1150 odalı Saray yetmedi Ata’nın Köşkü’nü de alıyor

Nedense şu ayeti pek severimm..ne kadar sözcü gazetesini anlatıyor..
“Ey iman edenler, herhangi bir fâsık size bir haber getirecek olursa, onu iyice tahkik edin, doğruluğunu araştırın. Yoksa, gerçeği bilmeyerek, birtakım kimselere karşı fenalık edip sonra yaptığınıza pişman olursunuz.“
Hucurat Suresi 6. Ayetin Meali

Eğer haber içeriğinde bir yanlış varsa dava açın hemen ilgili gazeteye.

Ben bu arkadaşı ve diger hakaret edeni kible dim. Yani gayet tarafsız yaklaşıyorum ve asla bu arkadasa hak vermiyorum da su msj cok şey anlatıyor. Içinde oldugumuz durumun özeti adeta.

Bu ülkenin c.baskani yine bu ülkenin kurucusuna ayyas ve daha bir çok hakareti yaparken ne sözlerine çeki düzen vermesi gerekiyor ne yargılanıyor ama sade bi vatandaş Erdoğan a hakaret etti diye buradan bile tehdit vari msjlarla uyarıliyor.

dikkatini cekerim sozlerim tehdit mehdit degil isine nasil geliosa ole anlamissin.ve yine dikkatini cekerimki recep teyyip erdogan kismini gectim diye altini cizdim sozler cumhurbaskanligi vasfini tasiyan bir adama yinede dikkatinizi cekiyorum.bu arkadasin hesabi nasil oluyorda uzgun olmuyor onuda anlamis degilim.polemikte bile ban yeniyorsa bu tarz hakaretlerde ki bu uyelerede degil ki farketmezde bu banlanmamasi sasirtici

dikkatini cekerim sozlerim tehdit mehdit degil isine nasil geliosa ole anlamissin.ve yine dikkatini cekerimki recep teyyip erdogan kismini gectim diye altini cizdim sozler cumhurbaskanligi vasfini tasiyan bir adama yinede dikkatinizi cekiyorum.bu arkadasin hesabi nasil oluyorda uzgun olmuyor onuda anlamis degilim.polemikte bile ban yeniyorsa bu tarz hakaretlerde ki bu uyelerede degil ki farketmezde bu banlanmamasi sasirtici
Gayet tehdit gormuyor değiliz.

Dikkatini çekerim yönetici iftardan sonra gerekeni yapar.

Gayet tehdit gormuyor değiliz.

Dikkatini çekerim yönetici iftardan sonra gerekeni yapar.

arkadasim benim mesajim hakaret eden arkadasin mesajindan daha cok canini sikmis belli.neden acaba cumhurbaskanina hakaret edene tepkimi belliettigimden mi yoksa bu kiainin RTE olusundanmi.rte olusundansa senin bu ofkeni cekecek degilim tabiki.polemige girecekte degilim.iftardan sonra benimde banlanma durumum olursa kafamdaki bir tespit ispatlanmis olacak.hadi bakalim

arkadasim benim mesajim hakaret eden arkadasin mesajindan daha cok canini sikmis belli.neden acaba cumhurbaskanina hakaret edene tepkimi belliettigimden mi yoksa bu kiainin RTE olusundanmi.rte olusundansa senin bu ofkeni cekecek degilim tabiki.polemige girecekte degilim.iftardan sonra benimde banlanma durumum olursa kafamdaki bir tespit ispatlanmis olacak.hadi bakalim

Diyorum ki ikisini de kible dim. Açık mi bu?

Ay biliyorum o saçma tespiti burada yöneticiler taraflı ühüü moduna girmeyin lütfen.

cok tehlikeli sozler bunlar haberin ola.laf ettigin Turkiye Cumhuruyetinin Cumhurbaskani...recep tayyip erdogan kismini coktan gectim.sozlerinize cekin duzen vermelisiniz!!
cok tehlikeli sozler bunlar haberin ola.laf ettigin Turkiye Cumhuruyetinin Cumhurbaskani...recep tayyip erdogan kismini coktan gectim.sozlerinize cekin duzen vermelisiniz!!
Herkes Sözlerine bi çeki düzen Vermeli bencede...

Onun yeri belli bir kere ok ?:KK70::KK70:
11295718_10155529014060364_146166873352271104_n.jpg
:KK70::KK70::KK70:

Şimdi ben hepiniz hakkında gerekeni yapacağım merak etmeyin.
Bu ne hal böyle?
Ya Atatürk'e hakaret edilir ya Cumhurbaşkanı Erdoğan'a.
Sizin elinizin dilinizin ayarı yok mu?
Altı üstü 6 sayfalık topik kapatılacak hale gelmişse vah bize...

Bu arada nasıl oluyorsa hakaret eden banlanmadı, iftardan sonra banlanırsın gibi lafları hiç etmeyin, gündüz Ramazan sebebiyle çoğunlukla yokum ve kim hakaret ediyorsa, kim polemiğe giriyorsa banlanır.
Kafanızda sorular oluyorsa cevabını Bize Ulaşın'a yazıp öğrenirsiniz.
Burası site, kuralları var, sizlerin siyasi düşüncesi yönetimi ilgilendirmiyor, kurallara uymazsanız kim olursanız olun banlanırsınız.

Hadi şimdi Bize Ulaşın'a yazın, banlandık deyin:KK59:
Hakaret ediyorsunuz, polemiğe giriyorsunuz sonra hiçbirinize dokunulmasın istiyorsunuz, beni de zaten boncuk dağıtayım diye Moderatör yaptılar burda.

X