13.76 mm kese var bebek yok yardim

Cuma günü muayeneye gittim. 9 haftalık olmuştu ve boş keselik onaylandı. Dün ne yazık ki kürtaj oldum canım. Hayırlısı böyleymiş. İnşallah Rabbim yerini sağlıkla doldurur...
Rabbim daha büyük acılar yaşatmasın,en hayırlı ve sağlıklı zamanda yeniden nasip etsin 🙏 peki beta niz yukseliyor muydu bu sürede? Keseyi kac beta ile gördünüz

Rabbim daha büyük acılar yaşatmasın,en hayırlı ve sağlıklı zamanda yeniden nasip etsin 🙏 peki beta niz yukseliyor muydu bu sürede? Keseyi kac beta ile gördünüz
Keseyi 1320 deyken gördük. Betamda gayet düzenli bir şekilde yükselmeye devam ediyordu. Ama 9 hafta boyunca hiç kesede bebek oluşmadı.

Merhaba lütfen yardımcı olur musunuz hanımlar 🙏🏻 6+2 günlük hamileyim. Geç döllenme ile hamile kaldım. Bugün doktorum kesenin içinde bebek görmediğini 1 hafta sonra tekrar gelmemi söyledi. Doktorum da şaşkın. Kan değerlerim sürekli şekilde düzenli artış göstermeye devam ediyor. Hamilelige dair tüm belirtileri tam gaz yaşıyorum. (Bulantı haric). Böyle olup da sağlıklı gebelik geçiren var mi? Kesemiz 13.76 mm
Beta değeriniz kaçtı acaba

Bende 6+2 deyim. Kesem 15mm olmuş ama yolk görünmüyor. Doktor bi hafta daha şans verelim dedi. Tabi benim kanamam da oluyor ara ara. Onun içinde iğne verdi doktorum. Umarım haftaya güzel haber alırım.
Merhaba iki şey sormak istiyorum kese ölçüsüne nerden bakıyoruz? Doktor bana söylemedi. İkicinci olarak yolk sac ne demek her yerde okuyorum ama anlamadım kesenin diğer adı mi?

Merhaba iki şey sormak istiyorum kese ölçüsüne nerden bakıyoruz? Doktor bana söylemedi. İkicinci olarak yolk sac ne demek her yerde okuyorum ama anlamadım kesenin diğer adı mi?
Kese boyutu ultrason çıktısında yazıyor. Yolk saç da beslenme kesesi önce Yolk sac oluşuyor sonra embiryo oluşuyor. Benim de 9 haftaya kadar bekledik kese gayet uygundu haftasına göre ama Yolk saç oluşmuştu embiryo gelişmemişti.

Kese boyutu ultrason çıktısında yazıyor. Yolk saç da beslenme kesesi önce Yolk sac oluşuyor sonra embiryo oluşuyor. Benim de 9 haftaya kadar bekledik kese gayet uygundu haftasına göre ama Yolk saç oluşmuştu embiryo gelişmemişti.
7+3 olucam kontrole gittigim de inşallah gözükür ilk kez duyduğum bişey başıma geldi :KK43: ilkinde 5 haftalık herşey netti kalp atışı falan. Hayırlısı inşallah

7+3 olucam kontrole gittigim de inşallah gözükür ilk kez duyduğum bişey başıma geldi :KK43: ilkinde 5 haftalık herşey netti kalp atışı falan. Hayırlısı inşallah
İnşallah canım benim de sağlıklı gebelikten sonra oldu. Rabbim sağlıkla huzurla kucağınıza almayı nasip etsin

Bende bekledim en son karından gözükmedi vajinadan gözüktü ve sonlandırıldı inşallah siz de sıkıntı olmaz herkesin bir olmuyor

Cuma günü muayeneye gittim. 9 haftalık olmuştu ve boş keselik onaylandı. Dün ne yazık ki kürtaj oldum canım. Hayırlısı böyleymiş. İnşallah Rabbim yerini sağlıkla doldurur...
Ben de 6+2 yim sizin gibi. Kese var bebek yok. Sanırım benim de sizin gibi sonuçlanacak :KK43:

panik yapmayın her şeyde bir hayır vardır biraz daha bekleyin doktor bir daha bakınca görür inş. Şer görünen de hayır hayır görünen de şer vardır sadece tevekkül edip beklemek gerek. Rabbim güzel sonuçlar almanızı nasip etsin
Aminnn 🙏 Artık hayırlısı olsun diye dua ediyorum, vardır Rabbimin bir bildiği :KK43: inşallah çok sağolun 🙏💕

Bende 6+2 deyim. Kesem 15mm olmuş ama yolk görünmüyor. Doktor bi hafta daha şans verelim dedi. Tabi benim kanamam da oluyor ara ara. Onun içinde iğne verdi doktorum. Umarım haftaya güzel haber alırım.
Sakın ümitsizliğe kapılma.6+4 bende hamileyim.benimde geçen cumartesi ve pazar günü kanamam oldu hergün progesteron iğne oluyorum rahim içinde kanama alanlarım var.Pazartesi ankarada doçente gittim yolk kesen yok gözükmüyor dedi ama benim kendi doktorum gördü diye israr edince birdaha baktı evet gördüm dedi.senin adetine göre çoktan bebeğin kalp atışını görmemiz lazım dedi.4 gün sonra tekrar bakacam dedi gittik eşimle yolk kesesi yok gebelik kesesinin içinde kanama var çocuğu alacaz dedi birkaç gün daha beklemek istiyorum dedim çıktık eşimle oradan.1 dr demesiyle bebeğimizden vazgeçmicem diyip başka dr gittik o bebeğimizin kalbi atıyor dedi gösterdi ve sesinide duyduk.size tavsiyem kesinlikle tek doktorun dediğiyle karar vermeyin.

X