Cuma Zayıflama Yarışması 14. Takım

sevalcim benmde 5.günüm bendede aynı belirti oluştu ama ben 1 ay devam etmek istiyorum çorbalarla çok ince 1 dilim kepek ekmegi yiyiyorum bagırsaklarımı bozmasın diye ama her corbada degil günde 1 kere daha tartılmadım cumadan önce tartılmıycam ama yapan 1 arkdas daha var nurkeray onun 2 günde 1.5 kilo farketmiş darısı basımıza

merhabalar...
aranıza yeni katıldım.lahana çorbası diyetinin 3.günündeyim.henüz kilomda çok farklılık yok.duyduğuma göre bu diyet bağırsakları bozuyormuş.ama bende sadece idrar sıklığı oldu,bilen varsa cevap verebilir mi,gerçekten bağırsakların bozulmusı mı gerekiyor.

bana da bu gün komşum söyledi bağırsaklara zarar veriyo yapma artık diye ama bende o yönden bir değişiklik olmadı her zamanki gibi gazda yapmadı şimdilik memnunum bu diyetten kendimide çok zinde hissediyorum:dance::dance::tomato::tomato:

kızlar bende 2 bucuk gün yapmıştım ve o akşam bagırsaklarım çok köü oldu yani ishal gibi ama anlatılmıcak kadar kötü normal yemege gecince oldu yani
bende şimdi 1 tabak şehriye corbası içtim 1 dilim ekmekle 2 çatalda kızımın makarnasından yedim ve bolll su

kızlar nerdesiniz yaaaa

bende bu gün uğramadım diye üzülüyordum saat 12 gibi geirmeye çalıştım ama site açılmadı aklım burda kaldı ama tuğba nur sibel dışında kimsede gelmemiş nerdesiniz huuuuuuuuu.........

ben bu gün tam kıvamımdayımmsırnaşık şey
sabah lahan çorbamı içtim 2 domatesle salata yaptım sonra saatlerce egzersiz yürüyüş yaptımhihoyyythihoyyytsositososito

önce sabah evde tek başına egzersiz yaptım saat 11 de komşumla yapıyoduk ben eşofmanlarımı giydim komşum aşure yapıyorum gelin yiyelim dedi delikafadulden bütün komşular gitti benim yürüyüş yapmam lazım dedim onlar oturup aşure yerken ben yürüyüş ve egzersiz yaptım eve koca 1 tabak aşure verdi komşum aşureyi şöyle bi kokladım eşime verdim yemesi için

tadına bile bakmadımmmmmmm:dance:
aşurenin yarısı tezgahın üstünde duruyo yemekte istemiyorum

yemeyince daha mutlu oldum:dance::dance:
öğlen haşlanmış et üzerine domatesli maydonozlu sarımsaklı yağsız sos yaptım yedimm çok ta güzeldi içimde çok rahat
vallahi aşurede aklım kalmadı sositososito

selam aleyküm kardeşler.hepinizin aşure günü mübarek olsun.cenabı mevla sofranızdan evinizden aşure bereketini eksik etmesin ,dünyanın meşgaleleriyle kararan kalplerimiz huzur bulsun,zulüm altında olan tüm müslümanların Allah yar ve yardımcısı olsun ve zaferler nasip etsin inşallah.

bu arada ben bugün az ıspanak yedim.az yağlı ve az tuzlu pirinçsiz.akşama komşumuza davetliyiz tüm komşu bayanlar.yarın sabah da benim evde hem sohbet kuran okuncak hemde kahvaltı var.oyüzden yarın akşama kadar pek giremeyebilirim.

yaa ben burdaydım öğlenn bendede degişiklik yapmadı şimdilik ii gidiyor 17.00 gibi çorba içicem bide bol domatesli salata ama bugun hiç hareket yapamadım ders calışmam gerek yarın telafi ederim onuda sedaaa21 cnm görüyorum seni ama paylaşımda bulunmuyorsun hiç?

