10 maddede eski sevgiliyi unutmanın formülü..

tofitellam

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
116
49
Merhaba eski sevgilisini unutamayan arkadaşlar, böyle bir derdiniz varsa size bunu tecrübe etmiş biri olarak bir yöntemden bahsedeceğim ..
Bu yöntemi ben hayatımda iki kez denedim bir kere 5-6 yıl önce bir kerede bu yıl denedim ve gercekten işe yarıyor bır kac arkadasımada anlatmıştım onlarda uyguladılar ve sonuç başarılıydı şimdi uygulamanın detaylarına geçelim :
1- Asla bakımlı ve guzel olmaktan vazgecmeyın bakımlı, guzel/yakışıklı olmak her zaman karşı tarafın ilgisini çeker siz her ne kadar "o görünüşe önem vermezdi "falan da filan da deseniz de ,görünüşün her insanda etkisi vardır.Gözüne hitap ederseniz gönül telinde gecmişin güzel günlerinin tınısını duyacaktır ve guzel görünmek sizi daha özgüven sahibi yapacaktır ayrıca bakımlı olmanız dik durdugunuzun bir sembolü olacaktır.. aslında küçük çapta yıkılmadım ayaktayım mesajıdır bu ..
2- Aslaa melankolik tavırlar yok varsa bıle evınızde yalnızken hıc kımsenın görmedıgı bır zamanda kımsenın bilmeyecegı şekilde vardır .Asla mesajlar atmak özledimler barışalımlar ona arkadaşlarını göndermekk aslaa yokkk kendinize söz verinn hatta tutamayacaksınz ben kendime verdigim sözleri tuttugum için sıkıntı olmadı ama tutamayan arkadaşıma şunu tavsiye ettim kendine küfret dedim. " Ben ona mesaj atarsam ararsam benden .... şöylesi böylesi yoktur, ona mesaj atarsam ben şöyleym böyleym" gibi kendinize kaldıramayacagnz bir şey söyleyn ve onu çignemeyin .
3- Sakın kıyamam demeyin tüm fotografları silin ondan kalan her şeyi atınn siz yapamıyorsanız bır baskasından yardım isteyn siz görmeden hepsni atsın, odanızın dekorunu degiştirin yatagnzn yerını dolabın yerını degiştirin mesela
,muhtemeln odanzda oturup dakikalarca konuştgnz ya da onu düşündüğünüz olmuştur ve aynı dekor size bunları içten içe anımsatır aslında
4- telefonunuzdakı tum şarkıları silin kıyın ve silin eger muzige cok baglı bir insansanız o zaman bilmediginiz dillerde ve fon müzigi HAREKETLİ olan parçalar indirin bunu mutlaka yapınn onu unuttuktan sonra istediginiz parçaları tekrar indirirsiniz ama unutana kadar aslaaa
5- Eger aynı ortama giriyorsanız mümkün mertebe az karşılaşmaya çalışın onu kıskandırmak gibi ucuz numaralara girişmeyin yokmuş gibi davranın bakmayın karşılıklı yuruyor musunuz ? dımdıkk bakın ve onun olmadıgı yone bakın ,basınızı egmeyın ,süklüm püklüm durmayın, dik ve özgüvenli yuruyun ,asla arkanıza dönüp bakmayın .
6- Hayatınıza baska birini alma çabasına girmeyin kanayan yaranızı başka bir tenle kapatmaya çalışırsanız sadece mikrop kaparsınız
7- Amaçlar edinin bir şeyi başarmak için ugraşın mesela bu : araba kullanmayı ögrenmek ,üniversite sınavını kazanmak ,vizlerden cok iyi not almak ,yüzmeyi ögrenmek ,yabancı dil ögrenmek gibi bir şey olabilir kendinize güvenin ve sevdiginiz bir alana yönelin bir şeyler başarın başarı odaklı düşünün başardıgınızda cok dha mutlu dha özgüvenli olacaksınız bir şeyler başardıgınızı kendinize kanıtlamak onu unutabileceginizide kendinize kanıtlamaktır aslında...
8- Eve tıkılıp kalmayın zamanınızı iyi kullanın tabi cafelerden barlardan çıkmayın demiyorum bu sizin düzeninizi bozar hayatınız saçma sapan boyutlara erişir eglenceli ve sevdiğiniz bir arkadasnzla bı hafta sonu cıkın gezın , sizi eglendirecek ,guler yuzlu ,pozitif enerjili insanları cevrenize toplayın .Mesla sabah kahvltıya gidin ya da guzel bir filme gidin ama filmde aşk olmayacak romantızm olmayack ,abartmamak koşuluyla mutlu olacagnz etkinlikler yapın.
9- kendinize zaman tanıyın başaracagınıza inanın yapabileceginize inanın hayatn sadece o insan üzerine kırulu olmadgnı anlayn bunu özümseyin .Ondan daha iyisini bulamam demeyin emin olun o kadar da iyi degildir öyle olsaydı şu an acı çekiyor olmazdınız ..
10- Sosyal medyaya gelince nispet yapmaya çalışmayın geri istedgnz insana nispet yaparsınız unutmak istediğinize degil mümkün mertebe az kullanın sosyal medyayı, takıpten cıkartın engelleyin hatta , numarasnı silin whtsabını kontrok etmeyin kendinizi tutun yapamıyorsanız 2. maddede açıkladığım gibi yapın ve kendinizi tutun merak etseniz bile bakmayn son görülmesi durumu paylaşımları sakın bakmayın profilii .. silin atın ...

