13haftalık hamilelikte kanama

Merhaba herkese tüp bebekle ikizlere hamileyim dun benimde kahverengi akıntı oldu bir iki saat sonra kırmızıya döndü kan şeklinde geldi prolutonu haftada bir vuruluyordum. Az önce konuştum progestan fitil yaoiyor olabilir mi dedim oda bütün ilaçları bırakın artık ilaca ihtiyacınız olmaması lazım dedi progestan fitili 1 hafta daha kullanmam gerekiyordu. Kafam karıştı tekrar kanama gelirse ne yapacağım prolutonu da vurulmayacagim proluton durduruyor hemen kanı. Kafam çok karışık siz progestan fitili bırakmış miydiniz
ben 13 haftaya kadar kullandım hem fitili hem iğneyi

Teşekkürler 🤗 bende vurulacagim da tüp bebek doktorum vurma demişti artık ama kanama olursa ne yapacağım vurulursun artik
Tüp bebek doktorum benim kalp atımından sonra ilgilenmiyor aynı hastanede kadın doğum doktoruna gitmiştim ben iyi ki de doktorumla yollarım kesişmiş diyorum onları kullanmasam belki de erken doğum yapacaktım ama küvöz e girmeden kucağıma aldım allahım size de nasip etsin iğnenin bir zararı yok öncesinde düşüğü 6. Aydan sonrada erken doğumu engelliyor ama tabi acısı ayrı oturamıyorsun bir süre sonra :)

Tüp bebek doktorum benim kalp atımından sonra ilgilenmiyor aynı hastanede kadın doğum doktoruna gitmiştim ben iyi ki de doktorumla yollarım kesişmiş diyorum onları kullanmasam belki de erken doğum yapacaktım ama küvöz e girmeden kucağıma aldım allahım size de nasip etsin iğnenin bir zararı yok öncesinde düşüğü 6. Aydan sonrada erken doğumu engelliyor ama tabi acısı ayrı oturamıyorsun bir süre sonra :)
Benim şuan gittiğim doktorum da kesin bişey söylemiyor normal kadın doğum doktoru başka bı doktora goruneyim diyorum bakalim Allah çocuklarınızı size bağışlasin 🤗

Bazen doktorlarında malesef hiç acıması olmuor ve insanı rahatlatmak yerine daha çok strese sokuorlar.. o yüzden aradada olsa başka bi doktorada danışmak lazım bencede..

X