12 - 18 Nisan 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556
kedi0 (20).jpg

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya burcunuzdaki yeni ay başlıyorsunuz. Bu etkiyle beraber kendinize yeniden bir düzen kurma, hayatın her alanında güzel yeni başlangıçlar için hazırlayın. Sadece hızlı karar vermemek çok önemli, ani kararlardan uzak durmalısınız. Haftanın bir diğer güzel haberi ise Venüs; aşk, ilişki, sevgi gezegeni burç değiştiriyor. Bu etkiyle beraber maddi kaynaklarınızı artıracaksınız, parasal anlamda rahat bir döneme başladınız. Geçen haftada hayatımızda olan ama bu hafta kesinleşecek Mars- Jüpiter olumlu açısı ise size kısa yolculuklarda başarıya, hedeflerinize daha rahat ulaşmanızı sağlayacak. Geleceğe dair projelerinizi gerçekleştirmek için de olumlu etkiler var.


Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya gerçekleşecek yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi bir sonraki aya hazırlayacak şekilde hayatınıza yansıyacak. Bu hafta daha çok içinize dönerek iç dünyanızdaki sorunlara odaklanarak önümüzdeki ayda yapmak istediklerinizi planlayacaksınız. Haftanın en güzel haberlerinden birisi Venüs, sevgi gezegeni burcunuza geçiyor. Burcunuzun yönetici gezegeni size çok iyi gelecek para akışınızı hızlandıracak yapmak istediklerinizi çözümlemenizi sağlayacak. Aşkta ve sevgi de çok iyi bir döngü başlayacak. Tüm bu güzel etkiler her an hayatınıza aşkı getirebilecek iken, kesinleşen Mars-Jüpiter olumlu açısı kariyerde size fırsat sağlayacak. Hem maddi olarak rahatlayacaksınız hem de patronlarınızla daha güzel bir iletişim sürecine gireceksiniz.


İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya gerçekleşecek yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizin kalabalık gruplarda daha popüler olmanızı sağlarken, iletişim yönünüzü de çok aktif kullanacaksınız. Size çok iyi gelen bir enerji olurken, hareket halinde durağan uzak olursanız olayları daha rahat bir şekilde çözebileceksiniz. Hareket bereket bu hafta sizin için. Venüs’ün burç değiştirmesi ise iş ortamınız da yapmanız gerekenlere odaklanmanızı sağlayacak. Sağlık açısından ise kilo almaya yatkın bir dönem başladı dikkat etmelisiniz. Burcunuzdaki Mars’ın Jüpiter ile yaptığı açı bu hafta kesinleşirken, bu sizi güzel bir eğitim programına dahil olmanızı sağlayabilir, yine yurtdışı ile bağlantılı işlerde kazanç sağlamanız adına olumlu etkileyecek.


Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki kariyer alanınızda gerçekleşirken, kariyer de yeni başlangıç dönemi hedeflerinize odaklanmalı ve kendi planlarınızı bu doğrultuda yapmalısınız. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi arkadaş gruplarınız da revizyona yeni insanlarla tanışmaya yönlendirecek. Güvenmediğiniz insanları hayatınızdan çıkartacaksınız. Son olarak Mars-Jüpiter açısı bu hafta kesinleşiyor. Bu etkiyle beraber ödemeler, borçlar adına daha fazla efor sarf edebilirsiniz ve özellikle beklediğiniz yeni finans kaynakları için görüşmeler yapabilirsiniz. Yatırım yapmayı düşünüyorsanız önümüzdeki ay başında yapmanızı tavsiye ederim.


Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi yeni bir eğitime, yeni bir yolculuğa ve kendinizi geliştireceğiniz bir döngüye sokuyor. Uzun yolculuklar size fırsat sağlarken, uzun zamandır göremediğiniz bir yakınınızla da karşılaşma fırsatınız olacak. Venüs’ün burç değiştirmesi kariyerde çok güzel kalıcı seveceğiniz bir pozisyon getirebilir. Yine hayatınızda kimse yoksa iş ortamından yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Kesinleşen Mars-Jüpiter açısı ise evlilikte size destek verecek partneriniz, eşiniz ve ortağınız sizi çok iyi anlayacak. İletişiminizde ve yaşadığınız problemlerde yine çözüm odaklı bir hafta.


Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya yeni ayla başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, borçlar ve krediler alanında desteklerken. Yeni kazanç kapıları, beklediğiniz paraların gelmesi için yeni başlangıçlar var. Bunlar sizi maddi olarak iyi hissettirecek. Venüs’ün burç değiştirmesi eğitimle ilgili konular, yolculuklarda size iyi gelirken. Ev düzeninizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Dekorasyon için harcamalarınız artabilir. Kesinleşen Mars-Jüpiter olumlu açısı ise çocuklar ve ilişkilerde size iyi gelecek. Flört anlamında güzel etkiler altındasınız. Bu dönemde başlayan ilişkinizin uzun vadeli olacağını da belirtmek isterim.


Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya karşıt burcunuzda gerçekleşen yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi ilişkilerde, evlilikte ortaklıklarda kendinizi düşünmeniz gerektiğini biraz daha bencil olmanız gerektiğini vurgularken, Venüs’ün burç değiştirmesi ise özellikle krediler, miras, eşin ve ortağın parasında size destek verecek. Yatırım yapmak için uygun bir dönem. Kesinleşen Mars-Jüpiter olumlu açısı ise ailenin problemleri ile ilgilenmeniz gerektiğini, kendi sağlığınıza ve kendinize vakit ayırmanızı vurgularken, hobilerinizden de ikinci bir iş kapısı oluşturabilirsiniz. Kazanç kapılarınız açık bu hafta daha ticari düşünmelisiniz.


Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki iş ortamınız da gerçekleşirken, bir yandan da sağlık alanınızı tetikleyecek. Migrene ve baş ağrısına karşı risk altındasınız. İş ortamınız da ise çok fazla sorumluluk sizin omuzlarınızda olacak. Venüs’ün burç değiştirmesi ise ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte size çok iyi gelirken, güvenemediğiniz ilişkileri hayatınızdan çıkartacaksınız. “Güven” çok önemli bir sözcük olacak bu hafta. Kesinleşen Mars-Jüpiter olumlu açısı ise yatırıma yönlendirirken, mirasla ilgili aileden gelecek finansal destekle ilgili beklentileriniz varsa bu hafta sonuç alacaksınız.


Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya gerçekleşecek yeni ay ile başlıyoruz. Size çok iyi gelecek, aşkı huzuru ilişkileri, çocuk enerjisini, hobilerinizi, kendinize vakit ayırmayı tetikleyen çok güzel bir yeni ay. Bununla beraber Venüs’ün burç değiştirmesi size iş ortamında etkileyecek, iş ortamınızı daha çok para kazanmaya yönelik yenileyeceksiniz, daha fazla çalışmak zorunda kalacaksınız. Sağlık açısından kilo almaya yatkınsınız, biraz dikkat etmelisiniz. Kesinleşen Mars-Jüpiter açısı ise yine ilişkilerde size çok iyi bir noktaya getirirken, uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilirsiniz ve gideceğiz kısa yolculuklar size ilişkilerde iyi gelecek.

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya yine ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi ev, yuva ve aile konularında etkilerken. Kendinize ait bir düzen oluşturmak isteyebilirsiniz. Yine bu hafta biraz işe odaklanmak da zorlanacaksınız. Venüs’ün burç değiştirmesi sizi ilişki odaklı yapacak. Hayatınızda kimse yoksa olması için daha talep kar olurken, mevcut ilişkinizdeki problemleri çözebileceksiniz. Kesinleşen Mars-Jüpiter olumlu açısı sizin para kaynaklarınızı arttıracak. Geçen haftalarda çalıştığınız yoğun temponun meyvesini bu hafta alacaksınız ama dediğim gibi bu hafta işe odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Önemli görüşmeleriniz varsa hafta önümüzdeki haftayı tercih etmeniz daha rahat sonuç almanızı sağlar.


Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi kardeşlerle ilgili konularda öne çıkartırken, iletişim yeteneklerinizi de çok fazla kullanabileceksiniz. Lider vasıflarınız hem aile içinde kullanılacak hem de siz hayatın her alanında daha başı çeken kişi olacaksınız. Bu hafta sözcükleriniz önemli, tutamayacağınız ani sözler vermeyin. Venüs’ün burç değiştirmesi ev ortamı, evle ilgili konularda size iyi gelirken, nakit para akışınızda hızlanacak. Kesinleşen Mars-Jüpiter olumlu açısı ise sizi çok rahat ettirecek. Fırsatlar çok kolay gelirken hobilerinizden de para kazanabileceksiniz. Ayrıca kendinize vakit ayırabileceksiniz ve kendinizi çok değerli hissedeceksiniz.


Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, gelirler alanında etkileyecek. Gelirlerinizi arttırıp ticari yönden başarılı olacaksınız. Para kaynaklarınız artacak. Venüs’ün burç değiştirmesi ise yolculuk enerjisini tetikleyecek. Her an yolculuğa çıkabilirsiniz. Güvenmediğiniz insanlardan oluşan bir iş ortamınız varsa, bunları düzenlemenizi yenilemenizi sağlayacak. Kesinleşen Mars-Jüpiter olumlu açısı ise biraz böyle evde vakit geçirmenize sebebiyet verebilir. 17-18-19 Nisan ev ortamı sizi daha güvenli ve daha iyi hissettirecek. Bu tarihlerde misafir ağırlayabilirsiniz. Kendiniz misafirliğe gidebilirsiniz ama en huzurlu ortam ev ortamı olacak bunu da belirtmem lazım.
Sema Sidar
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556
Screenshot_20210412-164701_Instagram.jpg
Screenshot_20210412-164703_Instagram.jpg
Screenshot_20210412-164706_Instagram.jpg
Screenshot_20210412-164709_Instagram.jpg
Screenshot_20210412-164712_Instagram.jpg
Screenshot_20210412-164716_Instagram.jpg
Screenshot_20210412-164720_Instagram.jpg
Screenshot_20210412-164726_Instagram.jpg
Screenshot_20210412-164729_Instagram.jpg
Screenshot_20210412-164732_Instagram.jpg
Screenshot_20210412-164735_Instagram.jpg
Screenshot_20210412-164739_Instagram.jpg
 

Eklentiler

  • Screenshot_20210412-164743_Instagram.jpg
    Screenshot_20210412-164743_Instagram.jpg
    223,5 KB · Görüntüleme: 1

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556

HAFTANIN FRAGMANI

Bu hafta başında Koç burcunda bir Yeniay gerçekleşecek ve bu yeniayda Venüs, Güneş, yükselen çizgisi ,Merkür hepsi Koç burcunda olacak yani bize diyor ki; içinizden ne geçiyorsa bu yeniay haftasında gerçekleştirin. Yeni başlangıçlar yapmak istiyorsanız bunların hepsini dile getirebileceğiniz ve cesaretle adımlar atabileceğiniz bir dönem içerisindeyiz diyor. Koç Yeniayı’nın genel özeti şu: Adım atmaya ne kadar hazırsın? Ne kadar cesaretin var? Bu haftanın ve yeniayın mottosu ‘’cesareti olmayan kahraman olamaz’’. Ayrıca bu hafta biraz daha ben merkezli olacağız ve kendimiz için hayır demeyi öğreneceğiz. Yeni kararlar alacağız ve adımlar atacağız. Ayrıca bu yeniay haftasında evde olduğumuz süreçlerde kendinize dair değişiklikler yapın. Spora, diyete başlarsanız size uzun vadeli ve verimli getirileri olur.


kedi 0 (7).jpg

12 NİSAN KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU​

Yürüyün Koçlarım benim bu hafta sizi kimse tutamaz! Bu yeniayda kendinizle ilgili değişimlerde bulunmak, spora başlama ve diyete başlamak için en doğru zaman. Kendinizi daha enerjik ve şevkat dolu hissedebilirsiniz. Bu haftaki modunuz ‘’canım kendim’’ olacak. Ayrıca çok uzun zamandır gerçekleştiremediğiniz ya da adım atmaya çekindiğiniz her ne iş varsa pazartesi gününden itibaren adım attığınızda çok güzel bir şekilde meyvelerini toplarsınız. Mücadele edin ve pes etmeyin. Hakkınızı aradığınızda uzun vadeli kazançlar sizleri bekliyor Sevgili Koçlar.

