyor. Bu sadece çok küçük bir örnek.

Tabii ki abla bizi ilgilendiren bizi hiçlikten alıp bugün gururla vatandaşı olduğumuz Türkiye Cumhuriyetini kurması. Yahu Atam Hatay’ı anavatana katmak uğruna canından oldu. Son nefesine kadar bu ülkeyi ve vatandaşlarını düşündü. Ama hala hala yaranamıyor ya insanlara, insan bazen diyor ki bunlar için mi canından oldu? Bunlar arkasından geniş geniş konuşsun diye mi kurdu bu güzel ülkeyi? Keşke yapmasaymış diyor insan.
Hiçbir şeye inanmasın kime ne? Ben varsam onun sayesinde.
Kusura bakma abla çok üzgünüm karman çorman yazdım.
Hanımlar yine özür dileyerek yazıyorum valla kusura bakmayın canım dua topiğine paldır küldür dalıp durdum:KK43:
Ablacım herkes kendi inancından sorumludur, biz 4/4’lük kul muyuz?

Ölen birisinin ardından konuşmak dahi uygunsuzdur, ki eskiden ölenin ardından konuşulmazdı şimdi maşallah yan komşu ölünce bile herkes ardından gıybetini yapıyor, kaldı ki Kuran’ı okuyan Müslümanım diyen biri gıybetin ne kadar günah olduğunu bilir, gıybetle alakalı bir ayette “Zandan, başkalarının kusurlarını açığa çıkarmaktan kaçının, gıybet yapmayın, ölmüş kardeşinizin etini yemekten hoşlanır mısınız? “ der, geride evladı, insanların yararlanacağı hayırlar vb yoksa ölen kişinin amel defteri son nefesini verdiğinde kapanır, bundan sonrası hiçbir kulu ilgilendirmez sevabı da günahı da Allah tarafından teraziye konur, herkesin hesabı Allah’ladır biz kimiz ki?

Müslüman sadece kendisiyle meşgul olmalıdır, başkalarının imanının peşine düşmez.

Kaldı ki Atatürk bu halka bağımsızlığını kazandırarak gayet de güzel bir hayır işlemiştir, kendi topraklarımızda hür ve bağımsız yaşamamızı sağladığı için dahi dua edilir, bakınız Filistin’e, bebekler dahi ölüyor kendi toprağında zulüm görmek nedir dönüp Filistin’e bakmamız yeter, şu an aynı zulmü yaşamıyorsak vaktiyle Atatürk’ün topraklarımıza sahip çıkmasından ötürüdür.

Hanımlar yine özür dileyerek yazıyorum valla kusura bakmayın canım dua topiğine paldır küldür dalıp durdum:KK43:
Ablacım herkes kendi inancından sorumludur, biz 4/4’lük kul muyuz?

Ölen birisinin ardından konuşmak dahi uygunsuzdur, ki eskiden ölenin ardından konuşulmazdı şimdi maşallah yan komşu ölünce bile herkes ardından gıybetini yapıyor, kaldı ki Kuran’ı okuyan Müslümanım diyen biri gıybetin ne kadar günah olduğunu bilir, gıybetle alakalı bir ayette “Zandan, başkalarının kusurlarını açığa çıkarmaktan kaçının, gıybet yapmayın, ölmüş kardeşinizin etini yemekten hoşlanır mısınız? “ der, geride evladı, insanların yararlanacağı hayırlar vb yoksa ölen kişinin amel defteri son nefesini verdiğinde kapanır, bundan sonrası hiçbir kulu ilgilendirmez sevabı da günahı da Allah tarafından teraziye konur, herkesin hesabı Allah’ladır biz kimiz ki?

Müslüman sadece kendisiyle meşgul olmalıdır, başkalarının imanının peşine düşmez.

Kaldı ki Atatürk bu halka bağımsızlığını kazandırarak gayet de güzel bir hayır işlemiştir, kendi topraklarımızda hür ve bağımsız yaşamamızı sağladığı için dahi dua edilir, bakınız Filistin’e, bebekler dahi ölüyor kendi toprağında zulüm görmek nedir dönüp Filistin’e bakmamız yeter, şu an aynı zulmü yaşamıyorsak vaktiyle Atatürk’ün topraklarımıza sahip çıkmasından ötürüdür.
Ablacım tek söyleyeceğim şey keşke herkes onun 1000 de 1 kadar vatanını seven insan olsa.
Yattığı yer incitmesin umarım bunları görüp üzülmüyordur.

X