15 - 21 Nisan 2024 Haftalık Burç Yorumları

Screenshot_20240415-093143_Instagram.jpg
Screenshot_20240415-093153_Instagram - Kopya.jpg
Screenshot_20240415-093153_Instagram.jpg
Screenshot_20240415-093200_Instagram.jpg
 
Screenshot_20240408-110359_Instagram.jpg

YÜKSELEN KOÇ

Yeni tanışmaların, uzun süredir görüşmediğiniz kişilerle karşılaşmanın yaşanacağı bu hafta maddi konulara odaklanıyorsunuz. Estetik değişimler için uygun bir dönemde değilsiniz. Hafta sonu gruplar içinde güç savaşlarına girmemeye dikkat edin.

YÜKSELEN BOĞA

Yarım kalmış konuları tamamlamak, sürüncemedeki işleri bitirmek için uygun bir haftadasınız. Kadersel karşılaşmalar yaşayabileceğinizden bu haftaya dikkat edin. Hafta sonu ise otorite figürleri ile rekabetten kaçınmak gerginlikleri önleyebilir.

YÜKSELEN İKİZLER

Haftanın ilk yarısı gruplar içinde aktif olacak, arkadaşlarınızla olan konulara odaklanacaksınız. Hafta sonu ise daha geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Yurt dışı ile bağlantılı işleriniz de hareketlenecek.

YÜKSELEN YENGEÇ

İş hayatınıza öncelik vereceğiniz bu hafta sağlığınızı ihmal etmeyin. Daha önce değerlendiremediğiniz fırsatlarla tekrar karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu arkadaş çevrenizde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN ASLAN

İş hayatınızda önemli değişimlerin gündeme geleceği bir sürece başlıyorsunuz. Bu hafta yapacağınız görüşmeler, tanışmalar önemli olacak. Hafta sonu ikili ilişkilerinizde baskıcı olmamaya gayret edin.

YÜKSELEN BAŞAK

Finansal konulara odaklanacağınız bu hafta uzun zamandır alamadığınız ödemelerin tamamlanmasını yaşayabilirsiniz. Kazalara karşı riski davranışlardan uzak durun. Hafta sonu ise ikili ilişkilerde güzel gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN TERAZİ

Ortak yürüttüğünüz işlerin ve ikili ilişkilerinizin ön planda olacağı bu hafta sorun yaşadığınız konuları çözümleyeceksiniz. Maddi konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonu ilişkilerde manipülasyonlara dikkat edilmeli.

YÜKSELEN AKREP

Çalışma hayatınızın ön planda olacağı bu hafta günlük akışınızdaki sorunları da çözümleme fırsatı bulacaksınız. İkili ilişkilerinizde sürpriz gelişmelerin yaşanacağı önemli bir döneme giriyorsunuz. Hafta sonu yaratıcı yönünüzü kullanmaya gayret edin.

YÜKSELEN YAY

Aşk hayatınızın ya da çocuklarınızla olan ilişkilerinizin gündemde olacağı bu hafta sıkıntı duyduğunuz konuları çözümlemeye yoğunlaşacaksınız. Günlük rutinlerinizi değiştirecek gelişmelerle de karşılaşabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

Ailevi konuların ön planda olacağı bu hafta evinizle de daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Özel hayatınızda güzel gelişmeler, yeni tanışmalar mümkün. Hafta sonu yakın çevrenizle olan iletişimde fevri olmamaya gayret edin.

YÜKSELEN KOVA

Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizin gündemde olacağı bir hafta. Küslükleri bitirmek, problemleri çözümlemek mümkün. Hafta sonu evinizle ya da gayrimenkullerle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN BALIK

Kazançlarınıza odaklanacağınız bu hafta yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde de önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Düşüncelerinizi hayata geçirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşacağınız bir dönem başlıyor.
Aslıhan Doktoroğlu
 
Screenshot_20240328-102152_Instagram.jpg


Koç: Hafta boyunca iletişimde ve ikili ilişkilerde ön planda olacaksınız. Ancak dikkatli olmanız gereken anlaşmazlıklar ve alınganlıklar olabilir.


Boğa: Haftanın başında sakinleşme ve rahatlama fırsatı bulacaksınız. Ancak krizli bir durumla karşılaşabilirsiniz, bu nedenle dikkatli olun.


İkizler: Finansal konular ve maddi değerler üzerinde önemli etkiler hissedebilirsiniz. Teknoloji ve bilim alanlarında da ilerlemeler gözlemlenebilir.


Yengeç: Haftaya aile odaklı başlayacaksınız. Anlaşmazlıkların yaşanabileceği bir gün olabilir, ancak disiplinli ve enerjik olmanız gerekecek.


Aslan: Ego savaşları ve manipulatif hareketlerle karşılaşabileceğiniz bir gün. Sosyal ilişkilerde sürprizlere açık olun.


Başak: Sorumluluklarınıza odaklanacağınız bir gün geçireceksiniz. Negatif duygularla başa çıkmak için kendinize zaman ayırın.


Terazi: Gergin ve negatif bir gün olabilir, ancak özgüveninizin artmasına yardımcı olacak olumlu etkileşimlere de sahip olacaksınız.


Akrep: İçsel dengenizi sağlamak için zaman ayırmanız gereken bir hafta olacak. Ani değişikliklere açık olun ve ikili ilişkilerinizi gözden geçirin.


Yay: Yeni fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bir hafta olacak. Enerjinizi harekete geçirmek için cesaretinizi kullanın ve yeni başlangıçlara hazır olun.


Oğlak: Zorlayıcı etkileşimlerle başa çıkmak için sabırlı olmanız gereken bir hafta olabilir. Aile ve kariyer arasındaki dengeyi sağlamak için çaba gösterin.


Kova: Yaratıcı ve yenilikçi fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz bir hafta olacak. Kendinizi ifade etmek için cesaretinizi kullanın ve toplumsal değişimlere katkıda bulunun.


Balık: Duygusal dengeyi korumak için önemli bir hafta olacak. Kendinize zaman ayırın ve içsel huzuru bulmak için meditasyon gibi pratiklere yönelin.


Tuğçe Gevşek
 
X