12 NİSAN BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU​

Sevgili Boğa burçları sizler bu hafta birazcık inzivaya çekileceksiniz. Yeniay sizin 12. evinizde gerçekleşiyor ve size diyor ki; korkularınızla yüzleşeceksiniz, gizli saklı ne varsa, arkanızdan çevrilen ne varsa hepsi bir bir ortaya çıkacak ya da yakınlarınıza dair ani bir sağlık problemi ile mücadele edebilir ve bu alanda sorumluluklar alabilirsiniz. Zaman zaman endişe ve anksiyete halinde olabilirsiniz bu dönemde ama bugünlerde geçecek Sevgili Boğalar. Bir ay sonra sizleri de çok güzel haberler bekliyor sadece şu sıralar biraz daha enerji toplama ve inzivaya çekilme dönemleriniz olacak.

12 NİSAN İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU​

İkizler burçları bu Yeniayın şanslılarından biri de sizsiniz çünkü aşk, ilişkiler konularında çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Bekar olan İkizler burçlarının hayatlarına bir partner girebilir. Birliktelikler, yeni arkadaşlıklar edinebilir ve çevrenizi genişletebilirsiniz. Birilerinin tanıştırması aracılığıyla yeni bir ilişkiye başlamanız söz konusu olabilir. Ayrıca iş hayatınızda yöneticilerinizden destek istiyorsanız bu konuda adım atmanızın tam zamanı. Yalnızca mars ikizler burcunda ilerlemeye devam ettiği için ateşli hastalıklar, ateşli rahatsızlıklara açık bir dönemdesiniz. Biraz da sinirli ve gergin olabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeyi ihmal etmeyin ve o sinirli anlarınızı pozitif enerjiye dönüştürmeye gayret gösterin.

12 NİSAN YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU​

Yengeç burçları siz bu haftanın yorgun savaşçıları olacaksınız. Oldukça yorulacağınız, koşturacağınız ve çalışacağınız bir hafta olacak. Ancak iş ve kariyer alanında olumlu sonuçlar yaşayacaksınız. İş bulamayan Yengeç burçları bu hafta iş bulabilir. Bereketiniz artacak ve iş hayatındaki yöneticilerden özellikle de kadın figürlerden yana destek alacaksınız ve bu destekler sonucunda giriştiğiniz işlerden oldukça kazançlı çıkacaksınız.

12 NİSAN ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU​

Aslan burçları bu haftanın en çok gezeni! Ancak lütfen sosyal mesafeye ve sağlığınıza dikkat edin. İş dolayısıyla gideceğiniz yolculuklar, seyahatler olabilir ya da bir yerden başka bir yere taşınma konularınız gündemde olabilir. Ulaşımla ilgili bir takım problemler ya da bu problemlerinçözülmesi de söz konusu olabilir. Aynı zamanda yeni bir eğitime başlayabilirsiniz ve başlayacağınız bu eğitim size çok iyi gelecek. Eğitim süreci devam eden Aslan burçları ise bu dönemde sınavlarında oldukça başarılı olacaklar. İletişimi açık aynı zamanda da aşk ve ilişkilere dair de şansınızın yüksek olduğu bir haftaya adım atıyorsunuz.

12 NİSAN BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU​

Sevgili Başak burçları bu hafta kazanç kapılarınız açılacak ve ani şekilde fırsatlar kapınızı çalacak. Maddi olarak uzun zamandır zorlanıyordunuz ve artık rahata çıkma vaktiniz geldi. Borç alma-verme, alacaklarınızı alma, kredi işlerinizi ve banka ile ilgili olan işlemlerinizin kolayca halledebilme dönemindesiniz. Ayrıca ortaklaşa işlerden elde ettiklerinizi alma, hak ettiğinizi alma döneminiz olacak. Maddi anlamda büyüyeceksiniz. Eğer bir ameliyat olacaksınız o ameliyattan yana da şifa döneminiz diyebiliriz.

12 NİSAN TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU​

Terazi burçları bu hafta biraz yorgun. Evliliklerinizden yana, birlikteliklerinizden yana ya da ortaklıklarınızdan yana problemler yaşıyor olabilirsiniz, geçmişe dair bu problemlerle yüzleşebilir ve bu problemleri çözebilirsiniz. Biraz daha birliktelik ve ortaklıklar konusunda daha fazla sorumluk alacaksınız ama yeni ortaklıklar ve işbirlikleri konusunda da güzel adımlar atacaksınız. İlişkilerinizde evliliğe giden bir adım söz konusu olabilir. Birlikteliği olmayan Terazi burçları için ise bu hafta aşk ve ilişkilerinde bir geçiş dönemi olacak. Zaman zaman anlaşılmadığınızı hissetseniz de ilişkilerinize dair ani adımlar ve gelişmeler yaşayabileceksiniz.

12 NİSAN AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU​

Akrep burçları haftanın en çok ani olaylar yaşayacak burcu sizsiniz. Sağlığınıza çok dikkat edin, günlük işlerde problemler ve ani krizler yaşayabilirsiniz ama bunların çözümleri de önünüze gelecek. Uzun süredir yaşadığınız bir sağlık probleminiz varsa bununla ilgili bir tedavi süreci ya da bir ameliyat olma süreci söz konusu olabilir. Herhangi bir rahatsızlık ile karşılaşsanız bile hızlıca tedavisi olacak. Aynı zamanda iş hayatınızda size yardımcı olan insanlar tarafından fazlasıyla destek alacaksınız ve bu kişiler belki iş yükünüzü biraz alabilir. Bu hafta gerek iş hayatınızda gerek günlük yaşantınızda size oldukça yardımcı olacak ve destek olacak kişiler olacak.

