13 mayıs 2003 ten sonra...

S

SteelB

Ziyaretçi
Seni çok özlüyorum... Yokluğun tahammül edilir gibi değil. Adını anmadan geçen tek günüm yok.
Yerini hiçkimsenin dolduramayacağını biliyordum, dolduramadı, dolduramayacak.

O eski t-shirt'ün yerine ( ki yavaş yavaş uçmakta üstünde kalan kokuların ) yüzümü bir kerecik göğsüne gömebilmek için dünya üzerindeki tüm varlığımı feda edebilirdim. Yani o kadar, o kadar, oooo kadaaaaar özledim seni.

Kendimi avutuyorum meşgalelerle. Hayat içindeki saçma sapan işlerle, didişmelerle.
Senin prensiplerin, sevgin ve ışığın yolumu aydınlatıyor. Ama yetmiyor. Özlem bitmiyor. Kulağımda senin sesinden " akşam oldu, hüzünlendim ben yine..." "Şimdi uzaklardasın, gönül hicranla doldu, hiç ayrılamam derken, kavuşmak hayal oldu." şarkıları...Gün yorulup akşama teslim ederken şehri, biliyorum seni bir daha göremeyeceğimi, sesini işitemeyeceğimi, sarılıp öpemeyeceğimi...

Hep yanıldı " zamanla küllenir " diyenler. Ciğerime oturan hançer, ilk günkü tazeliğinde ne hikmetse. Mayıs ve bahar bana 6 yıldır karalarla geliyor. Zemheri estiriyor ruhumda, yeni yeni tomurcuklanan yasemin, hanımeli, beyaz zambaklarına inat... Ne kadar hayat dolu da olsam, senin "mutlu yaşa, bunun için çalış " tavsiyeni pusulam da yapsam, yokluğun hep yüreğimin bir köşesini tırmalıyor. Hiç bir mücadele, bu çaresizliğin acısı ile boy ölçüşemez. Yıllar sonra anladım ki bu özlem derinleşir, zorlaşır ama nafile çabama rağmen çoğalır, bitmez.

Ben de kanatlanıp yanına, cennete uçuncaya kadar seni özleyeceğimi biliyorum canım babacım. Nur içinde yat...

Guzl Duygulandım Canım.. Derdın Buyuk Sanırım :KK43:

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

ayyy içime nasıl bir acı oturduuuu

Rabbim mekanını cennet yapsin canım babanın çok ama çok duygulandımmmafoldumben

allah sabır versin canım.ölenle ölümüyor ,babnın sözünü dinle ve mutlu yaşa sözünü erteleme canım hayat çok kısa.başın sağolsun.

canım başın sagolsun. rabbim mekanını cennet etsinsin.

mekanı cennet olsun.
Allah sabır versin sizede..

senağlama senağlama senağlama acı hep aynı demi yıllar geçsede mekanı cennet olsun bitanem

Nazik taziyelerini bırakan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Allah gecinden versin,yaşamayan bilemez. En neşeli anınıda bile yüreğe mıhlanmış acıyı söküp atamıyor insan. Bazan ince buruk, bazan biber gibi yakıcı. Geçenlerde biraz şımarasım geldi, hemen cevabı yapıştırdılar " oooo! seni şımartmışlar" diye gülüşmeler arasında. Önce tuttum biran kendimi sonra dudaklarımdan dökülüverdi " Beni şımartan tek bir insan vardı, o da 6 yıl önce öldü..." o anda içimi kaplayan hüzün anında ortama sirayet ediverdi. Çok büyük boşluk. Sanki yaslandığıM çınar göçüp gitti...

Bir şiir koymak istiyorum buraya muhtemelen çoğunuzun bildiği. Peşine sevdiklerinizle uzuuun ve mutlu bir ömür dileklerimi ekleyerek.

Sağlıcakla.

SESSİZ GEMİ

Artık demir almak günü gelmişse zamandan,
Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

Hiç yolcusu yokmuş gibi sessizce alır yol;
Sallanmaz o kalkışta ne mendil ne de bir kol.

Rıhtımda kalanlar bu seyahatten elemli,
Günlerce siyah ufka bakar gözleri nemli.

Biçare gönüller. Ne giden son gemidir bu.
Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Dünyada sevilmiş ve seven nafile bekler;
Bilmez ki, giden sevgililer dönmeyecekler.

Bir çok gidenin her biri memnun ki yerinden.
Çok seneler geçti; dönen yok seferinden

Y.Kemal Beyatlı

Dılıne yÜreĞıne saĞlık.keŞke bı sÖz olsa sÖylensede ıÇın rahatlaa keke yapılacak bı Şey olsade yapıversek ama ÖlÜm kelımelerın kıfayetsız kalıp sÖzÜn bıttıĞı yer.
Ama Çok Şansla bı baban varmıŞ kı senın gıbı bı hazıne bırakmıŞ gerısınde.
EĞer telafısı olacak bırŞey olsaydı ınan tÜm kalbımde dua ederdım dÜzelsın dıye ama dedım ya baban Şımdı cennette ve o muhteŞemlıĞın tadını Çıkarıyodur.
Allahım ganı ganı rahmet eylesın yattıĞı yer sıkmasın nurla dolup cennet olsun
allah bunu unutacak kadar baŞka bÜyÜk acı vermesın ınŞ.

Canım Allah sabırların en büyüğünü versin inşaallah.....
Okadar içten yazmışsın ki çok duygulandım mafoldumben
Rabbim babanın kabrini nur,mekanını cennet yapsın inşaallah...:Saruboceq:

ne yazacağımı bilemiyorum... Rabbim sabır versin... babacığının mekanı cennet olsun inşallah...​
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:​

Dİlİne yÜreĞİne saĞlık.keŞke bİ sÖz olsa sÖylensede İÇİn rahatlaa keke yapılacak bİ Şey olsade yapıversek ama ÖlÜm kelİmelerİn kİfayetsİz kalıp sÖzÜn bİttİĞİ yer.
Ama Çok Şansla bİ baban varmıŞ kİ senİn gİbİ bİ hazİne bırakmıŞ gerİsİnde.
EĞer telafİsİ olacak bİrŞey olsaydı İnan tÜm kalbİmde dua ederdİm dÜzelsİn dİye ama dedİm ya baban Şİmdİ cennette ve o muhteŞemlİĞİn tadını Çıkarıyodur.
Allahım ganİ ganİ rahmet eylesİn yattıĞı yer sıkmasın nurla dolup cennet olsun
allah bunu unutacak kadar baŞka bÜyÜk acı vermesİn İnŞ.

Canım Allah sabırların en büyüğünü versin inşaallah.....
Okadar içten yazmışsın ki çok duygulandım mafoldumben
Rabbim babanın kabrini nur,mekanını cennet yapsın inşaallah...:Saruboceq:

ne yazacağımı bilemiyorum... Rabbim sabır versin... babacığının mekanı cennet olsun inşallah...​
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:​

Bu içten samimi mesajlar için yürekten teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın.

canım benim allah mekanını cennet yapsın çok üzüldüm ama takdiri ilahi

Nur içinde yatsın babanız..Allah size sağlık sıhhat sabır versin.Acınızın büyüklüğü yazınızdan belli.Hepimizin gideceği yer aynı ama üzülmemek elde değil.

mafoldumben nasıl yürekten anlatmışşsın.allah rahmet eylesin.allah sana sabır versin canım. senağlama

offf.. Allah size sabırlar versin. Babacığınızın mekanı cennet olsun..

X