16 haftada tekrarlayan düşük

laide

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2022
1
0
40
16. Haftada bebegimi kaybettim. Gerçekten çok üzgünüm . Ancak mantıklı bir açıklama arıyorum. Bu kadar tesadüf olamaz. Daha önce bu şekilde aynı haftalarda tekraralayan düşük yaşayan arkadaşlar var mı. Neler yaptınız. Hangi testleri yaptırdınız. Sebepleri bulundu mu. Tedavi olduktan sonra saglıkla dogum yaptınız mı . O kadar üzgünüm ki yardımınıza ihtiyacım var.

Son düzenleme:
Merhaba 5 sene önce 6 haftada başlayan aşırı bir kanama ile birlikte 16. Haftada bebegimi kaybettim. 5 sene sonra bu hamileliğimde yine 6. Hafta yine aşırı kanama oldu. Yine 16. Haftada bebegimi kaybettim. Gerçekten çok üzgünüm . Ancak mantıklı bir açıklama arıyorum. Bu kadar tesadüf olamaz. Daha önce bu şekilde aynı haftalarda tekraralayan düşük yaşayan arkadaşlar var mı. Neler yaptınız. Hangi testleri yaptırdınız. Sebepleri bulundu mu. Tedavi olduktan sonra saglıkla dogum yaptınız mı . O kadar üzgünüm ki yardımınıza ihtiyacım var.
Çok geçmiş olsun büyük sabır diliyorum canım..ncelikle sağlıklı olmayan bebekler düşer mutlaka genetik test yaptırmak lazım 2.düşükten sonra inşallah sağlıklı bir bebeğin olsun biz yıllarca tüp bebek için uğraştık ve normal yolla hamilelik çok zordu kavuştuk ,sende inşallah kavuşacaksın vakti gelince.Genetikte sorun çıkmaz ise sübyan var mı diyede araştır bence

Çok geçmiş olsun ben de doktor Zuhal dilek şanlı hoca ile görüşmeniz tavsiye ederim. Bu tarz hastalarla farklı tedavi yolları ile ilgileniyor. İstanbul dışı online görüşmeler de yapıyor umarım herşey gönlünüzce olur

16. Haftada bebegimi kaybettim. Gerçekten çok üzgünüm . Ancak mantıklı bir açıklama arıyorum. Bu kadar tesadüf olamaz. Daha önce bu şekilde aynı haftalarda tekraralayan düşük yaşayan arkadaşlar var mı. Neler yaptınız. Hangi testleri yaptırdınız. Sebepleri bulundu mu. Tedavi olduktan sonra saglıkla dogum yaptınız mı . O kadar üzgünüm ki yardımınıza ihtiyacım var.

Merhaba surecinizi anlatir misiniz..12 haftalik hamileyim bende bebegim yasamayacakmis .cok hastaymis .16.haftqyi bekleyip alcaklar kendi kendine ölecek dedi dr

Merhaba rahim ağzı uzunluğunuz olculuyormuydu? Ilk gebelik olumsuz sonuvlandigi için 2. Hamileliginizde perinatolog ile ilerledinizmi?

Merhaba rahim ağzı uzunluğunuz olculuyormuydu? Ilk gebelik olumsuz sonuvlandigi için 2. Hamileliginizde perinatolog ile ilerledinizmi?
Yok sezeryan oldum ben..hic alttan bakilmadi.miyomum var tehlikeli diye alttan bakmadilar olcum yapmadilar.perinotolog bakti kendi dr bakti ikili test ultrasyon hep kotu cikti

Yok sezeryan oldum ben..hic alttan bakilmadi.miyomum var tehlikeli diye alttan bakmadilar olcum yapmadilar.perinotolog bakti kendi dr bakti ikili test ultrasyon hep kotu cikti
Şöyle ki benimde ilk hamileliğinde 23. Haftada suyu bitmişti mecburen sonlandırıldı ama normal doğum.doktorlar şu nedenden dolayı diyemediler.enfeksiyon danda olabilir hic bir sebep yokkende olabilir dedi. Ikinci hamileliğim de çok temkinli ilerledik surekli rahim agzi uzunlugu olculdu.illa alttan ölçülmesine gerek yok bu arada karindanda ölçülebilir gerek gorulseydi dikiş atılacaktı. Çok şükür sıkıntı çıkmadı sağlıkla aldım kızımı kucağıma

X