16 Aralık 2022’de Meme büyütme ameliyatı oldum (İstanbul)

Merhaba, benim seneler önce bu siteye giriş nedenim, meme büyütme ameliyatı olmakta fikir alışverişi içindi. 16 Aralık 2022’de ameliyatımı oldum. Yurtdışında yaşadığım icin, İstanbul’a 1 haftalığına geldim.
15 Aralıkta doktorum Ayşegül Sivri muayene etti. Beraber büyüklüğüne (360cc Mentor markası) ve şekline karar verdik. Dikiş olmayacağını, Herşeyi detaylıca anlatı. O kadar samimi ve gerçekçi biri ki, aklımda hic bir soru işareti kalmadı. Ayşegül hanımın bana ‘ameliyatın ertesi günü avm’ye gidersin gezersin’, diyişini biraz hayali bulmuştum. Boyum 170 cm, kilom yaklaşık 70 kilo civarı. Kendimi bildim bileli göğüslerimden memnun değildim. Kompleks haline geldi. Ayşegül hanımın yanından çıkıp Medicana Ataşehir’e ameliyatın gerçekleşeceği Hastaneye gittim. Orda tüm tahlilleri olduktan sonra serbestim. Ameliyat günü geldi çattı, odama yerleştim. Ayşegül hanım ve asistanı Neslihan hanım gelip üzerimde çizim yaptılar, beni motive ettiler ve ameliyata girerken içim cok rahatı. Ameliyat yaklaşık 45 dakika sürdü. Benim kendime gelişim vesaire toplam 3 saati. Ameliyat sonrası tekrardan doktorum ve asistanı gelip bana ameliyatın nasıl geçtiğini büyüklüğüne nelere dikkat edeceğime kısacası benimle cok ilgilendiler. Akşam üstü hemşirenin yardımıyla üstümü değiştirebildim bi tur yürüşten sonra kendi kendime yemek yiyebildim. Beni ziyarete gelen herkesin şok içerisinde olması, beni bu kadar rahat ayakta görüyor oluşlarıydı. Hatta ameliyat olduğum günün akşamı hastane bahçesinde oturup arkadaşlarımla sigara cay içebildim. Ertesi günü hastaneden taburcu oldum. Doktorumun tavsiyesiyle güzelcene kendi başıma duşumu aldım. Yemeğimi yedim. Ağırılarımı söyle dile getirebilirim. Sanki 1 beden küçük super push up sütyenlerle hareket ediyorum. Yatıyorum kalkıyorum. Tabikide yatış kalkış anlarında bir gerilme olduğu icin bi sızı hissediliruor. Akşam üstü kendimi o kadar iyi hissediyordum ki, yemeğe çıktım yürüyüş yaptım. Ve doktorumun gezersin diyişlerinin boşa olmadığını anladım. Online 7/24 hizmette olan bir de Büşra hanım var, bana tüm süreçte online yardımda bulundu.
Hayallerimin gerçekleştiğine cok mutluyum. Kim istiyorsa allahım inşallah en kısa zamanda onunda dilekleri kabul olur.
24 Aralıkta ben oldum aramızda bir hafta var peki şuan nasılsın üşüdüğünde dikiş yerleinde ağrı varmı his kaybı peki koltuk altindan baslayan bir ağrı...

24 Aralıkta ben oldum aramızda bir hafta var peki şuan nasılsın üşüdüğünde dikiş yerleinde ağrı varmı his kaybı peki koltuk altindan baslayan bir ağrı...
Koltuk altında ağrıyı ben de yaşadım. Hatta uyuşma bile oluyordu. Baya korktum açıkçası doktor acile gitmemi önerdi ama sanırım ödemlerden var korsenin sıkması ile alakalı bir durumdu. Zamanla düzelir merak etmeyin

X