16 - 22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

Sevgili Koç; haftaya para, finans, ameliyat konularıyla başlıyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Hafta ortasında; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularıyla ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir.
18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta kariyer, iş hayatınızda önemli kararlar vermenizi önermiyorum. Ayrıca tartışma içinde kalabilirsiniz. Sonrasında problemlerle karşılaşabilirsiniz. Konuştuklarınıza, düşüncelerinize dikkat etmelisiniz. Olumlu düşünün, olumlu gelişmeler gerçekleşsin.
Perşembe-Cuma günlerinde; kariyer hayatınız ön plana çıkabilir. Güneşin kova burcuna geçmesiyle bir ay boyunca; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz.
21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; sosyal çevrenizle, kariyer hayatınızla ilgili yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Güçlü adımlarla ilerleyeceksiniz ve 15 gün boyunca güzel gelişmeler sizinle olacak.
Harika bir hafta dilerim.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa; haftaya evlilik, ortaklık, partner, mahkeme konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Ani kararlar alabilirsiniz. Hafta ortasında; finans, para, cinsellik, ameliyat konuları ön plana çıkabilir.
18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularıyla ilgili önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Yolculuklarda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Merkür S olduğu için ; konuştuklarınıza, düşüncelerinize dikkat etmelisiniz. Olumlu düşünün, olumlu gelişmeler gerçekleşsin.
Perşembe-Cuma günlerinde; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konuları ön plana çıkabilir. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; kariyer hayatınız ön plana çıkacaktır.
21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; kariyer, yurt dışı, eğitim, seyahat, mahkeme konularıyla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Dikkat etmelisiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler; haftaya çalışma hayatı, sağlık, yanınızda çalışanlarla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; evlilik, ortaklık, partner, mahkeme konuları ön plana çıkabilir.
18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; finans, para, ameliyat, sağlık konularında önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Aksilikler, sorunlar gerçekleşebilir. İşin içinden çıkılmaz sorunlarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz.
Perşembe-Cuma günlerinde; finans, para, ameliyat, sağlık konularıyla ilgili ani olaylar yaşayabilirsiniz. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konuları hayatınızda belirginleşecek.
21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; para, finans, ameliyat, yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularında güçlü yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Şanslı olacaksınız.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç; haftaya aşk, çocuk, hobi, eğlence, tatil konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Hafta ortasında; çalışma hayatı, sağlık, yanınızda çalışanlarla ilgili ani durumlar içinde kalabilirsiniz.
18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; evlilik, ilişkiler, ortaklık, mahkeme konularıyla ilgili önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Tartışma gerçekleşebilir. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün olumlu olaylar yaşayın.
Perşembe-Cuma günlerinde; ortaklık, evlilik, partner, mahkeme konularıyla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Mide problemlerine dikkat etmelisiniz. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; para, finans, sağlık, cinsellik konuları hayatınızda ön plana çıkabilir.
21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; para, finans, ameliyat, evlilik, ortaklık, mahkeme konularında güçlü yeni kararlar alabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan; haftaya ev, aile, gayrimenkul konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; aşk, tatil, çocuk, hobi, borsa konuları gündeminize gelebilir.
18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, sağlık, evcil hayvan konularıyla ilgili önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Sorunlarla, aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Tartışmalar yaşanabilir ve çözülemez boyutta olabilir. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün güzel şeyler yaşayın.
Perşembe-Cuma günlerinde; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınız, sağlığınızla ilgili ani durumlar gerçekleşebilir. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; partner, ortaklık, evlilik, mahkeme konuları ön plana çıkacaktır.
21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; çalışma hayatı, sağlık, evlilik, ortaklık, mahkeme konularıyla ilgili yeni, güçlü başlangıçlar yapabilirsiniz. Maddi kazançlarınız artabilir.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak; haftaya yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahat konularıyla başlıyorsunuz. Duygularınızı rahat ifade edebilirsiniz. Hafta ortasında; ev, aile, gayrimenkul konuları gündeminize gelebilir.
18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; aşk, çocuk, eğlence, tatil konularıyla ilgili önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Sorun, aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün güzel şeyler yaşayın.
Perşembe-Cuma günlerinde; aşk, çocuk, eğlence, tatil, borsa konuları ön plana çıkabilir. Güneşin kova burcuna geçmesiyle çalışma hayatı, gündelik işler, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanınız, sağlığınız ön plana çıkabilir.
21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; aşk, çocuk, eğlence, hobi, tatil, çalışma hayatı, sağlığınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. İlişki, ortaklıkta güzel gelişmeler gerçekleşebilir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi; haftaya para, kazançlarla ilgilenerek başlıyorsunuz. Ani olaylar içinde kalabilirsiniz. Hafta ortasında; yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahat konularıyla ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir.
18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; ev, aile, taşınmaz, gayrimenkul konularıyla ilgili önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. İçinden çıkılması zor durumlar içinde kalabilirsiniz. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün güzel şeyler yaşayın.
Perşembe-Cuma günlerinde; ev, aile, gayrimenkul konuları ön plana çıkabilir ama bazı sorunlar gerçekleşebilir. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; aşk, çocuk, tatil, eğlence, hobi, borsayla ilgili şanslı bir döneme giriyorsunuz.
21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; ev, aile, gayrimenkul, aşk, çocuk, hobi, borsa konularında yeni ve güçlü kararlar alabilirsiniz. Şanslı olacağınız 15 gün sizi bekliyor olacak.

