12 haftalık cinsiyeti belli oldu

Merhaba biz de 12 haftalığız ultrason resim çok benzettim benim bebeğime bize doktor yanılma payım yüksek emin değilim sadece tahmin kıza benziyor dedi sizce bakar mısınız kız mı erkek mi bana hiç kız gibi gelmiyor erkek gibi geliyor
Kafa yapısı erkek gibi
Kaçıncı haftada değişti
tam hatırlamıyorum ama 13. Haftada kesin belliydi erkek olduğu

Banada 12. Haftada kız dediler ikili taramada hatta 17. Haftya kadar %100 kız dendi 18 . Haftada erkek oldugunu söylemişmiydim dedi doktor ben şok oldum erkek oldu sonuc , 16. Hafta ve sonrasında kesinleşiyor bence hatta 12. Haftada bacak arasınıda cekmıstı kesin kız diye onu ve fotosunuda eklıyorum size fotoğraf olarak
Doktor bacak arası resim verdi sizce nedir cinsiyeti

Eklentiler

• IMG_8537.png
    IMG_8537.png
    452,4 KB · Görüntüleme: 323
Kızlar dün doktorum cinsiyet tahmini yaptı kız büyük ihtimal ama 3 hafta sonra tekrar bakarız kesin o zaman belli olur dedi ben hep erkek hissediyordum ama kız olunca çok mutlu oldum hissiyat olarak sadece erkek olucak kesin diyordum ama yanıldım sanırım sizce cinsiyeti değişicek mi çok heycanlıyım ☺️ Ultrason fotoğrafını asağıya ekliyorum Eki Görüntüle 3233482
İyi bi doktordan bilir bizimde oğlum 12 haftalıkken maşallah aslan gibi demişti doktorumuz

X