11 kedi ve bebek

Gonulcelen_87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2017
1.069
611
36
Sevgili k.k hanimları deneyimlerinize ihtiyac duydugum bi konuda yardiminizi rica ediyorum.evde 11 kedimizle beraber yasiyoruz.ve allah nasip etti bir evladimiz oldu.kedilerimizi birilerine verme gibi bir fikrimiz yok onu bastan soyleyeyim.kedi sayimiz biraz fazla farkindayim ama onlar bizim icin evlattan farksizlar.bu kadar kediyle evinde cocuk buyuten varmi diye merak ediyorum.varsa nelere dikkat ettiler.

Kedim yok keşke olsa ama 11 tane de istemezdim heralde 😂😂 sadece hamilelere kedi dışkısı temizlemeyin temas etmeyin enfeksiyon riski var dediklerini duymuştum o kadar sanırım sıkıntı olmaz ama alerjik bi bünyesi varsa bi süre sonra belli olur. Arkadaşımın vardı bebeğinde kedi tüyü ve bir sürü şeye alerjisi çıktı kedisini vermek zorunda kaldı. İnşallah sizin öyle bi derdiniz olmaz çünkü onlar da evin bi parçası bi bireyi oluyor vazgeçmek epey zor.

Kedim yok keşke olsa ama 11 tane de istemezdim heralde 😂😂 sadece hamilelere kedi dışkısı temizlemeyin temas etmeyin enfeksiyon riski var dediklerini duymuştum o kadar sanırım sıkıntı olmaz ama alerjik bi bünyesi varsa bi süre sonra belli olur. Arkadaşımın vardı bebeğinde kedi tüyü ve bir sürü şeye alerjisi çıktı kedisini vermek zorunda kaldı. İnşallah sizin öyle bi derdiniz olmaz çünkü onlar da evin bi parçası bi bireyi oluyor vazgeçmek epey zor.
Ins oyle sikintilarimiz olmaz

X