12 NİSAN YAY BURCU HAFTALIK YORUMU​

Yay burçları haftanın en şanslı burçlarından biri de sizsiniz. Bekar yay burçları bu hafta itibari ile yeni bir ilişkiye başlayabilirler, ilişkilerine dair yeni bir adım atabilirler. Gözünüzü dört açın! Ayrıca bu hafta daha popüler olacaksınız ve arkadaş çevreniz tarafından destekleneceksiniz. Flörtlere de çok açık bir dönemdesiniz. Evli yay burçları ise bu hafta çocuk haberlerine karşı ani sürprizler yaşayabilirler. Bunların dışında finansal olarak da gökyüzü sizi destekliyor ve maddi anlamda bereketinizin artabileceği bir dönem içerisine giriyorsunuz.

12 NİSAN OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU​

Oğlak burçları bu hafta biraz eteğinizden sürekli çekiştiren birileri olacak. Kariyerizle mi iş hayatınızla mı aile hayatınızla mı uğraşacaksınız ? Hangi birine yetişeyim dediğiniz bir hafta olacak. Bu hafta sorumluluklarınız biraz artacak aile bireylerinden yana bir takım sağlık problemleri varsa bunların da üzerine düşün. Aynı zamanda ev hayatınızda bir takım değişimler, tadilatlar ya da taşınmalar, ev alım satımları ile ani şekilde karşılaşabilirsiniz.

12 NİSAN KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU​

Kovalar bu yılın en şanslı burçları! Yapmak istediğiniz işler ve atmak istediğiniz adımlar varsa hızlı davranmazsınız. Cesaretli olun ve geri planda kalmayın. Kendi isteklerinizi net bir şekilde belirtin ve talep edin. Çevrenizden ve kardeşlerinizden yana, akrabalarınızdan yana oldukça destek ve şifa alabileceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Ayrıca bu hafta size bol bol seyahat ve yolculuk gözüküyor. Ancak pandemi dolayısıyla bu yolculuklara çıkamazsanız bile başka bir şehirde ya da ülkede olan tanıdıklarınızdan yana yeni haberler yeni destekler almanız söz konusu olabilir. Taşınmaya dair herhangi planlarınız varsa bu hafta çok doğru bir zaman.

12 NİSAN BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU​

Balık burçları bu haftanın en çok kazananı! Bu hafta cepleriniz para doluyor. Aklı olan herkes şu sıralar bir Balık burcu arkadaş edinsin. Maddi anlamda kazançlarınız oldukça artacak. Bereketli bir hafta sizi bekliyor Sevgili Balıklar. Eğer uzun zamandır finansal olarak zorlanıyorsanız kaynaklarınız artacak ve eliniz oldukça bollaşacak. Lütfen bu süreci iyi değerlendirin.ASTROLOG ELVAN
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556
12 - 18 NİSAN 2021 HAFTASINDA HANGİ KONULAR ÖNE ÇIKACAK?

Bu hafta gökyüzünün en önemli olayı 12 Nisan'da Koç burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay olacak. Önemli planlar, projeler şeklinde geçecek bu atılımlar, önceden aldığımız bazı kararları destekler nitelikte olacak. Hafta başındaki bir diğer görünüm ise, Güneş, Merkür, Venüs ve Plüton arasındaki olumsuz açı olacak. Bu durum, güç ve hakimiyet savaşını gündemimize getirecek gibi… Ocak ayında kariyer ve görevlerimiz alanında aldığımız değişim ve dönüşüme dair kararları hayata geçirmek için oldukça fazla çaba sarf edip artık aksiyona geçmek istediğimizi göstereceğiz. 14 Nisan'da Venüs'ün Boğa burcuna geçmesiyle 9 Mayıs'a kadar, para konularında daha garantici, ilişkilerde ise güvenlik, keyif ve hazza daha fazla önem vereceğiz. Risk almaktan çekinebiliriz. Hafta sonunda Mars'ın Jüpiter ile gerçekleşecek olan olumlu açısı, etkisini hafta ortasından itibaren gösterebilir. Bu durum Kova burcunda ilerleyen Jüpiter'in internet, teknoloji, bilimsel alanlar, sosyal adalet, haklar ve kendimizi geliştirmek istediğimiz daha birçok alanda bizi bazı alışverişler, ticari faaliyetler, görüşmeler veya eğitimler gibi konularda harekete geçireceğini gösteriyor. Şubat Yeni Ay'ı bu ihtiyaçların farkına zaten varmıştık. Şimdi ise isteklerimizi uygulamaya koyuyor, sonuca gitmek için hızlanıyoruz.


