15.04.2010 perşembe günü ameliyata giriyorummmm yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım hiç korkma benim gibi hassas bir bunye ameliyata girebildiyse herkes rahatca atlatır emin ol:))) şimdiden basarılarrrr iyi haberlerini bekliyoruz:)

ayyyy canım inşallah kolay atlatırsın. Rabbim yardımcın olsun dualarım seninle.

bende ameliyat oldum bugün ikinci günüm ama estetik korkumdan yaptıramadımmm :KK43:((((((((((((((((((( son anda vazgectimmmmmmmmmmmm sadece deviasyon problemini hallettirdimmmmmmmmmmmmmm

zaten en onemlisi yasam kalitenin artması acısından deviasyonu hallettirmek canım cok gecmis olsun:)

aaaa estetik olmadınmı rahatlatamadık sanırım seniii neyse sağlık olsun en önemliside o zatennnn :)

şimdiden geçmiş olsun ,bende 23 gün önce oldum şişliklerim hala devam ediyor ,arzu ettiğim burun olmadı gibi ,şişlikleri geç inen arkadaşlar yazabilirse sevinirim.çok üzülüyorum bu kadar çektiğim boşamı gidecek.

şimdiden geçmiş olsun ,bende 23 gün önce oldum şişliklerim hala devam ediyor ,arzu ettiğim burun olmadı gibi ,şişlikleri geç inen arkadaşlar yazabilirse sevinirim.çok üzülüyorum bu kadar çektiğim boşamı gidecek.

Şişliii en geç inecek kişilerden biri benim 4 ayım doldu ama hala şişim hatta şuan burnumun solu sağa göre daha şiş olduundan hafif yamukmuş görüntüsü var gönlüne göre olup olmadını bilemiyorum ama benmde olmadı şişler insede olacağını sanmıyorum kötü deil ama gönlümdeki bu deildi gerçi albümümde resimlerm var bakabilirsin

canım uzulmeye baslamak için inan cok erken, sadece biraz zaman gecmesini bekle, burun estetigi tamamen sabırla alakalı, tekrar gecmis olsun!

benim deviasyon ameliyatımda bile şiştiyse estetigi düşeniyorum =)))))))))))))))))))))) estetik başka bahara kaldı ama şuan tamponlarla başım dertdeeee uyuz oldum =(((((((((((((((( salı günü gidcek hepsi inşallah herhalde ben estetik olsaydımmmm cok zor gecerdiiii bu tampon aşamalarımmmm birazzz pıpırıkliyimde :KK70:

benim deviasyon ameliyatımda bile şiştiyse estetigi düşeniyorum =)))))))))))))))))))))) estetik başka bahara kaldı ama şuan tamponlarla başım dertdeeee uyuz oldum =(((((((((((((((( salı günü gidcek hepsi inşallah herhalde ben estetik olsaydımmmm cok zor gecerdiiii bu tampon aşamalarımmmm birazzz pıpırıkliyimde :KK70:

Bendede silikon vardı burnumun içinde ve 1 hafta attelim çıkana kadarda kaldı almadı doktorum bende hep şu korku vardı ya bunlar çıkarken acıycakmı acaba napıcam ben diye kurup duruyodum allahtan acımadı kaygan bişidi zaten dışı bende yeterince hapşurduğum için :):) şimdiden allah sabır versin ben bildiğin gün saat falan sayıyodum :)

seninle aynı gün ameliyat olmuşuz elif geçmş olsun..estetik yapılmadımı sadece deviasyonaamı bakıldı sende

X