12 Haftalık Hamilelikte Karın Ağrısı Yaşayanlar

bus92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
4
0
31
Merhaba,

11+4 haftalık hamileyim yani 12.haftanın içindeyiz.
Ancak iki gündür karın ağrısı yaşamaktayım.Ağrı kıvrandıracak bir ağrı değil,günlük hayatıma da engel olmuyor ama içten içe hissediyorum ve huzursuz oluyorum.

Bu durumu aranızda yaşayan var mı lütfen yardımcı olun.

Ilk herhalde?
Olur ara sıra saplantılar. Bebek yer ediniyor kendine. Çekirdek kadar da olsa sallanıyor, oynuyor kendince. Vücut alışıyor.

Kimse yok mu başka cevap verebilecek:KK43:

Bu kadar endişe etmene gerek yok canım. Bebek büyüyor rahim genişliyor. Gaz olur şişkinlik olur. Hamilelik hastalık değil en ufak bir şeyde bu kadar endişe etme canım 😊 normal zamanda hiçmi karnın ağrımıyor bunlar olası şeyler. Ben 20 haftalığım bende sık sık karın ağrısı gaz sancısı kasıklarda batmalar kramplar yaşıyorum.

Bu kadar endişe etmene gerek yok canım. Bebek büyüyor rahim genişliyor. Gaz olur şişkinlik olur. Hamilelik hastalık değil en ufak bir şeyde bu kadar endişe etme canım 😊 normal zamanda hiçmi karnın ağrımıyor bunlar olası şeyler. Ben 20 haftalığım bende sık sık karın ağrısı gaz sancısı kasıklarda batmalar kramplar yaşıyorum.
içimi rahatlattınız , iki günden beri geçmedi hafif hafif devam ediyor endişe ettim:KK43:

X