11 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.130
1.461
Koç
Kendinizi bugün daha sosyal ve çok daha hayatın içinde görmek isteyebilirsiniz. O nedenle yeni bir şeylere atılmak için eğer kendinizi hazır hissediyorsanız neden olmasın?

Boğa
Bugün artık kendinize ben ne istiyorum diye sorabileceğiniz bir zamandasınız. Tam olarak yaptıklarınızdan mutlu musunuz? O zaman hayat kısa “dur” demeyi bilin.

İkizler
Artık hayatınızda yeni bir döneme geçmenin hazırlığı içinde olabilirsiniz. Yorgun da olsanız önünüzün açılacağını ve hayatınızın size güzellikler getireceğini bugün bilin yeter.

Yengeç
Bugün kendiniz için güzel bir şeyler yapmanın günü. Kendinizi toparlayıp artık temiz bir sayfa açmanız için iyi nedenlerinizin olduğunu göreceksiniz. Hadi kalkın ve başlayın!

Aslan
Özellikle çözüm odaklı olmanız gereken bir gün içinde olabilirsiniz. O nedenle gerginliği öncelikle kendinizden uzaklaştırıp, daha yapıcı bir gün geçirebilirsiniz.

Başak
Olmuyorsa, olmuyordur. Sevgili başaklar hayatta yolunda gitmeyeni bırakıp inatlaşmamanız gereken bir gün içinde oluyor olabilirsiniz. O nedenle rahat bırakın kendinizi.

Terazi
Bugün ikili ilişkilerde “artık tamam mı, devam mı?” dediğiniz bir gün yaşıyor olabilirsiniz. Bu konuda doğru bir karar verdiğinizi düşünüyorsanız yolunuza devam edin derim.

Akrep
Yakın çevrenizle önünüze bakıp, bir karar verme ve hayatınıza yön çizebilmek için hareket almanız gerekiyorsa bugün alın. Bedeli ne olursa olsun özgürleştirin kendinizi.

Yay
Bugün, geçmişten bu güne taşıdığınız küslükleri, kırgınlıkları veya gerçekleştiremediğiniz planlarınızı yerine getirmek için atılımda bulunabilirsiniz.

Oğlak
Sevgili oğlaklar, bugün artık “Tamam ben yeniden başlıyorum.” dediğiniz anlar yaşayabilirsiniz. Radikal büyük değişiklikler yerine daha küçük adımlar atmanız iyi olabilir.

Kova
Uzun süredir adım atmakta tereddüt ettiğiniz işler varsa bugün adım atmak için uygun bir gün olabilir. En azından planlamanız bile büyük başarı. Daha güçlü durun.

Balık
Bugün özellikle kişisel gelişim veya daha önceden gitmek istediğiniz, edinmek istediğiniz bir eğitime veya çalışmaya başlayabilirsiniz. Gökyüzü bu anlamda yanınızda.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.130
1.461
KOÇ

11 Şubat’taki yeniay, sizler için umut olacak. Keşke dedikleriniz bir bir gerçek olabilir. Aşkta inanılmaz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Şansım yok diyen Koç’lar bu yeniaydan sonra şansa inanacaktır.

BOĞA

Yeniay, agresif olduğunuz kariyer konularında size bir şans verecektir. Özellikle bu iş hayatında sadece başarı değil maddi olarak da destekler getirecektir. Sadece Merkür retro bitmediği için yeni bir işe halen başvurmayın.

İKİZLER

11 Şubat yeniayında, sizler akademik alanda yeni bir adım atabilirsiniz. Ayrıca aşkta her şey ters gidiyor derken bir anda şansınız dönebilir. Hislerinize güvenin.

YENGEÇ

Yeniayda sizler için finansal olarak şans var. Bu sebeple parayla ilgili her şeyi bu yeniaya bırakmak iyi olacaktır. Ayrıca bu yeniayda eşinizin gelirinde artış olabilir. Bir miras meselesi varsa lehinize dönebilir.

ASLAN

11 Şubat yeniayı tam da gerginlik yaşadığınız ilişki konularında yeni bir başlangıç için sizleri destekleyecektir. Eskideki her şeyi bırakıp aşkla yola devam edebilirsiniz. Ortaklıkla olan işinizde maddi geliriniz artabilir.