kızlar az önce tartısı az tartan komşumda tartıldım moralim bozuldu :asigim:1.5 kilodan başka kilo vermemişim gibi gözüküyosenağlama

slm arkadaslar uykulul uykulu geziyorum bugun gece calistim bugunde cocuklar evde ve spor gunleri bende uyuyamadim sabah kahve bogca oglen bezelye ve yogurt yedim aksamada mercimek corbasi icecem

slm kizlae ya bugun anca geldim ama gidecemm
aman bende niyatliyim bugun sabahtan beri magazza geziyom burda ucuzluk gunude oyuzden eve geldim ev ellialti olmus temizlik yaptim ama cok fena basim agriyo gidip yemek yapacam sonrada yiyip yatacamm opuldunuz kizlar bugun benden hayir yok yani sporumuda yapmadimm ufffffffffffff

tmm cnm bende çorbamı içmeye gidiyorum nuray bozma moralini bakalım cuma ne gösterecek hem 1.5 bile bişey dimi ama

tmm cnm bende çorbamı içmeye gidiyorum nuray bozma moralini bakalım cuma ne gösterecek hem 1.5 bile bişey dimi ama

yarın sabah ilk tartıldığım tartıda tartılıcam
az önce neredeyse taze ekmekten koparıp yiyordum sinir oldumya 1.5 kiloda iyi ama o kadar lahana diyeti yaptım kaçamaksız bide 3-4 kilo vermem lazımdı en az

yarın çorbam bitiyor et var yine ben gidip biraz daha et ve domate yiyim diğer yiyeceklere saldırmadan

bu akşmada misafirlerimiz var taziyeye gliyorlar işimde vardı ya temizlik yapıcam daha cuma günü için neyse ben kaçar öpüldünüz

neslişim geçmiş olsun
bizi yanlız bırakma ne olur kaydirigubbakcemile5

kızlar bende yemegımı hazırladım vaktın gelmesını beklıyorum
menumde yogurt corbası, kofte kızartması esım ıcın hazırladım ama bende 2 tane yerım heralde butun gun actımnaniknanik
Neslıhan burdada oyle heryer ucuzluk ama ben daha cıkmadım, sen neler aldın bakalım aksama kadar gezdıgıne gore:smiley-cool:

kızlar selam site bugün coştu gene hata verdi durdu
ben bugün sabah 2 galete peynir ara yogurt galete öğlen 1 kese çorba 1 kaşık yogurtla kızımın tabagından 2 çatal makarna aşırdım yarım dilim ekmekle akşamda 1 tabak çorba ve 6-7 tane kara lahana sarması yedim
yaaa bide kızmayın ama 1 avuç içi kadar kuruyemiş yedim üfff bolcada su
hazır eşimde bu akşam işe gitmiyo biraz yatıcam şimdi namaz kılıp sabah 8 den beri ayaktayım gözlerimi tutamıyorum tabi ne kadar yatarım 2 çocukla bilmem ama yürümeye niyetliyim gecede olsa

kızlar eşim kızımla birlite neler yiyiyo tv karşısında görseniz
sınıyolar sanki beni küçük paketteki eti cinlerden almış yaa ben deli olurum onlara
büsküviler kremalı cukalatalı 2 tane ayrı poşet kuruyemiş
ayy bende bari beyaz leblebimi yiyim napıyım

ahh cnm sen bide bizimkileri görsen dayanamadıgım cipsler,kuruyemiş,kola ve patlamış mısır yiyiolar film izlerken şimdi ama ben kaçtım suyumu içtim domtes hakkım kaldı bugun sadece 2 tane

iyi akşamlar.ben az önce geldik komşudan.ya pırasa dolması yapmışlar.ilk defa yedim hoşuma gitti.sadece ondan ve salata yedim ben.diğer yemeklerden yemedim.bu hafta hiç tartılmadım.en son 85 tim ama şimdi bilmiyorum.cuma görcez artık.eee yarında ev sahibiyim misafirler var kahvaltıda.onlarla kahvaltı yapcam artık.ayyy yarını hayırlarla bi atlatsaydım.

hiç sormayın kızlar yaaa birde aşure ayı
nasıl dayanıcaz o güzelim aşurelere
yarınd öbür komşum aşure yemeye çağırıyor
kızlar bu gün aşure yemedim sizinle paylaştım kimse aferin demedi bana :1no2:bütün motivasyonumu bozdunuzdelikafaduldenaşkolsun size yani
bende kalan aşureyi yedim iştelülülülülülü

X