1001 gece............

E

Elis

Ziyaretçi
1001 GECE

-150 bin dolar,bir gece!Hasta oğlunun tedavisi için.

(3 gün sonra)

-300 bin dolar,bir gece daha!

-ݝyi de bizim oğlan iyileştiiiii.

-Olsun hastayım sana!

(6 gün sonra)

-800 bin dolar!Another day in Paradise...

-Ya bişey söyliycem,sen gömü falan mı buldun?Abicim manyak mısın nesin?Hasta oğlum iyileşti diyorum sana anlasana.Dışarıda 1000 dolara afet gibi hatunlar var,niye ben ya?Reyting de bir yere kadar...

(12 gün sonra)

-1,2 milyon dolar!2 gün 3 gece tam pansiyon.

-Görüyorum.Bende full as var,ya sende?

(14 gün sonra)

-2.5 milyon dolar;40 gün 40 gece...

-Ya sen en iyisi evlensene benle.Daha ucuza gelir.

-Olmaz bunun havası başka!

(18 gün sonra)

-150 bin dolar...

-Noolmuş 150 bin dolara?

-ݞike için Samsunspor'a 150 bin dolar götürdüm ben.

-Bana ne ki?Git Telegol'de anlat bunları.Deli midir nedir?

(1 ay sonra)

-50 bin dolar?Bir saat daha.

-Nooldu?Paralar suyunu mu çekti?ݝstersen kredi açayım,ne dersin?

(2 ay sonra)

-Bi biskrem versem

Büyük şehirlerimizden birinde iki bayan gezmeden dönerlerken dolmuşa biniyorlar. Dolmuşta o an için bir önde bir de arkada yer var. Birisi öne diğeri arkaya oturuyor haliyle. Önde oturan hemen çıkarıp iki kişilik ücreti veriyor dolmuş şöförüne. Arkada oturan bayan da ücret vermeye niyetlenince öndeki bayan arkaya sesleniyor: Naimeeee, ben önden verdim zaten. Bir de sen arkadan vermeee.

Arkadaşım dersane çıkışı evine dönücek. Yürüyo. Bi bakıyo bi minibüs. İçindeki herkes camlara yapışmış bağırıyo. Minibüs geçiyor. Arkasından da koşan, koşarken de bağıran bi adam. Allah Allah diyip yoluna devam ediyo arkadaşım. Bir kaç metre ileride bir minibus kazası... Çatliyo ve ne olduğunu soruyo.. Açıklama şöyle: Minibüs şöförü kapıyı açıp dışarı sumkururken minibüsten düşüyo. Minibus yoluna devam ediyo... İçeridekiler olaya müdahale edecekleri yerde, camlara vurup bağırıyor. Şöfor de arkadan koşarak minibüsü yakalamaya çalışıyor.

Malum servis söförümüz sikisan
trafikte haraket
edemez halde beklerken (gayetde
hakliydi çünkü önündeki
arabalar kuyruk olmustu) arkadan
kornaya abanan araç
sahibine camdan sarkarak;
-"Pokemon'muyum lan ben arabalarin
üzerinden
uçayim?"
diye bagirarak tüm servisi yere
yikmisti.

Ayakları çok fena kokardı. Bir gün bir arkadaşına, birlikte tiyatroya gitmelerini teklif etti.

- Hay hay, dedi arkadaşı. Ama eve git, ayaklarını yıka ve temiz bir çorap giy. Söz mü?

- Söz...

Tiyatroya gittiler. Yerlerine oturdular. Aradan beş on dakika geçmeden etrafındakiler mendillerini burunlarına götürmeye başladı.

- Hani söz vermiştin, dedi arkadaşı.

- Vallahi değiştirdim, dedi ve ekledi:

İnanmazsan diye kirlileri de cebime koydum. İşte burada!...

okul kantininde bi kiz ogrenci,cayina 5 6 seker koymus,akli kesmemis olacakki yanina bikac tane daha aldi,
kantinci agzi gevsek bi sekilde siritarak ,bi kac tane daha al agda yaparsin.......

-Bi biskrem versem

yok öyle yagama :jeyyar:

süperdi tatlisima.s.

Ayakları çok fena kokardı. Bir gün bir arkadaşına, birlikte tiyatroya gitmelerini teklif etti.

- Hay hay, dedi arkadaşı. Ama eve git, ayaklarını yıka ve temiz bir çorap giy. Söz mü?

- Söz...

Tiyatroya gittiler. Yerlerine oturdular. Aradan beş on dakika geçmeden etrafındakiler mendillerini burunlarına götürmeye başladı.

- Hani söz vermiştin, dedi arkadaşı.

- Vallahi değiştirdim, dedi ve ekledi:

İnanmazsan diye kirlileri de cebime koydum. İşte burada!...

ginasangs.gif
emeğine sağlık canım

X