BAŞAK

11 Şubat yeniayında agresif olduğunuz ofiste yeni başlangıçlar için güzel zamanlar olacaktır. Duygusal hayatınızda da karamsarken ansızın biri kalbinizi çalabilir. Sağlığınızda güzel sonuçlar alabilirsiniz.

TERAZİ

11 Şubat yeniayıyla beraber aşk hayatınızda şanslı ve yeni bir döneme gireceksiniz. Hatta bu Venüs-Jüpiter ikilisini en çok Terazi’ler görecektir. Bir bebek haberi alabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili sevindirici haberler gelebilir.

AKREP

11 Şubat yeniayında aileye sevinçli haberler gelebilir. Yeni bir birey katılabilir. Gayrimenkul işlerinizde maddi olarak güzel sonuca ulaşabilirsiniz.

YAY

11 Şubat yeniayı sizlere hiç ummadığınız güzel haberler getirecektir. Bunu sevdiğinizden de duyabilirsiniz. Ayrıca eğitimde bir başvurunuz, sınavınız varsa güzel sonuçlanacaktır.

OĞLAK

11 Şubat yeniayıyla beraber ayın başındaki maddi risklerin aksine finansal olarak mutlu olacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Önünüzde maddi olarak yeni kapılar açılabilir. Gelirinizde artış olabilir.

KOVA

11 Şubat yeniayı sizlerin burcunda gerçekleştiğinden her anlamda yeni sayfalar açacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kesinlikle ben yapamam değil ben yaparım diyerek her konuda harekete geçin. Dış görünüşünüzde radikal değişimlere gidebilirsiniz.

BALIK

11 Şubat yeniayı sizlere psikolojik olarak iyi gelecektir. Aklınıza taktığınız ne varsa bir bir size yük olmaktan çıkacaktır. Geçmişteki biri tekrardan dönmek isteyebilir.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.130
1.461
11 Şubat 2021 Perşembe Koç Günlük Burç Yorumlar

Yeni ay ile birlikte günlük hayatınızda, arkadaş çevrenizde yenilenme yaşanabilir. Yeni arkadaşlar edinmek size iyi gelebilir. Yeni ayda arkadaşlarınız sizi destekleyecek.

11 Şubat 2021 Perşembe Boğa Günlük Burç Yorumları

Yeni ay sizin iş hayatınızda birtakım yeniliklere işaret ediyor. Hedeflerinize ulaşırken zorlanmak yerine yeni destekler alabilirsiniz. İyilik iyiliği getirir.

11 Şubat 2021 Perşembe İkizler Günlük Burç Yorumları

Yeni Ay meydana gelirken yurt dışı konuları gündeme gelebilir, uzak akrabalarınızdan telefonlar alabilirsiniz. Sizden destek isteyecek insanlar olabilir. Şans kapılarınız yavaş yavaş açılıyor.

11 Şubat 2021 Perşembe Yengeç Günlük Burç Yorumları

Bugün Yeni Ay ile birlikte uzun zamandır satılmak istenen ortak bir yapı, araç, eşyayı satabilirsiniz. Fiziksel yorgunluklar yaşadığınız bugünlerde ruhen yenileneceksiniz.

11 Şubat 2021 Perşembe Aslan Günlük Burç Yorumları

Yeni Ay ile birlikte aşk hayatınızda bir yenilenme dönemi yaşayacaksınız. İlişkileriniz çevreniz tarafından da destek görecek. Aşk hayatında şanslı görünüyorsunuz.

11 Şubat 2021 Perşembe Başak Günlük Burç Yorumları

Yeni Ay ile birlikte ekonomik olarak güzel bir döneme giriyorsunuz. Ekonomik yatırımlar sizin için faydalı olacak. Gündelik hayatında ve iş hayatında şahane enerjiler hakim olacak.

11 Şubat 2021 Perşembe Terazi Günlük Burç Yorumları

Yeni Ay ile birlikte hayallerinize ulaşmak zor olmayacak. Gökyüzü sizi destekleyecek. Venüs Jüpiter kavuşumu sizi birçok alanda şanslı kılacak.

11 Şubat 2021 Perşembe Akrep Günlük Burç Yorumları

Yeni Ay ile birlikte aile hayatınızda güzel haberler alabilirsiniz. Aşk hayatınızda geçmiş ön plana çıkabilir, eski sevgililerinizle yüzleşebilirsiniz. Yeni aşka adım atabilirsiniz.

