10 yas Fark

gold44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2023
12
9
25
Merhaba , bu sene formasyon aliyorum . sınav dönemimizde sınavımıza giren gözetmen hocayla 2 aydir flört ediyorum kendisi 36 yaşında ben 26ya yeni girdim ciddi düşünüyor ve evlenmek istediğini söylüyor benimle .Benim takildigim nokta bu hem yas farki hem statu durumu .Benim ailem de eğitimci ve eğitimli insanlardan oluşuyor ama yine de ben kendimi o kadar geliştiremedim o yardımcı doc bense üniyi bitirmiş hiç çalışma hayatı olmamış formasyonu yeni alan birisiyim.Fiziksel olarak ben ondan daha iyiyim hem çevrem tarafından begeniliyorum hem de olduğumdan daha genç gözüküyorum o da yakışıklı aslında ama 36 yasin verdiği çöküklük ve kırışıklıklar bol yine de begeniyorum ama evlilik fikri kafamı karıştırıyor. Nasıl olur sizce ? Hic cinsellik falan yasamadik kucuk yakinlasmalar ama o da bu tarz yakinlasmalarda tedbirli yaklasiyor ben bu ilişkiye karşı çekimserim diye .İlerletsem zaman kaybi mi olur su an gayet her seyinden memnunum ama gelecek beni hem dusunduruyor hem de korkutuyor Her türlü eleştiriye açığım .Şimdiden teşekkürler

bence fazla değil. ki bence erkek zaten en az 5-6 yaş büyük olmalı. ama senin 26 yaşında olduğunu düşünecek olursak, ileride fikir değiştirebilme olasılığın yüksek bence.

o nedenle yerinde olsam sırf yaş var diye ilişkiyi bitirmeyi düşünmezdim. ama evlilik gibi ciddi bir adımı da hiç aceleye getirmez, mümkün olduğunca fazla tanımaya çalışır ve bunu yıllara yayardım.

bir de ufak bir noktaya değinmek istedim. kriter hiç bir zaman ben daha genç gösteriyorum, onun kırışıklıkları vs olmamalı. bugün gözüne görünen bu tarz detaylar ileride gözüne batabilir :)
net değilsin belli ki. neden acele edip karar vermeye çalışmak? zamana yay..

Okulunu bitir önce paranı kazan, öğrencinin mantığı farklı olur , çalışanın farklı.. Yaş konusuna gelince bazıları dert etmez bazıları eder.. Sen ediyorsun ki sormuşsun ilerde bunu problem haline getirirsin, emin olsan sevdiğine fiziken kıyaslamada ben daha iyiyim demezsin.. ilgi görmek öğrenci iken statüsü olan birinden hoşuna gitmiş olabilir ama bu evlenmen gerektiği manasına gelmez. Evlenmek için statü Bilgisi yeterli değil mutluluğu senin diploman ile adamın doçentliği vermiyor.
Yaşın 26 evlenmek için ne çok erken ne çok geç ama iyi ölç biç.. Cümleler evlenmekten ziyade fiziki dış görünüş üzerine.. 7/24 aynı evde bir ömür geçer mi ona bakmak lazım

Ya begeniyorum ama duygusal bir insan değilim yapı olarak mantigima uygun olmalı .Elalem ne der dusuncesi var o yasta bir adam cinsellik olarak nasildir evlilikte nasil olur dusuncesi var bende ..2 ayda kimseyi sevmedim şimdiye kadar ama bir tek yas ve yasin getirdiği durumlar sorun bende

Ya begeniyorum ama duygusal bir insan değilim yapı olarak mantigima uygun olmalı .Elalem ne der dusuncesi var o yasta bir adam cinsellik olarak nasildir evlilikte nasil olur dusuncesi var bende ..2 ayda kimseyi sevmedim şimdiye kadar ama bir tek yas ve yasin getirdiği durumlar sorun bende
Mantık evliliği yapmak garip geliyor bana .. en ufak bir şey hissetmesem adamın yüzüne bile bakasım gelmiyor siz nasıl devam ediyorsunuz .
Tabi ki karşımdaki insan denk olmalı bana ama tamamen mantık odaklı da olmaz

Mantık evliliği yapmak garip geliyor bana .. en ufak bir şey hissetmesem adamın yüzüne bile bakasım gelmiyor siz nasıl devam ediyorsunuz .
Tabi ki karşımdaki insan denk olmalı bana ama tamamen mantık odaklı da olmaz
Salt mantıktan bahsetmiyorum tabii ki ama yapı olarak arkadaslik iliskilerinde de boyleyim .Tip olarak begeniyorum cinsellik olarak da arzuluyorum ama 36 yaşında ve ilerleyen dönemde ya sorun yaşarsam diye korkuyorum yoksa şu anlık her şeyi bir erkekte aradığım özelliklere sahip .

