15 gunluk detox + chloe ting

ogle: 200 gr ton balikli salata + bitki cayi

Eklentiler

• B8BE8F2C-6CE7-4D4F-9E7D-5B84A83F1369.jpeg
    158,8 KB · Görüntüleme: 43
aksam: 18:00
karisik sebze sote * brokoli +kimchi ve sodali kefir

Eklentiler

• 3E710AC7-3A59-4F10-A494-37A43387CAB7.jpeg
    180 KB · Görüntüleme: 50
gunaydin, sen naptin ne durumdasin?
Günaydın canim bildirimler arasında görmemişim bugün öğlene kadar hicbisey yemedim. Öğlen arkadaşım geldi kahveye ona biseyler çıkarırken kendimde eşlik ettim 2 minik ıspanak boregine akşam 5 kanat 4 yemek kaşığı makarna yedim. Bugün hem börek hem makarna olması işi bozdu

Benim hedef kilom yok ama benide listeye ekler misin canim beraber motive olalım. Hedef yağ var benim gobekteki yağın gitmesi gerek
tabikide, hosgeldin, sabah senide ltabloya ekliyim. bende motive olamiyorum diye boyle buraya gunluk tutiyim dedim. Birbirimize destek olabilirsek ne guzel. istedigin zaman kilo yada yemek paylasabilirsin belli bir gun yada kural yok

tabikide, hosgeldin, sabah senide ltabloya ekliyim. bende motive olamiyorum diye boyle buraya gunluk tutiyim dedim. Birbirimize destek olabilirsek ne guzel. istedigin zaman kilo yada yemek paylasabilirsin belli bir gun yada kural yok
Tamam canim bende yarından itibaren başlayayım

Ay kızlar şuan o kadar acıktım ki. Ama şu 10 gün benim için çok önemli o yüzden yememem gerek. Sonrasında bir süre rahat davranabilirim ama 10 gün yememeliyim pek :) çocuğumun doğum günü var güzel bir elbise aldım içinde güzel gözükmek istiyorum

kendini elbisede hayal et 10 guncuk birsey degil

sabah hindistan cevizi yagli kahvemi ictim
kahvalti: 1 yk chia, 2 yk yulaf + 1 b sut ve protein tozu

Eklentiler

• 292C6251-D1ED-4EFE-A0A9-CF53DEA04B28.jpeg
    172,3 KB · Görüntüleme: 37
Ben hiç bişey yemedim bugün o yüzden bişey paylasamiyorum kimse yaptığımı yapmasın ama ben başka türlü zayiflayamiyorum akşam 6 gibi kofte yicem sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…