11 Şubat 2021 Perşembe Yay Günlük Burç Yorumları

Yeni Ay sizin eğitim konularınızda yenilikler başlatacak. Arkadaş çevrenizde değişim yapabilirsiniz.

11 Şubat 2021 Perşembe Oğlak Günlük Burç Yorumları

Yeni Ay ile birlikte hayatınızı yeniden gözden geçireceksiniz. Ekonomik yenilikler yaşanabilir. Maddi konularda şans kapınız açık.

11 Şubat 2021 Perşembe Kova Günlük Burç Yorumları

Kova burcu olarak Yeni Ay döneminde hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz. Alacağınız kararlar hiç ummadığınız insanlar tarafından desteklenecek.

11 Şubat 2021 Perşembe Balık Günlük Burç Yorumları

Bugün Yeni Ay ile birlikte hizmet konusu ön plana çıkacak. İyilik yapın karşılığını çok güzel alacaksınız
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.130
1.461
Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan):

İş hayatınızla ilgili önemli bir hayalinizi gerçekleştirmek üzeresiniz. Önemli bir hakkınızı alma ve sözleşmeler yapmak, eğitim sürecini başarılı bir şekilde tamamlama veya yurtdışı imkanları için şanslı ve yükselişe geçen bir döngü sizinle birlikte olacak. Aşk ve sevgi konularında ikinci şans veya beraberliğiniz bulunuyorsa evlilik ve çocuk konuları gündeminizde olacak. Uzunca zamandır hiç bu kadar şanslı hissetmemiştiniz kendinizi. Parasal konularda harcamalarınızı biraz dengelemeniz ilerleyen zamanlarda sizi rahatlatacaktır. Diyet yapmak isteyenler beslenme şeklini bu Yeniay ile birlikte değiştirebilir.

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)

Kalbinizi koyduğunuz ilişkinizde yeni bir döngünün içerisinde olabilirsiniz. Özellikle yuva kurmak isteyenler ve ilişkisinde aileler tarafından sıkıntı yaşayanlar için onları şaşırtacak yeni bir sürecin içerisine girebilirler ve evlilik aşamasında hız kazanabilirler. Dış görüşünüzün değişeceği, önemli bir tedaviden yanıt göreceğiniz bir döngü. Eğer ki kilo problemi veya vücudunuzda kusurlu bulduğunuz bölgeler hakkında henüz tedaviye başlamadıysanız ayın 22'sinden sonra tedavi olabilir, estetik operasyonlar geçirebilirsiniz. İş hayatınızda sizi ileriye taşıyacak kişiler ile tanışabilir ve yeni projelere başlayabilirsiniz. Kalbi boş olan Boğa burçları iş yerinde kendinden üst pozisyondaki birilerinin ona olan ilgisini fark edebilir ve yeni bir aşka merhaba diyebilir. Bu kişi her kimse sizi kadersel anlamda değişim ve dönüşüme götürecek gibi görünüyor.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Hayatınız boyunca yaptığınız iyiliklerin karşılığını alacağınız bir döngünün içerisindesiniz. İlahi kaynak adeta sesinizi duyuyor ve hayatınızda şuan her ne oluyorsa bilin ki sizi yukarıya taşımak için. İlişkilerde ikinci bir şansı yakalayacağınız nadir zaman döngülerinden birini yaşıyor olabilirsiniz. Bu döngüde tanışacağınız kişiler arasında belki de ikinci evliliğinizi yapacağınız biri ile yollarınız kesişmiştir kim bilir. Evli olan İkizler burcu çocuk sahibi olabilir. Beraberliğinizdeki kişinin ailesinden destek göreceğiniz ve yakınlaşacağınız bir sürecin içindesiniz. Bazı İkizler burcu sürpriz bir şekilde ev sahibi olacakları döngünün içine girerken, bir kısmı için yurtdışı projeleri ve eğitim fırsatları ile başka şehir veya ülkelere yerleşme döngüsü içinde olacaklar.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Emeklilik hakkı, iş değiştirme ile elinize toplu para geçmesi, kardeşler arası önemli bir mirasın paylaşılması veya eşinizin sahip olacağı yüklü bir para ile yeni bir yatırım yapma kararı alabilirsiniz. Kardeşler arasında küslük varsa, özellikle üvey kardeşler arasında barışmalar yaşanabilir. Kısa bir yolculuk yapmak, yaşadığınız çevreden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yeni bir eğitim alarak, hobiden para kazanacağınız bir süreci başlatabilir veya eğitim konusunda isminizi duyurabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile yakınlığınız her zamankinden daha fazla ve romantik bir aşama kat ederken, bekar olanlar sürpriz evlilik tekliflerine hazırlıklı olsun derim.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sürpriz bir şekilde evlilik kararı alabilir, evlilik hazırlığı aşamasındaysanız artık uzamasını istemeyip yıldırım nikahı kıyabilirsiniz. Kalbi boş olan Aslan burçları dostları aracılığıyla yeni biri ile tanışabilirler. Para kazandırabilecek önemli iş bağlantıları ve ortaklık teklifleri kapınızı çalabilir. Zarar veren bir ortaklığın içindeyseniz bireysel kalmayı da tercih edebilir ve bereketinizi çoğaltabilirsiniz. İş hayatınız içerisinde size zarar vermek isteyen kişilere karşı biraz dikkatli ve temkin olmalısınız.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Çevrenizdeki kişilere görünmeyen diğer yüzünüzü göstereceksiniz. Sizi yoran ve belirsiz vaatlerle yolunuza çıkan her ne varsa dur diyeceğiniz önemli bir Yeniay. Kalbinizi kıran dostluklar, hakkınızı teslim etmeyen kişiler ile yüzleşmeler kapınızda. Kariyer konusunda hızlı atılım yapacağınız kişiler ile yeni anlaşmalar yapmak üzere olabilirsiniz. Kalbi boş olan Başak burçları sürpriz beraberliklere başlayabilir. Ev satın almak isteyenler kelepir fiyatlara ev satın alabilir, önemli bir mirastan hak alabilirler.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Sürpriz bir şekilde hamile kalabilirsiniz. Beklenmedik bir hamilelikle birlikte hayatınız değişebilir. Bekar olanlar küs olduğunuz eski sevgiliniz ile buluşma ve toparlanma sürecine girerken, yeni sürpriz tanışmalara da hazırlıklı olmalısınız. İş hayatınızda belirsizlik yaşayan Terazi burçları önümüzdeki 15 günlük süreç içerisinde yeni bir iş fırsatı ile karşılaşabilir ve imza atabilir. Taşınma ve geniş bir ev hayali kuranlar için içinize sinen bir ev sizinle birlikte olacak. Hem ruhunuzun hem de kendinize maddi manevi çok iyi gelecek bir sürecin içerisindesiniz.

