10 Tl Sizi Çok Etkilemez lütfen‍♀️

Helenoztrk34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2018
67
91
Screenshot_20180901-005707.png
Bayanlar,anneler,anne adayları,
kardeşlerim...
Az önce instagtam da dolaşırken bir hesap çarptı gözüme. Biraz inceledim.

Adı yusuf talha daha 4 yaşında. Erken doğmuş ve oksijensiz kalmış. Açık kalp ameliyatı olmuş.daha 3 aylıkken beyin felci teşhisi konmuş.8 aylık ken şiddetli epilepsisi başlamış. Fazla ilaç yüzünden 2 defa mide kanaması geçirmiş.yakını göremiyormuş ve otizim başlangıcı varmış. Ve yürümesi icin 200000tltoplanması gerekiyormus. Anneside durumları iyi olmadığı icin insanların ona el uzatmasını bekliyor fakat uzun zamandır para toplanmadığı için tükenmiş durumda.dahada kötüsü vazgeçmek üzere.
Lütfen sizden ricam elinizi kalbinize koyun, kendi çocuğunuzu o masum yavrucağın yerine koyun kendinizi çaresiz bir anne yerine koyun yeterki biryere koyun lütfennn.
10 tl den kimse batmaz eşlerinizede söyleyin onlarda yardım etsin. bir paket sigara içmeyin bugün yada abur cubur almayın ne biliyim ya bugün bir harcamanızdan kısın ve yusuf talhaya umut olun.

yardım etmek isteyenler iban numarasını resim bölümüne koyuyorum.
Lütfen umut olun ona
Screenshot_20180901-005707.png

Eklentiler

• Screenshot_20180901-013357.png
    Screenshot_20180901-013357.png
    141 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Bayanlar,anneler,anne adayları,
kardeşlerim...
Az önce instagtam da dolaşırken bir hesap çarptı gözüme. Biraz inceledim.

Adı yusuf talha daha 4 yaşında. Erken doğmuş ve oksijensiz kalmış. Açık kalp ameliyatı olmuş.daha 3 aylıkken beyin felci teşhisi konmuş.8 aylık ken şiddetli epilepsisi başlamış. Fazla ilaç yüzünden 2 defa mide kanaması geçirmiş.yakını göremiyormuş ve otizim başlangıcı varmış. Ve yürümesi icin 200000tltoplanması gerekiyormus. Anneside durumları iyi olmadığı icin insanların ona el uzatmasını bekliyor fakat uzun zamandır para toplanmadığı için tükenmiş durumda.dahada kötüsü vazgeçmek üzere.
Lütfen sizden ricam elinizi kalbinize koyun, kendi çocuğunuzu o masum yavrucağın yerine koyun kendinizi çaresiz bir anne yerine koyun yeterki biryere koyun lütfennn.
10 tl den kimse batmaz eşlerinizede söyleyin onlarda yardım etsin. bir paket sigara içmeyin bugün yada abur cubur almayın ne biliyim ya bugün bir harcamanızdan kısın ve yusuf talhaya umut olun.

Türkcell hattı kullananlar(sadece türkcell liler için gecerli) tek yapmanız gereken
YUSUF yazıp 6069 a göndermek.
Tukcell hattı kullanmayıp yinede yardım etmek isteyenler iban numarasını resim bölümüne koyuyorum.
Lütfen umut olun onaEki Görüntüle 2184274

Merhaba, paylaşımınızı görüp hesaba baktım ve hikayede sms atmayın , smsler yeterli yazılmış, paranın toplanmasına çok az kalmış, hesaba yatırabilirinsiz yazılmış. Ve para büyük oranda kimin sayesinde toplanmış biliyor musunuz?
Helal olsun SELİN CİĞERCİ !

Merhaba, paylaşımınızı görüp hesaba baktım ve hikayede sms atmayın , smsler yeterli yazılmış, paranın toplanmasına çok az kalmış, hesaba yatırabilirinsiz yazılmış. Ve para büyük oranda kimin sayesinde toplanmış biliyor musunuz?
Aynen bende gordüm simdi Ama diyo ki smsleri durdurun yani bankadan devam edebilirler. Bide bisey sorcam selin ciğerci kim

Sadirmadim. Tam bir melek... evet onaylamadigim bir hayati var ama kadin tam bir melek...

Yani şimdi para toplandı mı toplanmadı mı
Şöyleki bu sadece bir kısmı paranın şuan lazim olan kısmı ama tedavisi devam ettikçe para lazım olacak çocuğun annesi diyorki artık smsle para göndermeyin
Bankaya gönderin para bankada dursun diyiyor yani eğer yardım edecekseniz bankaya yatırın parayı

X