Bunların hepsini başarabilirseniz inanın gerçekten o insan hayatınızdan silinecektir yanı aslında şöyşe hiç kimseyi tamamen unutamazsınız illaki adını en azından hatırlasınız ama acı çekmezsiniz, umursamazsınız ,sevmezsiniz ,hayatınıza devam edersiniz, mutlu olursunuz o insandan önceki hayatınıza rahatlıkla dönersiniz.

Çok uzun oldu farkımdayım ama unutmak kolay iş degil iki cümlede anlatılacak şey degil ..
Uygulayacak olanlar olursa sorularınız için özelden yazabilirsiniz dilim döndüğünce yardımcı olmaya çalışırım başarılar ...

pek uzun direkt unuturum ben ne uğraşacağım bunlarla ha ha
yani tabii yapabiliyorsanız ne mutlu size, ama bunu başaramayan insanlar var, bazen bazı ilişkiler evililigin kağısından döner ya da çokk çokk sevmişsinizdir hemencecik unutulmaz

yani tabii yapabiliyorsanız ne mutlu size, ama bunu başaramayan insanlar var, bazen bazı ilişkiler evililigin kağısından döner ya da çokk çokk sevmişsinizdir hemencecik unutulmaz
yaşınız yirmilerdeyse öyle sanırsınız ama 40lara yaklaşınca anlarsınızki uzulduğunuz her an boşa geçen zaman insanın kendinden değerli hiç bir şeyi yoktur kendinize değer verin değer vermeyenleri de silin atın kim olursa olsun ister sevgili ister eş ister arkadaş.hayat kısa

yaşınız yirmilerdeyse öyle sanırsınız ama 40lara yaklaşınca anlarsınızki uzulduğunuz her an boşa geçen zaman insanın kendinden değerli hiç bir şeyi yoktur kendinize değer verin değer vermeyenleri de silin atın kim olursa olsun ister sevgili ister eş ister arkadaş.hayat kısa
haklısınız tabiki o zaman tavsiyelermiz yirmili yaşlarda ve atlatamayan arkadaşlara diyelim

hepsini de yapmaya çalışmış biri olarak, hala beni terk ettiği, belki de başka birini sevme ihtimali olduğu olacaği için içimdeki yara kapanmıyor. bilmiyorum abartıyor muyum ama böyle. kendi kendime verdiğim telkinler kara delik de kayboluyor sanki, öylesine etkisiz ve geçici.
başkasını sevmesi, başka biriyle mutlu olma düşüncesi beni yıprattı. farkındayım bu yanlış ama neden benimle deği, nden böyle olmak zorunda.

hepsini de yapmaya çalışmış biri olarak, hala beni terk ettiği, belki de başka birini sevme ihtimali olduğu olacaği için içimdeki yara kapanmıyor. bilmiyorum abartıyor muyum ama böyle. kendi kendime verdiğim telkinler kara delik de kayboluyor sanki, öylesine etkisiz ve geçici.
başkasını sevmesi, başka biriyle mutlu olma düşüncesi beni yıprattı. farkındayım bu yanlış ama neden benimle deği, nden böyle olmak zorunda.
eger bunların hepsini başarılı bir şekilde denediysen kesinlikle sonuç alırdkn bir yerlerde hata yapıyorsundur ya da gerçek anlamda unutmak istemiyorsundur .

rwnkler, zevkler,fikirler ... kişiye özgü şeyler
Ee, farkli fikirler konusmuyor mu zaten bu platformda? Sadece akıl vermek icin mi actin bu konuyu?
Bahsettigin seyler cogu yerde yazan seyler.. Unutmak, bitirmek, silmek denen şey kisiden kisiye oyle degisen bi sey ki.. Herkesin dunyasi, psikolojisi, yasadiklari bambaska..

Ben 10 tane madde biliyorum da
10 madde unutmayı anlamadım, 7 8 9da mı olmadı sıralama 10da bitti.

Seks en dı siti izlemekte geç kalmışlıklar bunlar
Yaşanmışlıklar
Yemişlikler
içilmişlikler
Bulaşıklar
Senin yuzunden "konu dışı" uyarisi alacam yine, git yoldan cikarma beni djsksjhdksks

X