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım)

İlişkinizdeki sorunları büyütebileceğiniz yeni bir sürecin içerisindesiniz. Sakinliğinizi korumazsanız geri dönüşü olmayan ayrılıklar ve kopuşlar ortaya çıkabilir. Arka planda ajanlık yaptığınız pek çok konunun gerçek yüzünü merak ederken, bu konuların aslında neresindeydiniz? Hırsınızdan mı yoksa hakkınızı aramaktan mı kaynaklanıyor merakınız, tespit etmenizi önerebilirim. Yeni tanıdığınız kişi mi bitmek üzere olduğunuz beraberliğiniz mi? Flörtöz olan yapınızla dikkatleri üzerinizde topladığınız bir döngünün içerisindesiniz. Hayat sizi bu Yeniay ile birlikte pek çok konuda tamam mı devam mı dedirtecek gibi görünüyor. Kariyer konusunda hızlı adımlar atarken, bunların meyvesinin bir kısmını önümüzdeki ay, bir kısmını da Eylül ayında yaşayacaksınız.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Sürpriz projelere imza atabilir, önemli bir eğitimi tamamlama sürecine girebilirsiniz. İlmek ilmek emek verdiğiniz ne varsa hakkınızın size teslim edildiği bir sürecin içerisinde olacaksınız. Maddi anlamda uluslararası iş imkanları, medya bağlantıları ve isminizi duyuracağınız yeni teklifler sizinle birlikte olacak. Kalbi boş olan Yay burçları arkadaşları veya internet aracılığıyla tanışacakları sürpriz kişiler ile beraberliğe başlayabilir ancak akılları eski beraberliklerinde olabilir. Ruhunuz ve düşünceleriniz arasındaki tutarsızlığı dengeleyebilir ve karar verebilirseniz şansınızı değerlendirebilirsiniz. Sürpriz hediyeler kapıda.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Parasal konularda umulmadık şans ve fırsatlar sizinle birlikte olacak. Sürpriz bir şekilde bir yatırım yapma kararı alabilir veya mevcut bir borcu bitirme sürecine girmiş olabilirsiniz. Eşinizin maddi anlamdaki gelişimi de sizi mutlu ediyor olabilir. Sevdiğiniz kişi ile her zamankinden daha farklı bir şekilde yakın olacağınız ve değer göreceğiniz bir sürecin içerisinde olacaksınız. Aile büyükleri ve yakın akrabalardan duyacağınız haberler ve manipülasyonları dikkate almazsak şanslı bir sürecin içerisindesiniz.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