AKREP BURCU

Sevgili Akrep; haftaya duygusal olarak enerjik başlıyorsunuz. Fiziksel değişim yapabilirsiniz. Hafta ortasında; para, kazançlarınız ön plana çıkabilir.
18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; yakın çevre, eğitim, seyahat, kardeşlerle ilgili önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Sorun, aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün güzel şeyler yaşayın.
Perşembe-Cuma günlerinde; yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahatlerle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; aile, ev, gayrimenkul konuları ön plana çıkacaktır.
21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; ev, aile, yakın çevre, eğitim, seyahatlerle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Aşk konusunda güzel gelişmeler var. Aşkta yüzünüz gülecek.

YAY BURCU

Sevgili Yay; haftaya duygusal olarak içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Spritüel çalışmalar yapmak sizi şifalandıracaktır. Hafta ortasında; enerjik, neşeli başlıyorsunuz. Kişisel bakım yapabilirsiniz.
18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; para, kazançlarınız, iş konusunda önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Sorun, aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün güzel şeyler yaşayın.
Perşembe-Cuma günlerinde; para, iş hayatınız ön plana çıkabilir. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; yakın çevre, eğitim, seyahat konularıyla ilgili güzel gelişmeler sizinle olacak.
21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; para, kazançlar, eğitim, seyahat, kardeşlerinizle ilgili güzel yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Güçlü adımlarla ilerleyeceksiniz ve 15 gün boyunca güzel gelişmeler sizinle olacak.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak; haftaya sosyalleşerek, arkadaşlarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Hafta ortasında; duygusal olarak içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz.
18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; sözleriniz çok önemli olacak. Hayatınızın her alanında çok önemli, keskin kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Sorun, aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün güzel şeyler yaşayın.
Perşembe-Cuma günlerinde; fiziksel değişim yapabilirsiniz. Kendinizi iyi hissedeceksiniz. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; para, kazançlarınız ön plana çıkacak.
21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; para, kazançlar, fiziksel değişim konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kova; haftaya iş odaklı başlıyorsunuz. Hafta ortasında; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla ilgilenebilirsiniz.
18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; hayatınızla ilgili önemli kararlar almanızı tavsiye etmiyorum. Sorun, aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün güzel şeyler yaşayın. Bilinçaltı çalışmaları ise blokajlarınızı çözebilir.
Perşembe-Cuma günlerinde; duygusal olarak içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Hastane, sağlık konuları gündeminize gelebilir. Ayrıca işinizle ilgilenmek size iyi gelecektir. Güneşin kova burcuna geçmesiyle; fiziksel değişim yapabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı güçlendirebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; fiziksel değişim yapabilirsiniz. Kendinizle ilgilenebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı güçlendirecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balık; haftaya yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularıyla ilgilenerek iyi bir başlangıç yapıyorsunuz. Hafta ortasında; iş, kariyer hayatınızda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
18 Ocakta Merkür(S) olacak. 19 Ocakla birlikte Merkür Retro dönemini de bitiyoruz. 18 Ocakta; sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla iletişiminize dikkat etmelisiniz. Önemli kararlar almak için uygun bir günde olmayacaksınız. Sözleriniz, düşünceleriniz çok önemli olacak. Olumlu düşünün güzel şeyler yaşayın.
21 Ocakta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile; sosyal çevre, arkadaşalar, bilinçaltı, sağlık konuları gündeminize gelebilir. Bu konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gitmelisiniz.

Elele
Dilara Yıldızhan

• Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, Güneş ve Plüton’un Oğlak burcundaki kavuşumu kariyerinizle ilgili bazı konularda köşeye sıkıştığınızı hissettirebilir. Bunu, olumlu yönde değerlendirmek için bir mesaj olarak almalısınız. İlerleme metotlarınızı gözden geçirmelisiniz.

• Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, Güneş ve Plüton’un Oğlak burcundaki kavuşumu size bazı konularda direnmemeyi ve yenilgiyi kabul etmeyi öğretebilir. Kendinizi her gün biraz daha ileriye taşımak isterken bunun için bir mücadele vermelisiniz.

• Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, Güneş ve Plüton’un Oğlak burcunda bir araya gelmesi sizi de hayatta mümkün görmediğiniz konularla bir araya getirebilir.

• Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Güneş ve Plüton’un Oğlak burcundaki kavuşumu ikili ilişkilere bakış açınızı değiştirebilir. Benzer durumları sık sık yaşadığınızı düşünüyorsanız, bu benzerlikleri ortadan kaldıracak hamleler yapabilirsiniz.

• Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, yönetici gezegeniniz Güneş’in Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşumu günlük yaşantınızı büyük oranda yenileyebilir. Sizi rahatsız eden ancak bir çözüm üretemediğiniz, yenileyemediğiniz detaylar üzerinde çalışabilirsiniz.

• Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, Güneş ve Plüton’un Oğlak burcundaki kavuşumu size hayallere giden yolu nasıl inşa etmeniz gerektiğini hatırlatabilir. Acı çektiğiniz, zorlandığınız alanlarda ya da ne yapacağınızı bulmakla ilgili konularda yaşadıklarınızdan beslenebilirsiniz.

• Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, Güneş ve Plüton’un Oğlak burcunda bir araya gelmesiyle gücünüzü ve yetilerinizi doğru yerde, doğru şekilde kullanmayı deneyimleyebilirsiniz.

• Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, Güneş ve Plüton’un Oğlak burcundaki kavuşumu size düşünmek kadar düşündüğünüzü hayata geçirmenin de önemini hatırlatabilir. Gitmeniz gereken yol konusunda yeni fikirler ortaya çıkarabilirsiniz.

• Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, Oğlak burcundaki Güneş ve Plüton’un kavuşumu size kendinizi seçmenizi ve bir döngüyü kırmanızı hatırlatabilir. İşinizi değiştirmek, yeni alanların arayışına girmek, maddi anlamda refah düzeyinizi yükseltecek görüşmelerin ve projelerin içine dahil olmak isteyebilirsiniz.

• Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, burcunuzda kavuşan Güneş ve Plüton atamadığınız adımları size göstererek hem adımlarınızı hem de yolunuzu yenilemeniz gerektiğini hatırlatabilir.

• Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, Güneş ve Plüton’un Oğlak burcundaki kavuşumu çevrenizdeki insanlara ve onlardan aldığınız darbelere karşı tutumunuzu yenileyebilir.

• Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, Oğlak burcundaki Güneş ve Plüton’un kavuşumu sizi hayal ettiklerinize kavuşturabilir. Önünüze yeni seçeneklerin çıkması, eski seçeneklerin neden olmadığıyla ilgili detayları öğrenmekle geçecek bir süreçtesiniz.

Aygül Aydın

KOÇ BURCU: Bekarsanız bu hafta sonu kadersel eşinizle tanışma ihtimaliniz oldukça yüksek. Yakın çevre ilişkileri ve ticari konularda düzelmeler başladı. Geçmiş konuları düşünerek kendinizi üzmeyin.

BOĞA BURCU: Kazançlarınızı elde etmek için verdiğiniz çaba karşılığını bulmaya başlıyor. Evliyseniz eşinizle ilgili geçmiş konulara takılırsanız yorucu olur. En iyisi kendinize ve hedeflerinize odaklanmak.

İKİZLER BURCU: Yaşam enerjinizi pozitif kullanabilirseniz, pek çok konuda yol alacaksınız. Arkadaş çevrenizde kadersel eşinizle tanışma fırsatınız var. Bu hafta ani para kaybı riskine dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU: Çarşamba günü eşiniz ya da ortağınızla çok zorlayan bir gün olacak. Özellikle yanlış anlaşılmalar krize dönebilir. En iyisi o gün mesafeyi korumak. Kısa vadeli hedefinize ulaşma şansınız var.

ASLAN BURCU: Geçmişte gizli kalan bazı sırlar ortaya çıkabilir. Ani duygu değişimleri sizi yoracak. Fevri karar almayın. Eğitim, hukuk, yurtdışı bağlantılı ortaklıklarda ve ikinci evlilik konusunda şanslısınız.

BAŞAK BURCU: Kardeş veya yakın çevreniz yüzünden, eşiniz veya ortağınızla bir kriz yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki olaylar netleşecek. Ek kazanç, kredi, miras konularında şans yanınızda.

TERAZİ BURCU: Gelen paralar geçmiş ödemelere gidecek. Ancak ek para desteği de alacaksınız. Hafta sonu kadersel eşiniz ya da ortağınızla tanışabilirsiniz. Uzak akrabalarla ilişkiler düzeliyor.

AKREP BURCU: Bu hafta kalben ön planda olmak istiyorsunuz. İptal olan bazı anlaşmalar yeniden gündeminize gelebilir. İmzayı 19 Ocak sonrasına bırakın. İşyerinizde ya da hastanede kadersel eşinizle tanışabilirsiniz.

YAY BURCU: Duygularınızı ve hırslarınızı içinize atacaksınız. Kazançlarınızda büyük bir kayıp yaşama riskinizin olduğu bu hafta, özellikle çarşamba gününe dikkat edin. Aşk ve çocuk konularında şanslısınız.

OĞLAK BURCU: Bu hafta dönüştüremediğiniz ve artık geride bırakmanız gereken her ne varsa, artık bir neticeye bağlanacak. Değişime direnmeyin. Ön planda olacağınız bu hafta, geçmişi hatırlayarak boşuna hırs yapmayın.

KOVA BURCU: Bu haftanın genelinde depresif veya çok içe dönük olabilirsiniz. Hafta sonundan itibaren yıldızınızın parlayacağı bir aylık döneme giriyorsunuz. Güzellik için imaj değişimi ve bakım yapabilirsiniz.

BALIK BURCU: Geçmişte emek verdiğiniz eğitim, hukuk, yurtdışı bağlantılı işleriniz bu hafta sonuçlanabilir. Unuttuğunuz bir ödemeyi yapmanız gerekebilir. Ortaklı kazançlarınız artmaya devam ediyor.

Aysun Koç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…