kedi 0 (15).jpg


KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN)
Haftaya özel hayatınız, imajınız, tarzınız, hayata bakış açınızla ilgili yeni bir sayfa açarak başlıyorsunuz. Bu yeni sayfada atacağınız adımlar, Ocak ayındaki kariyer alanındaki yaratmak istediğiniz değişim ve dönüşümü ispat edecek nitelikte olacak. Yakın çevrenize gücünüzü, hedef odaklı, hızlı ve hayatınızı nasıl kontrol altına aldığınızı göstermek ister gibisiniz... 14 Nisan'da Venüs'ün Boğa burcuna geçmesi ile 9 Mayıs'a kadar, kazançlarınızda ve gelirlerinizde artışlar görülebilir. Kendinizi daha değerli hissedebilirsiniz. Mars ve Jüpiter arasındaki olumlu açı, hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Ticaret, eğitim, öğretim, yakın çevreler, kısa seyahatler, kardeşleriniz ile olan ilişkilerinizde harekete geçmek isteyebilirsiniz. Bu alanda yapacağınız eylemler, gelecek planlarınızı ve sosyal çevrenizdeki büyümeyi destekleyecek.
BOĞA BURCU (21 NİSAN-20 MAYIS)
Koç burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, bilinçaltı, mahremiyet, inziva ve yalnız kalmak istediğiniz alanda gerçekleşiyor. Perde arkasından bir aksiyon peşindesiniz. Ocak ayından bu yana, farklı kültürler ile olan ilişkinizde, üstünüzdeki sorumluluklar alanında gücü ve kontrolü ele almak istiyorsunuz. Bu hafta perde arkasından yürüteceğiniz planlar bu gücü elde etmenizde fayda sağlayacak. 14 Nisan'da Venüs'ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte, 9 Mayıs'a kadar, özel hayatınız, ikili ilişkilere bakış tarzınız, imajınız, görünümünüz daha ön plana çıkacak. Daha fazla özen gösterebilirsiniz. Özellikle çalışma arkadaşlarınızın dikkatini üstünüze çekmeniz mümkün. Mars ve Jüpiter arasındaki olumlu açı, etkisini hafta başından itibaren göstermeye başlayacak. Maddi konularda yapacağınız atılımlar, kariyer hayatınızda birçok fırsatın ve beraberinde büyümenin gerçekleşmesinde fayda sağlayabilir.İKİZLER BURCU (21 MAYIS-21 HAZİRAN)
Koç burcundaki Yeni Ay, sosyal çevreniz, kariyer vasıtasıyla tanıdığınız insanlar ve gelecek planlarınız alanında gerçekleşiyor. Kreatif tarafınızı bu alanda göstermek için harekete geçeceksiniz. Ocak ayından bu yana, tasarruflarınız ve yatırımlarınızı büyütme ihtiyacınız ve burada yaratmaya çalıştığınız güç ve hakimiyet, sosyal çevrenizin desteğiyle daha da kolaylaşacak. Elde etmek istediğiniz maddi güç ve kontrolü sosyal çevrenizde kararlılığınız ve girişimciliğiniz ile gösterebilirsiniz. Venüs'ün 14 Nisan'da Boğa burcuna geçmesi ile birlikte 9 Mayıs'a kadar, finansal kaygılarınızı ve korkularınızı yok etmeyi başarabilirsiniz. Bazılarınız perde arkasından yürütebileceği bir ilişkiye adım atabilir. Mars ve Jüpiter arasındaki olumlu açı, etkisini hafta başından itibaren göstermeye başlayacak. Uzaklar, farklı kültürlerle olan ilişkileriniz, internet teknolojileri, blog, web gibi konular alanında yaratmaya çalıştığınız büyüme ve gelişmeyi sağlamak için kendinizi geliştirebilir, zihinsel anlamda kendinizi daha fazla yorabilirsiniz. Yoğun bir tempo sizi bekliyor.YENGEÇ BURCU (22 HAZİRAN-22 TEMMUZ)
Koç burcundaki Yeni Ay, kariyer hayatınızda yeni bir açılım yapmanıza neden olacak. Yeni bir pozisyon, terfi veya yeni bir iş gündeminize oturabilir. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve sözleşmeler alanında elde etmek istediğiniz gücü bu şekilde sağlayabileceksiniz ve kariyer hayatınızda daha mücadeleci bir pozisyon sergileyeceksiniz. 14 Nisan'da Venüs'ün Boğa burcuna geçmesi ile 9 Mayıs'a kadar, sosyal çevrenizde ve kariyer alanından elde ettiğiniz gelirlerde olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Maaşınızda artış olabilir. Mars ve Jüpiter arasındaki olumlu açı hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Tasarruflarınızı ve yatırımlarınızı büyütmek için perde arkasından birtakım planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Önemli anlaşmalar, ticari faaliyetler konusunda harekete geçebilirsiniz.