Kendinizi göstereceğiniz ve tüm dikkatleri üzerinizde toplayacağınız bir sürecin içerisindesiniz. Önemli bir iş mülakatı veya uluslararası projelerde isminizden söz ettirebilirsiniz. Yapacağınız tüm atılımlar sizi ileriye götürecek. Estetik ve medikal operasyonlar yaptırarak güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Medikal operasyonlardan bir kısmı cerrahi obezite operasyonları olabilir ve dış görünüşü değişebilir. Haritanızda retro gezegenler bulunuyorsa retro dönemini, eğer bulunmuyorsa ayın 22 sinden sonraki döngüsünü değerlendirebilirsiniz. Bazı Kova burçları sürpriz hamilelikler yaşayabilir, bir kısmı ise hayalindeki eve sahip olacaksınız.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Bulunduğunuz çevrede isminizden söz ettireceğiniz yeni bir sürecin içerisindesiniz. Sürpriz bir şekilde taşınma kararı alabilirsiniz. Hiç aklınızda olmayan bir paranın elinize geçmesi ile rahatlayabilirsiniz. Evliliğiniz içerisinde yeni bir döneme merhaba diyebilirsiniz. Bu bir bebek ile olabilecekken, ikili ilişkinizde yaşadığınız belirsiz olan döngülerin netliğe kazanma süreci de olabilir. Eşiniz önemli bir tayin görebilir veya değiştirdiği iş döngüsü ile size daha fazla zaman ayırabilir. Ruhsal anlamda kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz bir sürecin içerisindeyken, hayallerinizin gerçeğe dönüşeceği kapılar açılmak üzere. Ancak düşüncelerinize ve niyetlerinize çok dikkat edin, bu döngü ile hayatınıza pek çok güzelliği çekebilir veya korkularınızı bilinçsiz bir şekilde yaşayabilirsiniz. İlahi kaynaktan size sunulacak olan rüyalar ve eş zamanlıkları not alabilirseniz ilerleyen yıllarda yaşayacağınız pek çok deneyim hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.130
1.461
11 ŞUBAT KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Bugün Kova burcunda saat 22.05'de bir yeni ay meydana gelecek. Daha etkileşim içinde olabileceğin yeni gruplar içerisine bu Yeniay ile birlikte girebilirsin.

11 ŞUBAT BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Perşembe günü Kova burcunda meydana gelecek olan Yeni ay ile birlikte kariyerinle ilgili önemli bir başlangıç yapma potansiyelin mümkün gözüküyor.

11 ŞUBAT İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Perşembe günü Kova burcunun 23 derecesinde meydana gelecek olan Yeni ay yurt dışı ve yabancılarla olan işlerinde yeni birtakım projelere adım atman yönünde önemli etkiler yapıyor olacak.

11 ŞUBAT YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Perşembe günü Kova burcunun 23 derecesinde meydana gelecek olan yeniay ile birlikte mevcut işlerini daha fazla büyütmek için kredi çekmek ya da borç almak isteyebilirsin.

11 ŞUBAT ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Perşembe günü Kova burcunda meydana gelecek olan Yeni ay ile birlikte ikili ilişkilerinde önemli adımlar atabilirsin. Bir sözleşme imzalaman gereken bir durum oluşursa bu süreçte Merkür'ün retro olduğunu aklında tutarak işlerini düzenlemen yerinde olacaktır.

11 ŞUBAT BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Perşembe günü mesleğinle ilgili konularda yeni birtakım işleri önüne getirebilecek, yeni projelere imza atmanı sağlayacak önemli bir yeniay meydana gelecek.

11 ŞUBAT TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

2021 yılının ikinci yeniayı aşk hayatınla ilgili konularda yeni heyecanları hayatına getirmek üzere perşembe günü meydana geliyor olacak.

