13 haftalık hamileyim cinsiyetimiz için Dr erkek olabilir dedi çıkıntı görüyorum dedi değişir mi ?

oglumherseyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
1.507
1.139
Merhaba kızlar benim normalde 12 haftalık hamile olmam gerek ama bebeğim önden gidiyor bugün doktor bir çıkıntı görüyorum dedi pipi gibi mi dedim evet dedi değişir mi sizce Rabbim hepimize evladımızi sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah dualarım sizlerle. ..:emir_bebek:

Banada 12 de çıkıntı görüyorum erkek gbi dedi sonraki haftalar pipisinide gösterdi hala aynı yani degişmedi :nazar:

Merhaba kızlar benim normalde 12 haftalık hamile olmam gerek ama bebeğim önden gidiyor bugün doktor bir çıkıntı görüyorum dedi pipi gibi mi dedim evet dedi değişir mi sizce Rabbim hepimize evladımızi sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah dualarım sizlerle. ..:emir_bebek:
Canım bana da 10.haftada erkeğe benziyor çıkıntı var dedi. Evet gerçektende erkek. Allah sağlıkla sıhhatle versin evladını inşallah :KK66:

Benim ilk bebek 9 haftalikken öğrenmiştik erkek dediler erkek çıktı.2.ye 12 haftalikken erkek dediler ve ben de gördüm cok netti erkek derse dogru çıkıyor yani.kiz derse görememiş olabiliyor.

X