1150 odalı Saray yetmedi Ata’nın Köşkü’nü de alıyor

o kadar yalanını ve abartmasını yakaladımki ve en çok abartmasınııı
O fotografta gördüğün alan varya ;
Ankaranın şehir merkezindeki tek mesire alanıydı.. Bozkır memleketimin yegane ciğerleriydi.. O savunduğunuz sarayınız varya zaten yeterince çekilmez olan şehri iyice çekilmez etti..
Heleki birde antiakpli isen tamamen gıcık kapıyorsun.. acıkca soyluyorum yanı..

Gitseydı c.baskanlıgı köşküne , diğerleri gibi ekletseydi ; oda , bina vs. yetmedimi orası.
yahu konusunca ne var herkesın sarayı var dıyorsunuz ciddi uyuz oluyorum. yahu bi atasözü var ayranı yok içmeye , taksiyle gider saraya diyeyim..
herşeyimiz tamamda bi kırmızısımı kalmıştı.

O marmara köşkü yanlış bilmiyorsam askeri bir alandı. Hep askerler nöbet tutardı ve girişlerimiz yasak. Ve içinde yine bildiğim kadarıyla 2 tane havuz var marmara ve karadeniz havuzu. oralara benzediği söylenir yıllardır. ordaki köşkler kullanıma açıldıgında o havuz; evın ıcıne , TABLOLARINA ! rutubet yapmayacakmı !!???

Ya herşeye tamam eyvallah ta...
Neden içinde Atatürk geçen yerlere yanaşıyor sevgili lideriniz , işte bildiğin TAHRİK !!!!

o kadar yalanını ve abartmasını yakaladımki ve en çok abartmasınııı

Bu haberin neresi abartma olabilir?

Cumhurbaşkanlığı Marmara köşkünü de istemiş, mimarlar odası da dava açmış. Kısa, anlaşılır bir dille yazılmış çarpıtılmadan.

Sözcünün provakatif haberlerini bende yakalıyorum. Ama yalan haber asla yapmıyorlar. Sadece bazen dilleri sivri. Ki bu haber gayet naif bir dille yazılmış.

Ya herşeye tamam eyvallah ta...
Neden içinde Atatürk geçen yerlere yanaşıyor sevgili lideriniz , işte bildiğin TAHRİK !!!!

Ben özellikle yapıldığını düşünüyorum. Atatürk'ün emanetlerini bir bir ele geçiriyorlar, tahrip ediyorlar.

Tahriklerinde bir sonu vardır elbet. Bugün yenilen hurmalar, yarın ...

:KK12: Bütün bunlara ses çıkarmayıp , hala destekleyip , arkalarından ayrılmayanların da bütün bunlar da payları vardır. Hani %40 , %60tan büyük ya , O %60ın haklarını böyle yerken göz yumanlar,ses çıkarmayanlar , O %60ın hesabını nasıl verecek bakalım. Biz kul hakkı yenmesini destekledik diyebilecekler mi ?
Peki 30 yıldır yaklaşık 13 bin şehit verildi
Bu Şehitlerin Kanı HDP ye oy verenlerin eline mi bulaşmış oluyor :KK14:

Peki 30 yıldır yaklaşık 13 bin şehit verildi
Bu Şehitlerin Kanı HDP ye oy verenlerin eline mi bulaşmış oluyor :KK14:
Şimdi 30 yıl önceki olan olayların sorumlusu şimdi hdp ye oy verenler mi ?
Bu ülke de isteyen kendine güvenen herkes parti kurabilir. Meydan ortada kimseyi tutan yok. Adamlar girmiş , kazanmış.İsteyen istediğin kadar nefret etse de adamlar burda haklı işte.Bunu diyenler O şehit kanlarını bazıları ,bazılarını kardeşim diyerek yüceltmeden önce düşüneceklerdi.

Şimdi 30 yıl önceki olan olayların sorumlusu şimdi hdp ye oy verenler mi ?
Bu ülke de isteyen kendine güvenen herkes parti kurabilir. Meydan ortada kimseyi tutan yok. Adamlar girmiş , kazanmış.İsteyen istediğin kadar nefret etse de adamlar burda haklı işte.Bunu diyenler O şehit kanlarını bazıları ,bazılarını kardeşim diyerek yüceltmeden önce düşüneceklerdi.
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Kendini Atatürk zannediyo çünkü ruh hastası haberi yok ki Atatürk'ün g...tünün kılı olamaz defolup gittikleri gün bayramımdır
Ya tamam ben de hic sevmiyorum da boyle de elestiri olmaz ki. Hakliyken haksiz olmayin hakaret etmeyin yahu. En basta ayıptır

Cumhurbaşkanlığına devredildi demek, sanki "satıldı"yla esdegermis gibi bir bakış açısı var, bunu anlamıyorum. Cumhurbaşkanlığı makamı da ülkenin en üst yönetim makamidir, sanki dusmanimiza satılıyor köşk! Atatürk de c.baskaniydi, şimdi de köşk c.Başkanlığı makamına devrediliyor, el değiştirmiş sayılmaz bile!

hay agzina saglik be arkadasim bende aklimdan bunlar gecmisti yaziya dokecektimki dedim gerek kalmadi coktan dokulmus.harikasin:)

Kendini Atatürk zannediyo çünkü ruh hastası haberi yok ki Atatürk'ün g...tünün kılı olamaz defolup gittikleri gün bayramımdır

cok tehlikeli sozler bunlar haberin ola.laf ettigin Turkiye Cumhuruyetinin Cumhurbaskani...recep tayyip erdogan kismini coktan gectim.sozlerinize cekin duzen vermelisiniz!!

cok tehlikeli sozler bunlar haberin ola.laf ettigin Turkiye Cumhuruyetinin Cumhurbaskani...recep tayyip erdogan kismini coktan gectim.sozlerinize cekin duzen vermelisiniz!!
Ben bu arkadaşı ve diger hakaret edeni kible dim. Yani gayet tarafsız yaklaşıyorum ve asla bu arkadasa hak vermiyorum da su msj cok şey anlatıyor. Içinde oldugumuz durumun özeti adeta.

Bu ülkenin c.baskani yine bu ülkenin kurucusuna ayyas ve daha bir çok hakareti yaparken ne sözlerine çeki düzen vermesi gerekiyor ne yargılanıyor ama sade bi vatandaş Erdoğan a hakaret etti diye buradan bile tehdit vari msjlarla uyarıliyor.

X