11 ŞUBAT AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Perşembe günü Kova burcunda ev ve yuva alanlarında birtakım yenilikleri hayatına getirebilecek, yeni bir düzen kurman adına destekleyici etkiler sunacak bir yeniay meydana gelecek.

11 ŞUBAT YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Perşembe günü yoğun enerjiler var. Aynı gün Kova burcundaki yeniay ile birlikte işinle ilgili yeni bir eğitime başlayabilirsin.

11 ŞUBAT OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

11 Şubat Perşembe günü saat 22.05'de Kova yeniayı meydana gelecek. Parasal kazanımlarını arttıracak yeni projelere bu yeniay ile birlikte imza atabilirsin.

11 ŞUBAT KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Perşembe günü senin burcunda bir yeniay meydana gelecek. Kendinle ilgili önemli ve yenilikçi bir karara imza atabilirsin.

11 ŞUBAT BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR

2021 yılının ikinci yeniayı bu hafta perşembe günü Kova burcunda meydana gelecek. Hastaneler veya geri plandaki işlerinle ilgili konularda yeni birtakım gelişmeler bu yeniay ile birlikte meydana gelebilir.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.130
1.461
KOÇ: İletişimi gezegeni Merkür geri giderken yeni fikirlerden uzak kalın. Bugün ilişkinizde değişim konusu. Duygularınız canlanıyor ve partnerinizle daha uyumlu bir birliktelik paylaşmak istiyorsunuz.

BOĞA: İş hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler gündeme gelecek. İletişim gezegeni Merkür geri giderken ortak iş yaptığınız kişilerin özel sorunları gündeme gelecek ve dostluk paylaşımları içinde olacaksınız.

İKİZLER: İletişim gezegeni Merkür iletişim evinizde geri giderken dikkat! Bugün, evinizle ilgili olumlu gelişimler söz konusu. İçinizdeki coşkuyu çevrenizle paylaşmak isteyeceksiniz. Diyet programınızı gözden geçirin.

YENGEÇ: Aşkla ilgili duygularınız dorukta seyredecek. Partnerinizle uzun süredir yakalayamadığınız dostluğu ve arkadaşlığı kurabilir, birlikte planlar yapabilirsiniz. Maddi konularda beklentileriniz gecikebilir.

ASLAN: Başarı sizin için çok önemli bir duygu ve bugün ilişkilerinizde aynı enerjiyi görmek istiyorsunuz. Kişisel dengelerin çok önemli olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Eski dostlarınızı aramak için iyi bir gün.

BAŞAK: Güven ihtiyacı içinde olduğunuz için yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içinde olacaksınız. Bugün, her türlü olanağı kullanabilirsiniz. Enerjiniz yüksek. Maddi sıkıntılar kafanızı kurcalayabilir.

TERAZİ: Kendinizi huzursuz ve tedirgin hissedebilirsiniz. Planladığınız çalışmaların engellere takılmasından rahatsız olabilir, dengelerinizi koruma konusunda zorlanabilirsiniz. Bugün, sezgileriniz çok yüksek.

AKREP: Duygusal yaşantınızda önemli gelişmeler söz konusu. Bugün ince ve nazik davranışlarınızla çevrenizde iyi bir etki bırakarak mükemmel örnek teşkil edeceksiniz. Aşkta hiç kimseye ödün vermeden yaşıyorsunuz.

YAY: Bugün çözümlemeniz gereken birçok konuyu bir arada düşünmekten yorgun hissedebilirsiniz. Çevrenizle bağlarınızı güçlü tutmak zorundasınız. Maddi konularda bakış açınızı genişlemekten yanasınız.

OĞLAK: Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirmek için çaba sarf ediyorsunuz. Hırslarınızı dengelemelisiniz. Yaşamını detaylar üzerine kuracaksınız. Ailenize beklediği yardımı yapmak isteyeceksiniz.

KOVA: İdeallerinizi ortaya çıkaracak hareketlenme söz konusu. Birçok fikir birbirini tetikleyecek ve ilginçlikler ortaya çıkacak. Kararlarınızda ısrarcı olmalısınız. Bugün, maddi konularla ilgili gizli hesaplarınız olabilir.

BALIK: Enerjik yönlerinizin ortaya çıkmasıyla farklı şeyler yapmak istiyor ve sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin ortak paylaşımlarına ihtiyaç duyuyorsunuz. Gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz.