12.gün değerim 256.7 ALLAH a şükürrr

tebrik ederim larem. rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım.

senin dondurulmuş emriyoydu sanırım. benimde ramazanın sonuna dondurulmuş embriyo transferim olacak. jel mi kullanmıştın yoksa iğnemi.memorialde hale hanımdı doktorun değilmi?

evet canım dondurulmuş emb<jel kullanıyorum hale hn doktorum;senin tedavinde hayırlı olsun inş.darısı senin başına kutlarız inş senin haberinide

larem canım diğer topikte kutlamıştım baktım burdada sen varsın yazmadan duramadım çok mutlıyum canım senın adına inan sanki kendim hamileyim inan okadar mutluyum allahım tamamına erdirsin.:teytey::teytey:

Canım tebrık ederım..darısı baŞımıza ınaŞaaalllahh..larem memorılde bu 2 cı denemenmıydı..canım Şuan jel kullandıĞını demıssın ..ÖbÜr denemende ıgne mı kullanmıŞtın..larem bırde tutnmada jel daha mı etkılı..

Canım tebrİk ederİm..darısı baŞımıza İnaŞaaalllahh..larem memorİlde bu 2 cİ denemenmİydİ..canım Şuan jel kullandıĞını demİssİn ..ÖbÜr denemende İgne mİ kullanmıŞtın..larem bİrde tutnmada jel daha mı etkİlİ..

sağol canım evet 2 denemeydi dondurulmuş embr.ile canım ikisinde de jel kullandım
o yüzden jel daha etkili diyemem

evet canım dondurulmuş emb<jel kullanıyorum hale hn doktorum;senin tedavinde hayırlı olsun inş.darısı senin başına kutlarız inş senin haberinide

inşallah canım bende o günleri görebilirim. transferini adetinin kaçıncı günü yaptılar. estrofem ve coraspirin mi kullandın? bi de kaç kez muayeneye gittin. çok soru soruyorum biliyorum. benim doktorumda hale hanım temmuz ayındaki tedavim ohss olmamdan dolayı ertelendi.o yüzden merak ediyorum.

inşallah canım bende o günleri görebilirim. transferini adetinin kaçıncı günü yaptılar. estrofem ve coraspirin mi kullandın? bi de kaç kez muayeneye gittin. çok soru soruyorum biliyorum. benim doktorumda hale hanım temmuz ayındaki tedavim ohss olmamdan dolayı ertelendi.o yüzden merak ediyorum.

canım adetin 2 günü gittim ve estrofem e başladım;coraspirin ve folikasit zaten devam ediyordum;1 kez daha gittim (yaklaşık adet başlangıcın 10 günü ) o zamanda muayene ve transfer tarihi hakkında bilgi geldi.O zamanda crinojel e başladım

olsun canım ne merak ediyorsan sorrrr

canım adetin 2 günü gittim ve estrofem e başladım;coraspirin ve folikasit zaten devam ediyordum;1 kez daha gittim (yaklaşık adet başlangıcın 10 günü ) o zamanda muayene ve transfer tarihi hakkında bilgi geldi.O zamanda crinojel e başladım

olsun canım ne merak ediyorsan sorrrr[/QUO

sağol canım cevabın için. en son muayeneden sonra bi kaç gün içindemi yaptılar transferini. yoksa dahamı uzun sürdü. benim transfer bayramamı denk gelir diye tereddüt içindeyim. birde kaç ta ne emriyo transfer edildi sana canım.

evet canım bir kaç gün içinde oldu ve benim 3 tane dondurulmuştu zaten 2 dediler ama eşim 3 dediği için 3 de tranfer olduuu

evet canım bir kaç gün içinde oldu ve benim 3 tane dondurulmuştu zaten 2 dediler ama eşim 3 dediği için 3 de tranfer olduuu

anladım canım sağol. Rabbim gönlüne göre versin. maşallah değerin artmış. şimdi dahada rahatlamışındır. hayırlısıyla sağlıklı sıhatli gelir bebiş yada bebişlerin inşallah.

X