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS)
Koç burcundaki Yeni Ay, seyahatler, farklı kültürler ile olan ilişkiler veya yeni bir şehirde yeni bir oluşuma adım atacağınızı gösteriyor. Ocak ayından bu yana çalışma ortamınız ve iş hayatınızda elde etmek istediğiniz gücü bu atılımla daha fazla etrafınıza ispat edebilirsiniz. 14 Nisan'da Venüs'ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte 9 Mayıs'a kadar, kariyer hayatınızda özellikle otoriteler gözünde çok başarılı bir imaj çizmeniz mümkün. Herkes sizi konuşuyor olacak. Mars'ın Jüpiter ile olan açısı, hafta başından itibaren etkisini gösterecek. Sosyal çevreniz, kariyer vasıtasıyla tanıdığınız insanlar ve onlarla olan ilişkilerinizde daha fazla iletişim kurmak, fikir alışverişi yapmak, çevrenizi genişletmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durum çok daha fazla sosyalleşmenize neden olacak, yeni insanlar tanıyabilirsiniz.
BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL)
Koç burcundaki Yeni Ay, tasarruflar, yatırımlar, ortak sermayeler, eşinizin kazançları, kredi, miras, sigorta gibi konularda önemli atılımlar yapacağınızı gösteriyor. Ocak ayından bu yana kurmakta olduğunuz işinizi veya işe dönüştürmek istediğiniz hobinizi ve yeteneklerinizi, daha da güçlendirmek için planlar yaptınız. Şimdi harekete geçme zamanı. Venüs'ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte 14 Nisan'dan 9 Mayıs'a kadar, özellikle yurt dışı, seyahatler, farklı kültürler ile olan ilişkilerinizde olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Bazılarınız bir seyahate veya bir eğitime beklediğinden daha fazla para harcayabilir. Mars'ın Jüpiter ile olan açısı hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Kariyer hayatınızda yapacağınız görüşmeler, ticari faaliyetler, üst düzeyler ile yapacağınız atılımlar, işinize yeni sorumlulukları, yeni alanları açarak büyüme sağlamanıza yardımcı olacak.
TERAZİ BURCU (23 EYLÜL-23 EKİM)
Koç burcundaki Yeni Ay, ilişkiler, ortaklıklar, sözleşmeler, kontratlar, müşterileriniz gibi alanlarda önemli atılımlar yapmanızı sağlayacak. Ocak ayından bu yana yapmış olduğunuz planlar konusunda artık eyleme geçebilirsiniz. Venüs'ün Boğa burcuna geçmesi ile 9 Mayıs'a kadar, pasif kazançlarınızda artış gözlemlenebilir. Mars'ın Jüpiter ile olan açısı, hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Hobileriniz, işinizin arka planı, çocuklar veya büyümek istediğiniz alanlarda daha fazla kitleye ulaşmak ve gelişme sağlamak için eğitim, öğretim, yurt dışı ve seyahatler konusunda harekete geçmeniz mümkün. Burada yapacağınız yatırım kat kat size dönecek.
AKREP BURCU (24 EKİM-22 KASIM)
Koç burcundaki Yeni Ay, iş hayatınız, çalışma ortamınız, günlük rutininiz veya sağlığınız konusunda yeni bir düzene adım atacağınızı gösteriyor. İşiniz ve girişimleriniz ile ilgili kariyerinizin geleceği konusunda yaratmaya çalıştığınız güç ve hakimiyet böylelikle hayata geçmiş olacak. Venüs'ün 14 Nisan'da Boğa burcuna geçmesi ile birlikte, 9 Mayıs'a kadar, ikili ilişkiler, ortaklıklar, müşteriler ve yasal konular alanında olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Bu alanda sizi daha güvende tutacak huzur ve sadakat dolu bir ilişkiye, ortaklığa adım atmanız mümkün. Finansal anlaşmalar size şans getirebilir. Mars'ın Jüpiter ile olan olumlu açısı, hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Eviniz, aileniz veya yuvanız alanında özellikle teknolojik gelişmeleri takip etmek istiyorsanız veya daha konforlu bir eve geçmek istiyorsanız, bu konuda finansal destekleri almak için harekete geçebilirsiniz. Krediler, bankayla olan ortaklıklar gündeme gelebilir.
YAY BURCU (23 KASIM-21 ARALIK)
Koç burcundaki Yeni Ay, hobileriniz, aşk hayatınız, yetenekleriniz, becerileriniz, eğlence hayatınız alanında yeni bir oluşuma adım atmanızı sağlayabilir. Liderlik vasıflarınızı daha fazla kullanabileceğiniz bir projeye adım atabilirsiniz. Burada yapacağınız atılımlar, Ocak ayından bu yana maddi alanda yaratmaya çalıştığınız güç ve hakimiyeti hayata geçirmenizi sağlayacak. 14 Nisan'da Venüs'ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte 9 Mayıs'a kadar, çalışma hayatınız, sağlığınız veya iş ortamınızda kendinizi daha fazla güvende hissedebilirsiniz. Mars'ın Jüpiter ile olan olumlu açısı hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Eğitim, iletişim ve bilginizi yayma konusunda yaratmaya çalıştığınız büyümeyi ortaya çıkarmak için ortaklarınız veya ticari anlaşmalarınızda önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Partnerinizle pazarlığa oturabilirsiniz.
OĞLAK BURCU (22 ARALIK-20 OCAK)
Koç burcundaki Yeni Ay, aileniz, yuvanız ve eviniz alanında gerçekleşiyor. Burada yapacağınız atılımlar, özel hayatınızdaki köklü değişiklikleri destekleyecek nitelikte. 14 Nisan'da Venüs'ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte 9 Mayıs'a kadar, çocuklar, aşk hayatınız, hobi ve eğlence gibi konularda daha keyifli bir sürece adım atabilirsiniz. Bazılarınız yatırımlardan sürpriz kazançlar elde edebilir. Mars'ın Jüpiter ile olan açısı, hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Maddi alanda yaratmaya çalıştığınız büyümeyi iş hayatınızda yapacağınız girişimler sayesinde sağlayabilirsiniz. Yoğun bir tempo sizi bekliyor. Alacağınız aksiyonlar, görüşmeler, anlaşmalar tüm zamanınızı alabilir.

KOVA BURCU (21 OCAK-18 ŞUBAT)
Koç burcundaki Yeni Ay, kardeşleriniz, yakın çevreniz, eğitim, öğretim ve iletişim alanında, bazı kısa seyahatler konusunda sizi etkileyecek. Burada yapacağınız girişimler, planlar ve atılımlar, sosyal alanda kendinizi daha güçlü hissetmenizi sağlayabilir. 14 Nisan'da Venüs'ün Boğa burcuna geçmesi ile 9 Mayıs'a kadar, aile hayatınız, yuvanız ve eviniz içindeki ilişkileriniz size daha fazla keyif verecek. Uzaklardan misafirleriniz olabilir. Mars'ın Jüpiter ile olan açısı hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. Özel hayatınızda elde etmek istediğiniz özgürlüğü, eğitim, iletişim veya hobiler alanında bir takım ticari faaliyetler ile hayata geçirmeye çalışabilirsiniz.
BALIK BURCU (19 ŞUBAT-20 MART)
Koç burcundaki Yeni Ay, gelirler, kazançlar, kaynaklar konusunda önemli atılımlar veya planlar yapacağınızı gösteriyor. Bu atılımlar gelecek planlarınızda kendinizi daha fazla güçlü hissetmenizi ve hayatınızı daha fazla kontrol altına almanızı destekleyecek nitelikte. 14 Nisan'da Venüs'ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte 9 Mayıs'a kadar, yakın çevreniz ile olan ilişkiniz, kısa seyahatler, size daha fazla keyif verecek. Mars'ın Jüpiter ile olan olumlu açısı, hafta başından itibaren etkisini göstermeye başlayacak. İnternet veya teknolojik alanda ev içinde daha konforlu bir düzen yaratmaya çalışıyorsanız, bazı tadilatlara girişebilir veya ev konusunda değişiklikler yapabilirsiniz.Zeynep Özyörük
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556
"Giden kazansa illa ki bilirdik."


cde4097754ea160b39ca4a2cae2184c09f2ba9d0.png

Yaklaşık önümüzdeki haftaya kadar (ve önceki haftayı da dahil edebiliriz) damga vuran etki... Ama belli de olmaz. Belki gidersek kazanırız ve kimsenin de bilmesine gerek yok.

