108 kg den 86 kg ye :)

kazhin

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2014
126
78
23 yaşındayım, oldum olası hep kilolu bir insanim.her geçen yıl dahada kilo aldım.111 rakamını bile gördüm.en son 5 ay önce yeter artık dedim ve spora yazıldim.yemeklerime dikkat ettim.yağı azaltım.şekerime dikkat ettim.makarna, beyaz ekmek Bunların yerini tam buğday aldı.suan Güncel kilom 86 Kg.hedefim 70 kg balık etli olmak istiyorum.boyum 165 cm bu arada :) hala uzun bi yolum var.
3ce6f666-a3dd-4d51-bbf8-3c3ccb52cf6a.jpg

23 yaşındayım, oldum olası hep kilolu bir insanim.her geçen yıl dahada kilo aldım.111 rakamını bile gördüm.en son 5 ay önce yeter artık dedim ve spora yazıldim.yemeklerime dikkat ettim.yağı azaltım.şekerime dikkat ettim.makarna, beyaz ekmek Bunların yerini tam buğday aldı.suan Güncel kilom 86 Kg.hedefim 70 kg balık etli olmak istiyorum.boyum 165 cm bu arada :) hala uzun bi yolum var.Eki Görüntüle 1518956
Süpersin!
Bu noktaya kadar geldiysen gerisi de kolay olur bence. Allahkolaylık versin. Ben de 85,5 kiloyum şu anda. 1 haftadır Karatay yapıyorum, nasıl oldu anlamadım 1 kilo vermişim.
Benim de hedef önce 75 sonra 65 :KK5:

süpersin acayip incelmişsin çok güzel görünüyorsun 70 kg mada birşey kalmamış

Tebrik ederim üst bölgen gayet güzel olmuş daha düz ve şekilli. Hatların ortaya çıkmış :)

Çok teşekkür ederim.çok motive ettiniz beni :)

Tebrik ederim üst bölgen gayet güzel olmuş daha düz ve şekilli. Hatların ortaya çıkmış :)
En çok üst bölgemden gitti.göğüslerim 2 beden küçüldu :)

süpersin acayip incelmişsin çok güzel görünüyorsun 70 kg mada birşey kalmamış
allah izin verirse bi kaç aya o kilolarida görürüm :) çok teşekkür ederim bu arada.

Süpersin!
Bu noktaya kadar geldiysen gerisi de kolay olur bence. Allahkolaylık versin. Ben de 85,5 kiloyum şu anda. 1 haftadır Karatay yapıyorum, nasıl oldu anlamadım 1 kilo vermişim.
Benim de hedef önce 75 sonra 65 :KK5:
Tebrikler çok iyi. 1 ayda 4 yada 5 kilo çok ideal.daha hızlı vermeye çalışma sarkmamak için :)

süpersin:KK9::KK9: tebrikler..:KK9::KK9:..

bende 96 kiloydum.3 ayda 85 oldum hedefim 70..kalori sayıyorum ve arada spor yapıyorum..:KK72:
Spor Çok güzel olduğundan daha zayıf gösterir her zaman :) başarılar canım.kiloları 3 ayda yada 5 ayda almadık.acele etmeden vermeye çalış.bu yazı boş ver artık.ama gelcek yaza fit sıkı bi vücutla gir.seni gaza getirip sağlıksız kilo vermeye yönlendirmicem ben :)

neler yaptinizzz bize de aciklarmisinizzz:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
özel bir sırrım yok.dediğim gibi pilavi kestim.haftada 1 kere 3 kaşık yiyorum çok canım isterse.genelde tavuk yiyorum 150 gram gibi. Yada 5 tane köfte yiyorum bol salatayla.tuzu azaltim.yağı azaltım.kendimi aman amanda sikmadim sunu yeme bunu yeme diye ama dikkat ettim.beyaz ekmek yerine tam buğday tercih edin.

Canim cok tebrik ederim masallah neler yaptin kisaca anlatirmisin
Çok teşekkür ederim Sağol.ise spora baslamakla başladım.yürüyüş yapıyorum 45 dk. Başka aletlerde.ama spora gitmedim zamanlarda kilo veriyorum. Tam buğday ekmek yiyorum normal kahvaltimin yaninda.reçel bal tereyağı yok.yağı azaltim şekeri azaltim.pilavi haftada 3 kaşık yiyorum.ara öğün yapıyorum.

özel bir sırrım yok.dediğim gibi pilavi kestim.haftada 1 kere 3 kaşık yiyorum çok canım isterse.genelde tavuk yiyorum 150 gram gibi. Yada 5 tane köfte yiyorum bol salatayla.tuzu azaltim.yağı azaltım.kendimi aman amanda sikmadim sunu yeme bunu yeme diye ama dikkat ettim.beyaz ekmek yerine tam buğday tercih edin.
yarin basliyorummm bendeeee 10 kilo veemem lazimmm insallah verecegim kararliyimmmm..45 dakika spor yeterlimihergun mu yapiyordunuz?:cool:

yarin basliyorummm bendeeee 10 kilo veemem lazimmm insallah verecegim kararliyimmmm..45 dakika spor yeterlimihergun mu yapiyordunuz?:cool:
Mumkunse hergün yap değilse.haftada 4 yada 5 kez yap :) biraz yorarsan kendini yediklerine dikkat edersen 1.5 ayda verirsin.

23 yaşındayım, oldum olası hep kilolu bir insanim.her geçen yıl dahada kilo aldım.111 rakamını bile gördüm.en son 5 ay önce yeter artık dedim ve spora yazıldim.yemeklerime dikkat ettim.yağı azaltım.şekerime dikkat ettim.makarna, beyaz ekmek Bunların yerini tam buğday aldı.suan Güncel kilom 86 Kg.hedefim 70 kg balık etli olmak istiyorum.boyum 165 cm bu arada :) hala uzun bi yolum var.Eki Görüntüle 1518956

Tebrik ederim. Bence çok güzel kilo vermişsin. Devamını diliyorum. Bir de bir sorum olacaktı benim. Haftada kaç gün ne adar süreyle spor yaptın acaba ??

X