Merhaba , bu sene formasyon aliyorum . sınav dönemimizde sınavımıza giren gözetmen hocayla 2 aydir flört ediyorum kendisi 36 yaşında ben 26ya yeni girdim ciddi düşünüyor ve evlenmek istediğini söylüyor benimle .Benim takildigim nokta bu hem yas farki hem statu durumu .Benim ailem de eğitimci ve eğitimli insanlardan oluşuyor ama yine de ben kendimi o kadar geliştiremedim o yardımcı doc bense üniyi bitirmiş hiç çalışma hayatı olmamış formasyonu yeni alan birisiyim.Fiziksel olarak ben ondan daha iyiyim hem çevrem tarafından begeniliyorum hem de olduğumdan daha genç gözüküyorum o da yakışıklı aslında ama 36 yasin verdiği çöküklük ve kırışıklıklar bol yine de begeniyorum ama evlilik fikri kafamı karıştırıyor. Nasıl olur sizce ? Hic cinsellik falan yasamadik kucuk yakinlasmalar ama o da bu tarz yakinlasmalarda tedbirli yaklasiyor ben bu ilişkiye karşı çekimserim diye .İlerletsem zaman kaybi mi olur su an gayet her seyinden memnunum ama gelecek beni hem dusunduruyor hem de korkutuyor Her türlü eleştiriye açığım .Şimdiden teşekkürler
36 yaşında ne göçüklüğü kırışıklığı? Bakımsızsa bilemem ama 36 yaşında biri genel olarak bahsettiğiniz kadar kötü görünmez. Kafanızdaki bu şüphelerle de zaten evlenilmez.

Belli ki salmış kendisini, öz bakımına pek aldirmamis ve sizin gibi genç ve diri birini bulunca en kısa zamanda nikahı kıymak istiyor.

Elalem ne der diyerek yaşamak mantık değildir yalnız, özgüvensizlik ve birey olamamaktir.

Bugün için şu devirde 10 yaş çok fazla !

Her on yılda bir kuşak atlıyor. Kuşaklar arası fark belirginleşiyor.

Yatak odasında asla uyum saylayamazsınız.
Sizin enerjik deli dolu olacağınız yaşlar
Olmaz..sizin de aklınızda soru işaretleri var ki konu açtınız

Niçin kendi yaşıtı bir kadını seçmiyor ?

Oturun düşünün

1 değil 100 kez düşünün

Salt mantıktan bahsetmiyorum tabii ki ama yapı olarak arkadaslik iliskilerinde de boyleyim .Tip olarak begeniyorum cinsellik olarak da arzuluyorum ama 36 yaşında ve ilerleyen dönemde ya sorun yaşarsam diye korkuyorum yoksa şu anlık her şeyi bir erkekte aradığım özelliklere sahip .
ama belli ki oturmayan şeyler var kafanızda şimdiden yaşlı görünüyorsa ilerde tabi ki daha da yaşlanacak .diğer konularda uyum sağlar mı size bilemem. Erkekler ne kadar şanslı ya her zaman en genç güzel biriyle evlenme şansları var

Bugün için şu devirde 10 yaş çok fazla !

Her on yılda bir kuşak atlıyor. Kuşaklar arası fark belirginleşiyor.

Yatak odasında asla uyum saylayamazsınız.
Sizin enerjik deli dolu olacağınız yaşlar
Olmaz..sizin de aklınızda soru işaretleri var ki konu açtınız

Niçin kendi yaşıtı bir kadını seçmiyor ?

Oturun düşünün

1 değil 100 kez düşünün
Erkekler her zaman genç güzel kadınla evlenmek ister .benim erkek arkadaşlarım var 30 yaşında ama kendi yaşıtlarına bakmak istemiyor 20 yaşındaki varken neden 30 lu yaşlarda biriyle evleneyim kafasında

Bu ben, uzun uzun anlatırdım ama mecalim yok.. Seninle aynı durumda ve aynı yaşta evlendim. Ben şuan 31 yaşındayın eşim 40. ama tek tavsiyem, kafa yapısı. Yani jenerasyon farkından dolayı eski kafalı biriyse birbirinizi anlamıyorsunuz. Eşim evin işini ve cocukları bana yıkmış durumda. Sürekli kavga ediyoruz. Ben şuan çocuklar olmasa boşanırdım

X