Haftaya sabah saatlerinde Koç burcunda oluşan Yeni ay enerjisiyle başlıyoruz. Kendimizi daha dinamik, daha enerjik, her şeye yeniden başlama ve dünyaya yepyeni gözlerle bakma arzusuyla doluyuz. Daha umutlu daha iyimser... Jüpiter ve Marsın verdiği bu dinamik enerji ve ayrıca Güneş ve Ay'ın Venüsle yaptığı kavuşumun etkisiyle sanki yeniden doğmuş gibi hissedeceğiz. İş ve ilişkilerimizde daha renkli ve verimli yeni bakış açılarıyla dünyaya bakacağız. Uzun zamandır yapmak istediğimiz plan ve projeleri hayata geçirme enerjileriyle dolu olacağız. Elinizde hiçbir plan ve proje yoksa bile aklınızda düşündüğünüz, kalbinizden geçirdiğiniz dilekleri, niyetleri gerçekleştirme enerjisiyle dolu olacaksınız. Bakmayın havaların soğuk oluşuna... Hiçbir şey sizi durduramaz. Harekete geçin, yeter. Bu enerjileri boşa harcamayın. Ancak! Çabuk hareket edeyim derken aceleci davranmayın. Her söze inanmayın özellikle ortaklı iş ve ilişkilerinizde. Hevesli olmak başka istekli olmak başka... Her söze inanmayın. Dikkatli olun. Enerjiniz boşa sarf olmasın.

Ve ayrıca bu Yeni ayın kavuşum yaptığı sabit yıldızımızın verdiği etkiler bizleri biraz da olsa zorlayacak. Ayrılıklar, uzaklaşmalar, taşınmalar, yer değiştirmeler ya da zorunlu hareketlenmeler yerlerimizden ayrılıklar, taşların yerinden oynaması ya da bunlarla ilgili içsel istekleriniz olabilir. Ya da içsel olarak melankolik bir ruh hâline bürünebilirsiniz.

Hafta içi Venüs yönettiği Boğa burcuna geçtiğinde kendimizi daha rahat hissedebiliriz yeme içme , lüks, konfor konularında. Aklımızda, ruhumuzda iş ve ilişkilerle ilgili oluşan fırtınalar durağanlaşıp daha sakin ve huzurlu bir ruh hâline geçebiliriz.

Gökyüzünde evet zorlayıcı açılar da var ama bunlar hep daha iyisini yapabilmemiz, bulabilmemiz, düşünebilmemiz için... Bizlere bizim gücümüzü göstermemiz için varlar. Onun haricinde akışkan, kolaylatıcı, güzel enerjiler var işlerimizin, planlarımızın daha çabuk gerçekleşebilmesi için.

Burçlarınızı Yükselen burçlarınızla okumayı unutmayın.

Koç: Lider, atak, cesur Koç burcu her zaman ilk adımı atmayı sever. Ancak devamını getirmekte zorlanır. Ancak burcunuzda gerçekleşen bu Yeni Ay size başlattığınız ya da başlatmayı düşündüğünüz iş ve projelerinizi sonuçlandırmanızda yardımcı olacak. Fakat kışkırtmalara karşı dikkatli olun. Başarılı olabileceğiniz iş ya da ilişki potansiyeliniz konusunda arkanızdan iş çevirmek isteyenler olacak. Aldırmayın. Parasal kazançlarınız artacak. Özellikle hafta sonu birtakım tartışmalara çekilebilirsiniz. Öfkenize hakim olduğunuz sürece kimse sizin için sorun yaratamaz.

Boğa: Bu haftayı Venüsün de sizin burcunuza girmesiyle daha rahat enerjilerle geçireceksiniz. uzun zamandır içsel anlamda sıkıntııydınız ama bitti artık. İster işinizde yeni projeler ister evinizde tadilat dekorasyon ister aşk/sevgi/evlilik hayatınızda yenilikler/yenilenmeler yapın hepsi hayatınızda ayrı bir konfor oluşturacak. Ve sizden bundan ayrı bir zevk alacaksınız. Hafta sonuna doğru daha duygusallaşabilirsiniz. İnsanları duygularınızla daha etkileyeceksiniz. Hobileriniz, sanat ve sanatsal konularla ilgilenmek size çevrenize iyi gelecek. Hatta bunlardan finansal anlamda kazançlı da çıkabilirsiniz.

İkizler:
Bu hafta iş ve organizasyonlar konusunda oldukça aktif olacaksınız. Kurmayı planladığınız ortaklıklar konusunda dikkatli olmalısınız. Size vanlatılan her projeye inanmayın. çünkü aldatılma nerjisi yüksek burcunuzda bu aralar. O nedenle birkaç kere düşünüp iyice araştırıp siz söz sahibi olup öyle başlatın ortaklık ya da kurmayı düşündüğünüz işleri. Yakın çevrenizden hoşunuza gitmeyecek dedikodular duyabilirsiniz. Maddi konularda harcamalarınıza dikkat edin. Beklenmedik borçlar, ödemeler çıkabilir. Çocukları olanlar soğuk algınlıklarına dikkat etsinler. Nefes ve ciğerlerle ilgili rahatsızlıkları olabilir.

Yengeç:
Bu hafta kariyer ve finans konuları ön planda olacak sizler için. Çıkmaza girdiğiniz konuları çözümleyebilmeniz için bazı fırsatlarla karşılaşacaksınız. Kendisine yeni bir kariyer oluşturmak isteyenler için de sürpriz teklifler var. Ayrıca anne konuları, evli olanlar için de eşinin anne ve ailesiyle ilgili konular ön planda olacak. Üzerinize baskı kurulmasına izin vermeyin. Belki biraz zorlanabilirsiniz ancak her zamanki duygu ve akıl yürütmeniz sayesinde aşacaksınız bunları. Sosyal çevrenizi ihmâl etmeyin. Ayrıca yeni insanlarla tanışıp sosyal çevrenizi genişletmeyi unutmayın.

Aslan:
Koç burcu Yeni Ay'ı sizlere iyi gelecek. Daha coşkulu, istekli ve hevesli olacaksınız hayatınız ve planlarınızla ilgili. Özellikle beklenmedik sürpriz uzun mesafe seyahatleriniz olabilir önümüzdeki on beş gün içerisinde. Yurt dışı/Şehir dışı işleriniz ve iletişimleriniz varsa güzel haberler alabilirsiniz. İletişim trafiğiniz yoğun olacak. Aceleci olmayın. Sert çıkmayın. Uzun zamandır gerçekleşmesini istediğiniz işler yoluna girecek. Hem maddi hem manevi anlamda kazançlı olacaksınız. Aileden beklediğiniz bir miras var ise bu konuya daha gerçekçi ve akılcı yaklaşıp çözümler üretmeniz gerekiyor. Kandırılma potansiyeli var. Dikkatli olun.

Başak:
Bu hafta sizin için ödemeler, masraflar ön planda olacak. Borç ödemeleri ya da size yapılması gereken ödemelerle ilgili konularla uğraşacaksınız. Ancak hafta sonuna doğru biraz rahatlayabilirsiniz. İş bağlantılarınız oldukça güçlü olacak. İletişim, ilişkiler, arkadaşlıklar yönünden destek alacaksınız. Emlak, mal mülk konularında alım satım yapmayı düşünüyorsanız bu hafta destekleyici etkiler var. Uzaklardan görüşmek istediğiniz kişilerle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Fakat duygusal anlamda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Hafta sonu kendinizle başbaşa kalmak isteyebilirsiniz bazı konuları daha iyi değerlendirebilmek için.

Terazi:
İş ortağınız/eşiniz/sevgiliniz gibi konularda yenilenmeler, yeni başlangıçlar yapacaksınız. Karşınıza alıp konuşmanız gereken günlerdesiniz. Varsa çocuğunuz ya da birlikte yalyorsanız aile bireyleriniz, ev arkadaşınız da olabilir. Uzun zamandır hoşunuza gitmeyen konuları gündeme getirerek çözümleme çabası içerisinde olmanız gerekebilir. Duygularınızı düşüncelerinize karıştırmamaya gayret edin. Hafta sonuna doğru maddi konularla ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Objektif olun. Kimseyi suçlamayın. Ortaklarınızla yaptığınız ilerde her zamanki gibi diplomatik olun. Kıskançlıklara karşı dikkatli oln.

Akrep:
Bu hafta sağlık, günlük rutinleriniz ve varsa evcillerinizle ilgili konular ön planda olacak sizin için. Evcillerinizin sağlığı, kendi sağlığınız ve günlük koşuşturmalarınızla ilgili birtakım detayları gözden kaçırmanız olası. Çalışma hayatınızda bazı şeyleri gözünüzden kaçırabilirsiniz. Ya da kaçırdıklarınız varsa bunları henüz fark edebilirsiniz. Size düşmanlık eden insanların farkına varacaksınız. Para ve iş konusunda girişimlerde bulunmak istediğiniz konularda ise ketum olacaksınız. İşle ilgili başlatmayı düşündüğünüz plan ve projeleriniz için oldukça uygun bir zamandasınız. Sağlık kontrollerinizi yaptırmayı unutmayın. Bazı elektrik/elektronik eşyalarınızda arızalar olabilir.

Yay:
Aşk/Sevgi hayatınız hareketleniyor. Ya yepyeni bir aşk/flörte başlıyorsunuz ya da var olan ilişkinizde bir yenilenme söz konusu... İletişim trafiğiniz oldukça yoğun görünüyor. Maddi konularda da oldukça şanslısınız. İstediğinizden daha fazla kazanma süresi içindesiniz bu Yeni Ayla birlikte. Hafta ortasından itibaren işle ilgili biraz kafanız karışabilir fakat. Yenilikler yapmak isteyebilirsiniz ancak umduğunuz desteği bulamayabilirsiniz. Ancak bunlar cesaretinizi kırmasın. Sonuçta birlikte çalıştığınız kişiler sizin fikirlerinize katılacaklar. Hatta sizden destek isteyecekler. Maddi anlamda rahatlıyorsunuz.

Oğlak:
Bu hafta daha çok ev, aile konularıyla ilgileneceksiniz. Size ihtiyaçları var. Onlar için koşturacaksınız. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Belki ev/yer değiştirmek düşünceleri içine girebilirsiniz. Ya da bu konularla ilgili farklı alternatiflere yönelebilirsiniz. Ve herkesi şaşırtabilirsiniz. Bugüne kadar olan yaşantınızla ilgili alışılmadık kararlar alabilirsiniz. İş ve maddi konularınızı dijital platformlardan yönetip yönlendirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu işiniz ve maddi gelirlerinizle ilgili biraz kafanız karışabilir. Hafta sonu rahatlyorsunuz. Çocuklarınızla ilgili sevindirici gelişmeler yaşayacaksınız.

Kova:
Kardeşler, yakın akrabalar ve yakın arkadaşlarınızla ilgili güzel sevindirici gelişmeler yaşayacaksınız. Sizin de iletişim trafiğiniz yoğun olacak. İş, seyahat konularında yeni planlar yapacaksınız. Aile ve iş ortaklıkları konuları gündeminizde olacak. Ancak karar vermeden önce birkaç kez düşünün. Biliyorsunuz "ortaklık" konuları pek size göre değil. Aklınıza takılan her soruyu detayına kadar inceleyin. Evinizde tadilat, dekorasyon yapın. İmkanı olmayanlar eşyalarının yerlerini/odalarını değiştirsinler. Dışarı çıkın. Sahafları, antikacıları gezin. Maddi konularda dikkatli olun. Yatırım yapmayın.

Balık:
Gayet duygusal ve romantik bir hafta içindesiniz. Ancak ayaklarınızın yere basmasına gayret edin. Bu hafta maddi, finansal konular gündeminizde olacak. Har vurup harman savurmayın. Bu konuda her ne kadar akıllı olsanız da fazlasıyla savruksunuz. Bugün bulduğunuzu bugün harcamayın. Çünkü çok ihtiyacınız olacak o paraya. Aile ve arkadaşlarınızla olan görüşmelerinizde sivri dil kullanmamaya dikkat edin. Hafta sonu sevdiklerinizle daha güzel vakit geçirebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla maddi konularla ilgili çekişmeler, sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Fazla üstüne gitmeyin. Evinize zaman ayırmayı unutmayın.


Sevgiyle kalın.

AstroKedi Dilâra